Arama

Emo ne demektir? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Mayıs 2013 Gösterim: 180.341 Cevap: 78
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2011       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
amo bir inanç degildir yada bi tarikat falan filan işte sadece bir tarzdır bunlar kendilerini duygularını belirticek seyleri giyerler ben sevmem ama hiç bi zarar ları yoktur Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mayıs 2011       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bu mal emolar gerçekten insanlıktan çıkmış bir hayvandır konu kapanmıştır size ne o yaratıkların ne olduğu ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2011       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben onlara acıyorum..çünki ya allahınızı severseniz bi fotolara bakın ya yazık... o gözlere o saçlara o yüze allah yaratmış onlarıda....arkadaşlar artık anlayın yabancılar bişey bulmuş yada yapmış ama biz türkler özeniyoruz ya yabancılarda bunu istiyo bizim yörelerimizi bizim kıyafetlerimizi herşeyimizi değiştirmek istiyolar ve bunu özenti haline alıyoruz yabancılar ne yapmış aa şunu yapmış bende yapcam aynı böle... yapmayalım yaa vallahi billahi yazıkkk....... emoymuş memoymuş hepsi insan ama yazık..... YA BEN AİLELERİNE ACIYORUM EN ÇOK ÇÜNKİ O YAVRULARINI HİÇ Mİ GÖRMÜYOLAR HİÇ Mİ BİŞEY SÖLEMİYOLAR YAA... ÇOK SAÇMA YA EMO NE, YA EMO NE, BENCE EMOLAR KÖTÜ .... YOK KURALMIŞ YOK BAŞKA BİŞEYMİŞ YA BIRAK ALLAHINI SEVERSEN... NEYSE BİŞEY DEMİYORUM.. BEN AHİRETE İNAN Bİ KİŞİYİM...ONLARDA ÖLÜCEKLER AHİRETTE ALLAH SORAR.. BAKALIM SİZİN Mİ KURALLARINIZ GEÇER YOKSA......... BENİM Mİ DİYE....
ustaaa - avatarı
ustaaa
Ziyaretçi
30 Haziran 2011       Mesaj #64
ustaaa - avatarı
Ziyaretçi
bence en başta sölenenler yanlış emocunun kolunda veye herhengi bi yerinde jilet izi bulamassın emocu demek şımarık kendini beğenmiş umursamaz cesaretsiz aldığı pahalı şeylerle övünen sacı başı cins giyinişi başka bi cins olan insan topluluğudur...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2011       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence emo kısaca Duygusa özenti ergen demektir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2011       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
off kafam karıştıı
emo lar çok var Türkiye de
Anlamı tam olarak ne ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2011       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

allah bılır iyi kötü olduklarını

emo bir giyim tarzidir ben fransada yasadigim icin bunlardan cok var kisacasi bulug caginda kilerin kimlik arayisinda oldugunu vecevredeki genclerin ilgisini cekmek ve kendi gibi arkadas ortami zayif olan kimselerdir bir aralar bende emo giyinmek istedim ama bana yakismiyo hahah neyse bu kimseler gorundukleri gibi tatli insanlardir ama su dovme ve percing cok abartili emolarda dovme ve percing olmaz sadece yapiskanli boncuklar kullanirlar eskiden emo yoktu kaba dayi vardi simdikiler yumusak olmus hahahha emolar boyle sakalara kizmazlar tabiki yukarida emolari yerden yere vurmus arkadas biz de genc iken dikkat cekmek icin neler yapmazdik ki turk emolarindan da tanismak isterim ama sunu bilinki bu emo modasi coversin cikardigi bir modaadamlar ticarete ilk once zengin cocuklarindan basladi (kendi zenginlerine satti) simdi ise zengin takiminin elinden cikarip millete giyiriyorlar genclere sunu soyleyeyim bir insanin marka olmasi icin marka giymesine gerek yok egerki bu kisi marka olmak icin kendine yakisani al yeter hem turkiyeye dunyanin en pahali marka magazalari acilmis inanin ki bu magazalarda satilan urunler yurt disindaki urunle ayni ama fiyat pahali bence paraniz gebinizde kalsin ileride cok lazim olacak zengin insan yoktur sakip sabanci bile obur dunyaya giderken bir kurus bile goturemedi neyse bu benim gorusum isterseniz zenginler size hava atiyorsa sende onun giydigini giyme ictigini icme gor bak sen ondan daha zengin olursun yasasin yerli mali viva made in turkey hdr drsn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2011       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
emo deyince aklıma punk,vampir,duygusal ve eylem geliyor.PEKİ PRENSES DEYİNCE?TAM TERSİMsn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2012       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2009 unda konu başlatılmış o zaman karamsar bakanlar çok fazla olmuş benim görüşümde emolar çok iyi bi tarzdır bügünün türkiye modası köseli ayakkabı üstüne kot pantolon gömlek + spor bir çekettir. emolar ise bunun çok dışında zatem emo olmak için çekik gözlere hokka buruna ihtiyaç var yani doğuştan gelen bi yetenek gibi ben emoların tarzını çok seviyorum kişilik özelliklerini kimse yadırgayamaz herşey dışardan göründügü gibi degildir. .....emo = Teen grublarının çeşitli makyaj ve farklı elbiseler ile modellenen bir giyinme sanatıdır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2012       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence sadece bi yaşam tarzıdır. o kadarda büyütülcek bişey deil bence:''