Arama

Türkçe/İngilizce - İngilizce/Türkçe çeviri yapabilir misiniz? - Sayfa 13

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Eylül 2015 Gösterim: 95.131 Cevap: 225
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2009       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
you have got a problem at the moment
Sponsorlu Bağlantılar
blue_storm - avatarı
blue_storm
Ziyaretçi
7 Ekim 2009       Mesaj #122
blue_storm - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Ok I have beef with all of you taking a dump on mad max 3 . First, Tina Turner is the ****. Look up her biography sometime you ignorant pos's. She is a strong woman with a great career and enviable looks in her hay day. Second, this movie kicks most other action movie asses so stop copping out saying "Its not as good as 1 and 2". Its better than a lot of **** out there. Its the losers like you making mel tap his chin and say nahh to making mad max 4.

arkadaşlar şunuda bir çevirirmisiniz eleman videomu yorumlamıştaMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2009       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

you have got a problem at the moment

Senin, şu anda bir problemin var.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2009       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim en iyi arkadaşım Aslıhan. o benim çocukluk arkadaşım. o orta boylu ve zayıf. onun kızıl saçları kahverengi gözleri var. o yardimsever iyi kalpli kibar ve sakacidir. onunla birlikte oyun oynar ve gezeriz. ben onu cok severim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2009       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim adım selçuk 12 yasındayım ortaokul 2 ye gıdıyorum aılem 6 kısı drslerımde basarılıyım neolur cevırın sunu neolur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2009       Mesaj #126
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
what do you need while you are creating your website template
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2009       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

türkçe metni ingilizceye çevir

benim adım sibel soyadım canlı buralıyım burda okuyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2009       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hello! my names mark sincere.I live in oxford,england.Iam a hing school sutudent.I hava got a lot friends and Ilike all of them very much.they are special for me.david and I are in the same class.he is my classmate and we sometimes do hemework together.he is kind and friendly .robin is my old friend.he lives in london now.we lived in the same city when we were children.we like chatting on the ınternet every day .clara is a good friend to me .she is helpful and nice .we like warching films together and walking in the park in our free time. tim is my cousin and my close friend too .we share the sama hobbies.we like doing crossword puzzles and jigsaw puzzles.my best friend is bob and we share the good times and teh bad times.I can tell him my secrets because he is a good listener.I sure he keps my secrets.we can have fun together and spend z good time.all my friedns are very important to me.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2009       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

türkçe metni ingilizceye cevir

sayın ihab sami
size inanmamiz ve yardimci olabilmemiz icin oncelikle 64 nickinizin kayitli oldugu gmail adresini test amacli acmamaiz lazim.. nick listenizi gormeden herhangi bir islem yapamiyoruz. ilginiz icin tesekkurler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2009       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Memur bir babanın oğlu olarak 1812 yılında doğan Dickens'ın ilk yılları refah içinde geçse de babasının borçları yüzünden hapse girmesiyle sefaletle tanıştı. Henüz 11 yaşında iken bir boya fabrikasında çalışmak zorunda kaldı. 15 yaşında bir avukatın yanına giren genç Dickens, öğrenmeye meraklı olduğu için boş zamanlarında stenografi öğrendi. 1835 yılında Morning Chronicle gazetesine stenograf olarak girdi ve 1835’te “Boz” takma adıyla Boz’un Karalamaları başlığında notlar yayımlamaya başladı.

1837’de ise esas onu ünlendirecek olan Bay Pikvik'in Serüvenleri adlı kitabını yayımladı. Aynı yıl içinde Catherine Hogarth ile evlendi. 1840 yılında ölen