Arama

Emo ne demektir? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Mayıs 2013 Gösterim: 180.325 Cevap: 78
DOĞRUCU - avatarı
DOĞRUCU
Ziyaretçi
31 Mart 2010       Mesaj #51
DOĞRUCU - avatarı
Ziyaretçi
Allah bilir bilmesine ama özelliklerinde bir YARATAN için bir hayır göremiyorum ve üzülüyorum ki Türk gençliği nereye gidiyor bizim MEHMETçiğimiz BU TÜRK GENÇLİĞİ İÇİN CANINI ortaya koyuyor anayı babayı yas ta bırakıyor bizm gençliğimizde batı ilimini bilgisini alacağına çirkefliğine pisliğini alıyor yazık..üzülmemek elde değil bi 30 sene öncesine bak bide bugüne bak İNŞALLAH bir30 sene sonra daha beter şeylerden RABBİM BİZLERİ KORUR..çünkü gittikleri yol düzgün bir yol olmadığı gibi MÜSLÜMANLIĞADA tersdir.İNŞALLAH bir kaç kişi okur da türk özüne dönebilirse o zaman ne mutludur bize...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2010       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
emo olunmaz doğulur arkadaşım..en azından onlar başkalarının hayatlarını yargılamıyorlar..biraz düşünceli olursanız en azından onlarıda anlama teşebbüsünde bulunabilirsiniz ama bir çoğunuz kolayını seçip eleştri gözlükleriyle bakıyorsunuz yazık ne diyebilirimki? Cumhuriyetçi gençlik diyorsunuz madem öyle Cumhuriyetin asıl altında yatan anlamının Özgürlük olduğunu bilmiyormusunuz arkadaşım? Biraz saygı be dostum..)
Sponsorlu Bağlantılar
SUNU - avatarı
SUNU
Ziyaretçi
2 Mayıs 2010       Mesaj #53
SUNU - avatarı
Ziyaretçi
Emo'nun Acılımı "Emotional"!.
Punk Akımının Yükselmesi ile 2000'li Yıllarda Artık Trend Oldu!.

Kadikoy'de Oturmanın ve Taksime Takılmanın Büyük Avantajı İle Türkiyedeki Emo'ları Açıklamak İsterim!.

8 Ay Önce Emo İle İlgili Yaptıgımız Websayfası Hala Harddiskimde Yayınlanmayı Bekliyor!.
Yurt Dışında Bu Akım Bir Hayat Biçimi!.

Türk Emo'ları Önizleme!.
Anadolu Yakasında Kadikoy Moda ve Rexx'i Sinemasını Olduğu Sokakta Avrupa Yakasında da Taksimde Görmek Mümkün Bu Tipleri!.
Erkekler Genelde Biseksüel Kızlar İse Cinsel Yönen Kararsızdır!.
Kareli Pantalonlar, Bileklikler, Van ve Converse'den Baska Giyim Tarzları Yoktur!.
Saçlar Yuzun Bir Bölümünü Kapatır ve Islaktır!.
Müzik Tarzları Tabiikide Punk ve Rock!.
Him Grubunun Solisti Ville Valo Bu Akımın En Büyük İkonudur!.

Kimlikleri
Emo'lar Yurtdışında Her Sınıftan İnsanları Barındırır!.Zengin ve Fakir!.
Ama Türkiyedeki Bir Çok Emo Genelde Zengin Çocuğu Olması İle Dikkat Çeker!.
Giyindikleri Markaların Fiyatlarına Bakarak Bunları Daha İyi Anlayabiliriz!.
Evlerinde veya Villalarında Plazmalar, Kullandıkları Laptoplar, Son Model Cep Telefonları, İpod'ları...Bunlar Özlerine Ters Düşen Şeyler!.

Kişilikleri
Duygusal Boşluk ve Kişilikleri Oturmamış, Kendine Güvenleri Bir Yere Kadar!.
Bu Yuzden Kendilerini Soyutlarlar!.
Ellerde Siyah Ojeler, Düşük Bel Kare Pantolonlar, Converse ve Van Ayakkabılar!.
Vampir Filmleri En Sevdikleri Filmlerdir Ayrıca Japon Sanatına ve Mangayada Büyük Hayranlık Duyarlar!.
Underground Rock Barlarda Gözükürler 1 Bira İle Kafa Bulup, Ara Arada Hap Kullanırlar!.Bu Onlar İçin Büyük Bir Olaydır!.

Son Olarak
Emo'lar Çok Duygusal ve Hassas Olmalarını Yanı Sıra Bileklerinde Genelde Hafiften Jilet İzleri Vardır Buda Onlar İçin Hayata İsyan Anlamındadır!.
Dövmeleride Unutmayalım!.
Erkekleri Genel Olarak Sessiz ve İçlerinde Fırtınalar Kopan Tiplerdir!.
Kişisel Deneyimimle; Kızların Bir Kısmı İse Seksi, Şeker ve Vamptır!.Bir Emo Kızla Seks Yapmak Cidden İyi Bir Performans ve Hüner İster!.Seksten Sonraki Duygusal Fırtınaları İse Hiç Düşünmeyin!.

Taksimde Genel Olarak Barların Olduğu Bölümde Yerlerde Sızmış Olarak Görmekte Mümkündür Onları veya İstiklalde "Yol Param Yok Bozugun Varmı" Derkende Görebilirsiniz!.Ayrıca Her Çekindikleri Resimlerde de Genelde Hep Tepeden Çekinirler!.Yukarı Yapar Vaziyette

Nasıl Trend Oldu Emo
Türk Emoları Teenage Yaştadır Genel Olarak!.Avril ve Evanescane Dinlerler!.
Amy Lee İkondur!.Amy Lee Ve Avrilin Gotik tarzı Son Dönemler Bu Modayı Pompaladı!.MySpace İsimli Community Site Sayesinde Bu Kadar Populer Oldu Turkiyede!.Eğer Emo Arkadaş İstersenız Mysapce Derim!.

ALıntı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2010       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
allah bu memleketi özenenlerden kişiliksiz ve hedefsiz insanlardan korusun ama isteyen de özgürlüğü sınırları içinde istediğini yapabiir kimse buna karışamaz hakkı yoktur ayrıca emo olmakla din olgusu ayrıdır o zaman sakalımız yok diye bize de dinsiz desinler insan yalnızca allaha hesap verir kul kim oluyormuş bunlar dinsizdir gibi saçmalıkları yazan kişiler önce kendi vicdanlarına dönsün yazmasınlar böyle şeyler ayıptır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2010       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
emoların giyinişi neye dayanıyor
KaptanHuso - avatarı
KaptanHuso
Ziyaretçi
18 Ekim 2010       Mesaj #56
KaptanHuso - avatarı
Ziyaretçi
müslüman olan insan kimsenin inanışını eleştirmez
ama bu demek olmuyor ki emolar iyi bişeyler yapıyor =)
bizim dinimizde
temiz olun diyor temiz olmanın kime ne zararı var ?
günde 5 kez abdest alın diyor kime ne zararı var her zaman temiz oluyoz iste?
günde 5 kez namaz kılıyoruz hareket ediyoruz ne zararı var?
12 ayda 1 ay oruç tutuyoruz ne zararı var?
zararı yok 11 ay miğde yoruluyor 12. ayda dinlenmesi gerekiyor onun için oruç diye bişey var yoksa ne yiyosan zaten yiyosun =)
abdest aldığında birsürü hastalıktan korunuyosun misal
kulak arkası kanseri diye bişey duydum neredeyse hiçbir müslümanda görülmemiş çünkü günde 5 kere yıkanıyor orası
sünnet dediğimiz şeyde hastalıktan koruyor erkekleri
ve bunların hiçbiri zararı yok hatta böle bi din bile yok biz bişey vermeden bir sürü şey kazanıyoruz bu din sayesinde dua ediyoruz deilmi ? çalışmadand bişey bilmeden dua etsek hiçbişey olmucak ama bilipte dua etmek insana huzur verir yanlış yapma oranını azaltır insanın temiz olması ne demek ya herkeste emoymus yok aburcubur gördüğü herseyi isteme duygusu olustu son 4-5 yılda gençler özenti olmaya başladı

doğuda hergün kaç insan şehit düşüyor farkında deiller sizin için orda şehit oluyorlar onlar olmasa ooo hepimiz suan dier dünyadaydık ve hala biz EMOYUZ AQA Bİ İTİRAZINMI VAR diyip kendilerini çok bişi sanan insanlar var veya başka bişey bu emolarmıs vb herne varsa bu çeşit koyun türk askerinin önüne bakın bakayım ne yapıyor türk askeri acımaz ceker vurur Msn Grin türk askeri içinden söyle der biz bu insana benzeyen yaratıklar içinmi doğuda şehit oluyoz diceklerini adım gibi biliyorum emocok güzel diyenleri bide doğuda askerlik yaptıktan sonra söylesinler genelde emolar 17-18 yasında olduundan askere bi gidince görürüm onları emoymus 7/24 tuvalet temizletirler orda emolara bide bi artisliği olsun yanar askerliği hayatı kayar o emodie tabir ettiniz grubu

özet olarak emo olunmaz dogulur lafına bi tokatta ben atayım dedim

bide bu başlık altında biriside benim erkek çocuğum var saçını uzatıyor demiş eğer okula gidiyorsa okul musade etmez zaten ilk okula gidiyosa zararı yok saç uzatmanın herkez ozamanlar uzun saç istiyordu ama okadarda uzun değil yani Msn Grin lisedeyse artık liselerdede yönetim baskısı arttı onlarda uzun saça ceza veriyor ünv. de ise orda saç uzatmak fln serbest ama saç neden uzattığını sorun benim tavsiyem belki rock kültürüne ilgi duyuyor belki uzun saçı seviyor belki hayali belkide uzun saçı olduktan sonra pişman olup kesecek hepsini çünkü uzun saçla uğraşması biyana baş ağrısıda yapar uzun zaman kısa saç sonrasında uzun saç baya bi kötü olur yani siz söyleyin ona uzun saçın ne kadar yorucu olduğunu hem bakımı hem uyurken ağza burna kulaklara kaçma durumunu falan zaten anlatın kendi kendine geçer o heves
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2010       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
emolar iyimidir kötümüdür emo olmanın altın kuralları
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2010       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Millet Ne Olduğunu Bilmediği Akımların Peşinden Gidiyor...
Bunun En Büyük Nedeni Özentidir
Yazık Geleceğin Gençlerini Düşünmek Bile İstemiyorum
Saygı Ve Selamlarımla
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2010       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
E.M.O KELİMESİNİN ANLAMI YANİ AÇILIMI NE DEMEKTİR? SÖYLERMİSİNİZ? BEN YOLDA GÖRÜNCE ŞAHSEN KÜFÜR EDİYORM İÇİNDEN AYNEN RuffRyders ARKADAŞIN DEDİĞİ GİBİ Atatürk bu gençlere mi Cumhuriyet'i emanet etti!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2011       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
emo kısaca ilgi cekmek için yapılan bir davranıstır ama her emo da bn emoyum diye ortada gezmese iyi olur