Arama

Nasıl kas yaparım? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Mart 2015 Gösterim: 188.868 Cevap: 247
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2010       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 14 yaşındayım 1.70 boy 50 kilo . ben günde 15 şınav 20 mekik yaparak 50 kere her defesında dambılı çalıştım box antremanlarına giderek kendimi geliştirdim günde 1 bardak süt yatmadan önce kendini sık ve gövsünü yumrukla bu dediklerimi 1 hafta yap olup bitenin farkına sizde varacaksınız kolay gelsi ((MUĞLA))DÜĞEREK ORHAN YILMaz
Sponsorlu Bağlantılar
vandamme - avatarı
vandamme
Ziyaretçi
5 Nisan 2010       Mesaj #72
vandamme - avatarı
Ziyaretçi
ben ewde halter ile çalışıyorum kaslarım gelişiyo fakat sırt kemiklerim belli olmaya başladı... sebebini söylerseniz sevinirim......
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2010       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 14 yaşındayım biraz tecrübeli birine sordum şimdiden kas yapmaya başlarsan boyun durur dedi dogrumu acaba ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2010       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şınav mekik gibi kondisyon artırıcı hareketlere bi kaç tane daha ekliyelim çakı bacak için squat veya ip atlayın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2010       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
16 yaşındaki kardeş önce saglam yemek yemen lazım spora başlamadan önce ken din evde 1 2 hafta sınav mekik cekmen lazım ondan sonra bi bady salonuna gidip ilk göüs arkasın dan arka kol ön kol calışman lazım ama mutlaka unutma makarna pilavı bol ya onlarda karbon hidrat bool seni genişletir bide hergün barfiks cek mutlaka zorla 3 ayda dana gibi olursun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2010       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 13 yaşındayım.bir kulube gidiyorum fakat topa sert wuramıyorum.bunun için kaslarımı geliştirmek amacıyla ağırlık aldım.ağırlığı ayağıma takıp yukarı-aşağı yapıyorum.ama bu bana yeterli olmadığını düşünüyorum.sizce kasları geliştirecek besin war mı warsa neler başka hangi yönleri uygulayabilirim.
Ktlu22 - avatarı
Ktlu22
Ziyaretçi
18 Nisan 2010       Mesaj #77
Ktlu22 - avatarı
Ziyaretçi
meraba byler bnde 13 yasındayım kendi caıpımda ewde bsler yapmaa calısıorum bi sene once sınaw mekikle fln baslamsdım suanda su sisesimi diim ici dolu kutu yada kowalarmı diim kaldırıodum ama si ciddie bindirmek istedim ve intden braz arastırma yabdım we su ana kadarki calısmam ynlısmıs (hareketler vs..)we etraftan biseler toplamaa basladım göğüs yayı fln. dumbell da alcam suanda karım kaslarım 4lu bayaa bi belirgin gogusler ilk zamana gore cıkıklık farkedilior ama fazla bise deil kollarda 3,5 cm. buyume war ama eer dumbel fln alırsam boyumun uzaması dururmu yani ciddilestirsem
bide bnm kollarım agrıyor 1 2 gun dinlenmeyle gecmior belki az uyuduumdandır weya cok yuklendim gerileme olrmu die korkuorum we boyumun uzaması eer dumbel fln alırsam dururmu bide bi duzene bindirmek istiorum calısmamı ama etrafımda profesyonl birileri yok yani su anki durumuma gore nasıl calısablrm eer bilgisi olan warsa paylasablirmi simdiden tskler..
gfb fenerbahçe - avatarı
gfb fenerbahçe
Ziyaretçi
23 Nisan 2010       Mesaj #78
gfb fenerbahçe - avatarı
Ziyaretçi
bn basketbol oynuyorum 14 yasındayım 1.83 boydayım ama kilom 60 kas nasıl yapabilirm
ALoNe KiNg - avatarı
ALoNe KiNg
Ziyaretçi
2 Mayıs 2010       Mesaj #79
ALoNe KiNg - avatarı
Ziyaretçi
bn 13 yaşındayım kilom 46 ve kaslarımın aşırı derece çookk belirsin olmasını istiyorum ve yapmaya çalışıyorum sizce 2 yılda kaslarım belirgin olurmu ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2010       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim kaslarım belirgin hatta günlük 30-40-50 mekik 20 şınav 10 balfils çekmeme rağmen kaslarım gelişmiyor bana bi çare bulun arkadaşlarrr Msn Sad :'(