Arama

Okul için uygun saç modeli nedir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Mayıs 2015 Gösterim: 168.144 Cevap: 267
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn okula gidiorm fazla saç modeli yapamıorm ama sprey fln sabah sabah çekilmez çile yaa
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ardaşlar benim şaçlarım düz ama anlatamıcam kadar düz hangi saç modeli yakışır
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2010       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
cnm önce saçına okl kıyafeti renqine göre ince bi badaj tak sonra kalan saçlarını yandan alıp en uca kadar topla çıkablr sonra ince lastkle topla daha sonra örgüne bolca sprey sık daha sonra aralara renkli tel toka tak süper oluo Msn Grin Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben 12 yaşındayım okula giderken çok saç modelleri yapıyorum ama değişik ve kolay yapılan bir şey bulamıorum bana yardım edin.Msn Happydikkat çekici olsun istiorum...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn 12 yaşındayım okula giderken hep aynı modelelri yapmaktan bıktım yardım edin nolrr
01 05 - avatarı
01 05
Ziyaretçi
27 Şubat 2010       Mesaj #36
01 05 - avatarı
Ziyaretçi
amerikan tıraşı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2010       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha arkadaşlar bn 14 yasımdayım okula giderken yapacak model bulamıyorum saclarım dalgalı kıvırcık arası bişey n olur yardım edin
FaTsS^^Mm..!=) - avatarı
FaTsS^^Mm..!=)
Ziyaretçi
7 Mart 2010       Mesaj #38
FaTsS^^Mm..!=) - avatarı
Ziyaretçi
ya millet bi kız için en önemli sey saçıdır.saçının güsel olması sevgilisi olduğundan felan değildir.kendini iyi hissetmek içindir.liseli kızlar (bende lise öğrencisiyim)eğer okulunuzda saçlarınızı toplamanız zorunluysa size bi önerim var.saçımızı geriye doğru tarıyoruz ensemizin altında saçlarımızı topluyoruz bi lastik tokayla veya daha hoş durmasını istiyosanız kurdeleyle bağlayın.daha sonraelinizle saçınızı arkadan ikiye ayırın saçınızın arası boşluk varmış gibi olcak lastikli saç kızmını o boşluktan sokup çevirin süper bi görüntü oluyor tavsiye edrm..sevgiler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2010       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
OKUL İÇİN EN UYGUN SAÇ MODELİ NE
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2010       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Saçlarımı sol tarafa doğru yatırıp düzleştiriyorum ve alttan çok az bağlıyorum fakat bağladığım belli olmuyor TAVSİYE EDERİM ÇOK HOŞ OLUYOR