Arama

Kurt adamlar gerçekten var mıdır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Eylül 2015 Gösterim: 40.096 Cevap: 91
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kurt adamlar bencede var ben hep bir kurtadam olmak istemişimdir.inanmıyanlar bence inansın.çünkü kurt adamlar gerçekte var
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kurt adamlar gerçekten var çünkü kendimden biliyorum benim atalrım 4000 yıldır varlar ve beim gibi dünyada 822 bin kurt adamlar var bunlar orjınal türklerdir kurtadamlar selçuklu dönemine kadar faal olmuslar ve odönemden sonra kabuğuna çekilmişlerdir bunları yazmam yasak olmasına rağmen sizleri bu konuda aydınlatmak istedim...yaşasın kurt anamız asena
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
panpalar gurt adamlar gerçekden vardır . ben viyanadayken vampirlerin yaşadığı şehir vardı . rivateye göre. şuan kanadadayım burda gurt adamlar varmış öyle diyolar .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben anlıyamdım bu kadar şey yazmışlar varmı yokmu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kurt adam diye birşey yok.Onlar sadece hayal ürünü.Ona bakılıtsa şimdi benim yanımda bugs bunny nin olması gerek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bakın Lanet filmini izleyin sonra kendıze ordaki kurt işaretini ypn bende kesnlkle inanıyorum wardır ama kendılerını blli etmıyolardır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kurt adam bencede var hem bir kaç kişinin dediği gibi birsürü efsaneler var hem bunlar birer destan olarak kabul ediliyor yapma veya doğal destan olsun bütün destanlar gerçektir veya gerçeklik payı vardır diye öğretildi YAZAN:TÜRK EDEBİYATÇISI
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar kurt adam var vampir var vs.vs. gibi şeylere inanan insanlar inançsız ve dinsizdirler çünki biraz inanç olsa böle bişeyinolamicanıda anlarlar .ya bii insanın ALLAHIN izni dışında anatomisinin kusursuz ve çok mükemmel bir şekilde değişmesi nasıl mümkün olabilir ki ayrıca her canlı bir ruh taşıordur ruh taşımayan bir canlı car olamaz peki ALLAH neden böle karışık bir varlığa ruh versin ya da nasıl versin hangi kaitapda yazart bu be...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kurt adam diye bişey kurt ayrı insan ayrı kurt adamlar hayal ürünü beni bi kurt ısırdı kurt adam olmadı bunlara inanmayın kurt adam diye bişey yok hayal ürünüdür.
Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
9 Şubat 2011       Mesaj #20
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
fantastiktenden öteye gitmeyenlerden
🌘 🚀