Arama

Türkçe/İngilizce - İngilizce/Türkçe çeviri yapabilir misiniz? - Sayfa 14

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Eylül 2015 Gösterim: 95.086 Cevap: 225
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2009       Mesaj #131
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

türkçe ingilizce paragraf çevirme

I don't know if theres a technical reason but to my knowledge i think its based on the person.
Sponsorlu Bağlantılar

For example no matter how happy i ** i never scream and jump up and down, to me i don't understand people who react that way. Now i know that people honestly react that way but thats just not how i react.

So maybe some people cry when they're happy and others jump up and down and others just giggle a little.

So maybe you can't understand why they do it but they don't know why you react your way either, it's just life, we all take life differently.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2009       Mesaj #132
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
cousins are kind and good friends.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2009       Mesaj #133
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Zeki, uyanık, değişken, espirili, meraklı, çabuk kavrayan, bilgili, iletişimde yetenekli, mantıklı, akılcı, konuşkan, sosyal, sempatik, yeniliklere açık, esnek, kolay adapte olabilen, çok yönlü, yüzeysel, duygusuz, sinirli, kararsız, dedikoducu, huzursuz, havai.

İkizler burcunu iletişim ve zekayı temsil eden Merkür yönetir. Başkalarıyla iletişim kurmak çok önemlidir. Bilgi toplaması ve öğrendiklerini hemen başkalarına aktarması gerekir. Çok meraklıdır, leb demeden leblebiyi anlar ama ağzında bakla ıslanmaz, dedikoduyu sever. İkizler çabuk düşünür ve çabuk hareket eder. Olayları duygularıyla değil, akıl ve mantığıyla algılar.

Çift karakterlidir ve çok değişkendir; bir an şakacı ve sevimli, hemen ardından hırçın ve huysuz olabilir. Bu burcun insanının bir anı diğer anına uymaz; bugün buradadır ama yarın gitmiş olabilir, üstelik arkasında hiçbir açıklama bırakmamıştır. Çabuk sıkıldığı ve konsantre olamadığı için daldan dala atlamaya bayılır, maymun iştahlıdır. Değişiklikten büyük zevk alır ama aynı zamanda huzursuzdur ve yerinde duramaz. Onu uzun süre bir yerde tutmak imkansızdır. Sinirsel gerginliği yüzünden zihinsel ve bedensel olarak tam anlamıyla gevşeyemez. Huzursuzluğu durmadan bir şeyler yapmasına ve oradan oraya koşuşturmasına sebep olur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2009       Mesaj #134
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 8. sınıfa gidiyorum ingilizce öğretmenimiz bize arkadaşımızın niteliklerini düşünüp yazmamızı istedi benim arkadaşımın adı ceren bana bu konuda yardım edermisiniz lütfen siz ornek bişey yazabilirsiniz ben onu kendim düzeltirim şimdiden teşekkürler...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2009       Mesaj #135
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
what js love?it is one the most difficult guestions for the mankind
Dehşetaliminyum - avatarı
Dehşetaliminyum
Ziyaretçi
12 Ekim 2009       Mesaj #136
Dehşetaliminyum - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

what do you need while you are creating your website template

Neye ihtiyacınız var şablonu web sitenizde siz oluşturacaksanız...
fatma 36 - avatarı
fatma 36
Ziyaretçi
13 Ekim 2009       Mesaj #137
fatma 36 - avatarı
Ziyaretçi
babamın ismi abdullah,annemin safiye.babam 46 yaşında annem 40 yaşında.ben ve kız kardeşim okuyoruz.çok samimi olduğum arkadaşlarım sibel ve dilan aynı okulda okuyoruz.ikisinide çok seviyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2009       Mesaj #138
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sean Boswell yasa dışı sokak yarışlarına meraklıdır. Katıldığı yarışlar hep kazalarla sonuçlanınca başı polis ile derde girer.Annesi hapse girmesinden korktuğu için onu Tokyo’da yaşayan asker babasının yanına gönderir. Kendisini tamamen farklı bir kültürün içinde bulur.Sean’ın Tokyo’daki sıkıcı hayatı,Twinkie ile tanışınca değişir. Twinkie sayesinde kendini birden Tokyo’nun drift yarışları dünyasında bulur. Bu yarışlar daha once alışık olduğu sokak yarışlarından çok daha farklıdır.

Bu metni çevirebilir misiniiz lütfen çok lazım ve acil ?

Şimdiden yapanlara tşk. ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2009       Mesaj #139
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
where would you like to go?
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
21 Ekim 2009       Mesaj #140