Arama

Nasıl kas yaparım? - Sayfa 22

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Mart 2015 Gösterim: 188.917 Cevap: 247
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2012       Mesaj #211
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 13 yaşımdayım 3 aydır bazen kas çalışıyorum karın kaslarım 4 tane baklavam var meme kaslarımda çok şişkin boyyum 1.66 kilom 44 15 kilo dambıll kalıdırıyorum 7.5 7.5 öle günde tam olarak kaç şınav mekik çekmeliyim
Sponsorlu Bağlantılar
Redne - avatarı
Redne
Ziyaretçi
22 Ağustos 2012       Mesaj #212
Redne - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar tüm bunları denedim ona göre yazıyorum...
15 yaşında benmde kafama takılıydı kas işi güçsüzdüm 10 şınav anca çekiyordum.Bir arkadaşımın işine yaramıyan 5 kg dambılını aldım çalışmaya başladım.Yanında mekik ve şınavda çekiyordum.Bunları düzenli olarak yaptım ve zamanla artırdım.Genelde haftada 3-4 kez yapın.Kaslarınız ağrırsa gelişicek anlamına gelir ve ağrı geçene kadar sakın o bölgeleri çalıştırmayın. Yemek çok önemli gereksiz şeyler yemeyin (cips,kola,çikolata vs) proteini olan herşeyden faydalanın 2 ay sonra fit olucaksınız garantisini veriyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Bu arada 70-80 kez mkik çekiyorum 50 şınav çekiyorum fark yok diyen arkadaşlar bunları doğru düzgün yaparak birdaha deneyin bakalım eminim bir yanlışınız vardır kendinizi asla çok zorlamayın sağlıcakla kalın Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2012       Mesaj #213
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 16 yaşındayım 1.70 boyum 56 kiloyum ve ben sadece şınav mekik ve barfix cekiyorum ve yucudum bit barstarzz cı gibi vucudum war iyimi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2012       Mesaj #214
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beyler Ben 17 Yaşındayım 80 kiloyum ve boyum 1.80 vucut yapmak istiyorum nasıl yapabilirim biraz bilgi verimisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2012       Mesaj #215
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben 14 yaşındayım boyum 1.45 arkadaşlarımdan daha kısayım kilom 42 nasıl kas yaparım ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2012       Mesaj #216
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dediğinizi yaptım topa o gün ole bir vurdum patladı resmen ve şu anda vucudum baya gelişti tşkler ilgilendiğiniz için
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2012       Mesaj #217
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 14 yaşındayım ama küçük görünüyorum ama arkadaşın dediklerini yapıom işe yarı saol kardeş
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2012       Mesaj #218
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben günde 250 mekik çekiyorum 15 yasındayım ve kaslarım belirginlesmeye basladı karın kasları için kesinlikle mekik
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2012       Mesaj #219
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de 16 yaşındayım ve 3 senden beri vücut kası yapıyorum ..sana tavsiyem şınav çek veya bi tane ağır şeyler bul kol kası yap ..hemen belli olmaz kasın .3 hafta falan yap kendine bi liste yap öle daha kolay olur .ben kendime 3 sene önce liste yaptıöm halada yapıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2012       Mesaj #220
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkdaşlar,
Ben 13 yaşındayım 1.45 boyundayım 35 kiloyum kas yapmak istiyorum uygun bir şekilde nasıl yapabilirim yada daha sonramı yapayım ???
Ben şuan başlayalı 2 gün oldu ısınma hareketleri yapıyorum 3 step 10 kere mekik çekiyorum 20 saniye dinlenip bi de 3 step 20 sn. dinlenme ile 5 şınav çekiyorum daha alşık değilim şınav zor geliyor biraz o yüzden 5 şınav çekiyorum sizce ne yapmalıyım ???

Teşekkürler.