Arama

Nasıl kas yaparım? - Sayfa 24

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Mart 2015 Gösterim: 188.875 Cevap: 247
sorucuu - avatarı
sorucuu
Ziyaretçi
7 Mayıs 2013       Mesaj #231
sorucuu - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ben artık spora başlayacağım da Mağlum yaz geliyor deniz falan fit olmak gerek karın kası lazım Msn Happy) sporu doğru yapmak istiyorum onun için sorularım şöyle;

Sponsorlu Bağlantılar
mekik çekerken Crunch hareketini yapıyorum fakat mekik çekerken 1 oturuşta mı dayanabildiğim kadar çekmem gerek yoksa mesela atıyorum 15 çekeyim 1 dk dinleneyim sonra baştan mı böyle böyle mi ve kaç kere tekrarlanmalı ? he bide ellerimi kafamın tam arkasına koyuyorum enseme değil umarım doğrudur. Msn Happy

Ve şınav .. şınav da aynı şekilde dediğim gibi bi oturuşta son gücüme kadar mı çekeyim yoksa atıyorum 20 çekeyim dinleneyim falan falan kaç set yani .. şimdiden herkese çok teşekkürler. Mağlum yaz geliyor deniz falan fit olmak gerek karın kası lazım Msn Happy) sorularıma cevap veren herkese teşekkür ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2013       Mesaj #232
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 16 yaşındayım boyum 170 kilom 56 kas yapmak istiyorum
spor salonuna gidicek vaktim yok ama evde çok boş zamanım oluyor 40 lık setler halinde şınav, 30 luk setler halindede barfiks çekiyorum 1 aydır hergün 1 saatimi harcıyorum fakat kaslarım şekillenmedi ne yapmam gerekli ?
Sponsorlu Bağlantılar
Enes Azaklı - avatarı
Enes Azaklı
Ziyaretçi
13 Mayıs 2013       Mesaj #233
Enes Azaklı - avatarı
Ziyaretçi
ben 9 yaşındayım 29 kiloyum boyum 1.40ordaki 2 yada 3 şeyi yapamadım çünkü evdeyim yani bunları evde yaptım çok yoruldum acaba ne zaman kas olur ? inşallah kas olur
KetenKız - avatarı
KetenKız
Ziyaretçi
13 Mayıs 2013       Mesaj #234
KetenKız - avatarı
Ziyaretçi
16 yaşında olduğuna göre kas yapmak senin için biraz daha kolay olacaktır. İlk önce yakınlarda bir kondisyon kursuna yazıl ve oradaki hocalardan biriyle konuş. Çünkü kontrolsüz kas yapmaya çalışırsan vücuduna kalıcı zararlar da verebilrsin. Dikkatli ol. Gün içerisindeki kalan zamanında hocanın kontrolünde düzenli olarak spora git. Yemeklerine de dikkat et. Zaten sana günlük neler yemen gerektiğini bildiren bir kağıt gibi liste de verecekler. Kas çalışmalarında vücudun özellikle proteine çok fazla ihtiyaç duyacak. Yumurta tavuk gibi şeyler yemen gerekecek. Eğer sigara, alkol gibi vucüda zarar veren maddeler kullanıyorsan bunlardan vazgeçmen gerekecek.
NOT: İlk başlarda kendini çok yorgun ve halsiz hissedebilirsin; ama yaklaşık 2-3 haftadan sonra bu yorgunluk hissin azalacaktır. Son olarak sporu bırakacağın zaman anında kesme, çalışma saatlerini azalatarak bırak çünkü aylarca uğraşıp yaptığın bu kasların yağa dönüşme riski çok fazla olur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2013       Mesaj #235
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Boyum 1,67 kilom 60 yaş 15. Günde 400 mekik çeksem bir'er gün arayla kaç ayda kas yapabilirim.Ve düz tutuş barfiks hangi kasları çalıştırır?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2013       Mesaj #236
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 11 yasindayim cok kiloluyum yaglarimi eritip nasil kas yapabilirim kkiliom 57 felen
NoMoreTime - avatarı
NoMoreTime
Ziyaretçi
13 Eylül 2013       Mesaj #237
NoMoreTime - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben kas yapmak istiyorum, kas yapmaktan kastım kaslarımın daha belirgin olmasını istiyorum yani profesyonel düşünmüyorum. lütfen yardımcı olur musunuz Msn Cry böyle bütün vücudumdaki kasların daha belirgin olmasını istiyorum ama çok fazla vaktim yok günde en fazla 15 dakikamı ayırabilirim böyle kısa zamanda çok etki veren bir yol varsa lütfen söyleyin çok teşekkürler Msn Happy
bu arada yaşım 12 boyum 1.51 kilom da 51 Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2013       Mesaj #238
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasıl kol kası yaparım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2013       Mesaj #239
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 15 yaşındayım 1.75 boyunda 90 kiloyum ama baya hareketliyim yani bnden zayıflara göre bile çok koşuyorum,hırslıyım! elimde imkan var spor salonları falan neler yapmalıyım hem zayıflamak hemde kas yapmak istiyorum yardımcı olrmsnuz herşeyi yapmaya hazırım .. şimdiden teşekkürler ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2013       Mesaj #240
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 13 yaşımdan gün aldım kaslarım berilgin çünki boksa a gidiyorum ama şimdi kaslarımı boksa gitmeden daha berilgin yapmak istiyorum bunu nasıl başara billirim ? Şimdiden teşekürler .