Arama

Nasıl kas yaparım? - Sayfa 20

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Mart 2015 Gösterim: 189.010 Cevap: 247
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mart 2012       Mesaj #191
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnim boyum 182 yaşım 14 kilom 54 bacak kasımı nasıl yaparım?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2012       Mesaj #192
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kas yapmak için önce protein alman lazım protein ise: hayvansal gıdalar bunları yeterince aldın mı 4 set 20 şer şınav 3 set 7 şer barfix karın kasıda istiyorsanız 4 set 30 tAne mekik bunları düzenli bir şekilde uygularsanız 60 günde kaslarınız büyür kaslarınız ne kadar agır kaldırırsa o kadar daha fazla gelişir.ilk baş düzenli beslenme sonra düzenli antreman yapacağınız budur
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2012       Mesaj #193
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
15 yaşındayım kasım var ama kasların üzerinde yağ var zayıflarsam kaslarımda gidermi... 2 yılsır body çalışom kaslarım yağlardan dolayı belli olmuo...
Body Building - avatarı
Body Building
Ziyaretçi
16 Nisan 2012       Mesaj #194
Body Building - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle yukarıdaki arkadaşın dediği her şeyi salla doru bilinen yanlışlıklardan bir tanesi eğer öyle başlarsan lif kopması olur..Bence bir doumble bul 3kg-6kg civarı yeni başlayanlar için , ben 8 yaşımdan beri yapıyorum ve vucudum kaslı ama Rocky gibi değil tabii...Bunu yaptıktan sonra çok kondisyonlu ve dayanıklı haraketli,yorulmaz tank birisi gibi hissedeceksin inan.!

Öncelikle: dambıl bul al 3-6 kg arası onu kaldır gid gide sayısını arttır ama zorlama bu arada dambılla ben 5 çeşitli hareket yapıyorum yaptığım haraketler omuz kanat kol kaslarını geliştiriyor.. Lazım olan aletler dambıl,ve carfeourd a spor bölümünde bulduğunu al ve çalış 4-5 ay sonra vucut çalışma bağımlısı olursun.Msn Happy ve kasın oluştuğunu fark edersın net ten yada çevrenden aletlerle yapabileceğin hareketler öğren... İYİ başarılar ve aslağa bıkma!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mayıs 2012       Mesaj #195
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 16 yaşında 1.80 boyunda 73 kiloyum nasıl kas yaparım?
BaTuHaN AyDıN.. - avatarı
BaTuHaN AyDıN..
Ziyaretçi
28 Mayıs 2012       Mesaj #196
BaTuHaN AyDıN.. - avatarı
Ziyaretçi
ben 15 yaşındayım kaslarım ii kaslıyım 2 yıldan beri yapıyorum
günde

--30 şınav
--50 yay çekin
--yatarak 1 dk ayaklarınızı dikin

o kadar beni facedende ekliye bilirsiiz (BATUHAN AYDIN)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2012       Mesaj #197
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam sizler için internette dolaştım ve evde nasıl kas yapacağınızı araştıdım , umarım işinize yarar .

Öncelikle yatış ve kalkış saatlerinizi ayarlamalısınız

Yatış saatiniz en geç 11.30 - 12.00

Sabah kalkış saatiniz ise 08.30 - 09.00

Şimdi de sıra geldi beslenmenize sağlıklı beslenirseniz sağlıklı bir vücuda sahip olursunuz

Gece yatmadan önce ve Sabah kahvaltısında ılık bir bardak süt iyi gelecektir .
Her sabah 1 veya 2 yumurta , peynir , zeytin gibi kahvaltılık ürünler tercih ediniz , SAKIN HAA SAKIN sabah kahvaltısında Mısır gevreği gibi abur cubur la karnınızı doyurmayın hem kilo aldırır hemde hiç bir fayda sağlamaz

Öğle - Akşam yemeği

Ne yediğinize karışmak istemiyorum Ama yediğiniz şeylerde protein olsun kasların gelişiminde önemli rol oynar .

Hımmm . .. Geldik spora

Elbette her gün belli bir saatte boş kalıyorsunuzdur. İşte o saatleri Kas yapmak için harcayabilirsiniz

Sizin ne durumda olduğunuzu bilemem ama yeni başlıyorsanuz günde 10 mekik 5 şınav yapabilirsiniz her biri 3 set 20 saniye arayla yapabilirsiniz .

Hıım püf noktalarımıza geçelim

BU HAREKETLERİ İLLA HER GÜN YAPACAKSINIZ DİYE BİR ŞART YOK HATTA HERGÜN YAPMANIZ SİZE ZARAR VERECEKTİR 1GÜN SPOR 1GÜN MOLA ŞEKLİNDE YAPARSANIZ DAHA İYİ OLUR

BU HAREKETLERİ YAPMADAN ÖNCE SU ŞİŞESİ KAPAĞI DOLANA KADAR ZEYTİN YAĞI KOYUN VE İÇİN BU SAYEDE KASLARINIZ DAHA ÇABUK GELİŞECEKTİR VE FAZLA KİLOLARDAN DAHA HIZLI KURTULURSUNUZ

BU HAREKETLERİ İLLA 5 ŞINAV 10 MEKİK DİYE SINIRLAMAYIN BUNLARI GÜN GEÇTİKÇE ARTTIRA BİLİRSİNİZ , BARFİKSİDE UNUTMAYIN BU GELİŞİMDE BÜYÜK BİR ROL OYNUYOR BARFİKS YAPMAK GAYET ZORDUR YENİ BAŞLAYANLAR KENDİLERİNİ ZORLAMASIN HERGÜN 1 TANE ÇEKSENİZ BİLE SİZE KARDIR

BOL BOL SU TÜKETİN VE 1 GÜN SPOR 1GÜN MOLA , BU MOLALARDA İLLA SPOR YAPMAK İSTİYORSANIZ KOŞARAK DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ VE GERÇEKTEN BÜYÜK FAYDASINI GÖRECEKSİNİZ

Benden bu kadar kendinnize iyi bakın ve kendinizi kas yapıcam diye zorlamayın yeterli derecede yapın aşırıya kaçırırsanız kaslarınız daha çok zarar görür
Son düzenleyen _Yağmur_; 30 Mayıs 2012 10:06
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2012       Mesaj #198
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 15 yaşındayım 13 yaşından beri kas çalışıyorum ilk günlerde 5 şınav 5 mekik ve 5 kglık ağırlık kaldrıyordum ve bunu her gün +1 arttırdım ve yaklaşık 5 km koşuyorum (normal stadın çevresinde 8 tur) barfik çekiyorum ve dengeli besleniyorum şuan yaşıtlarıma göre harika bir vücudum var siz de benim gibi olmak istiyorsanız dediklerimi yapmanızı tavsiye ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Haziran 2012       Mesaj #199
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 13 yaşındayım 1.71 boy 50-55 kilo var kaslarım var her gün iki buçuk km koşuyorum esneme hareketleri 50kez şınav 4 set 50 mekiki 4 set bence vücudu biraz gelişmiş olanlar denesin ve basketbol oynuyorum bence deneyin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2012       Mesaj #200
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Salonsuz çok zor Msn Happy

Ayrıca Bir kişinin Kas yapmabilmesi için Zayıfsa eğer kilo alması gerek. Kiloli birinin kas yapması daha kolaydır.