Arama

Okul için uygun saç modeli nedir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Mayıs 2015 Gösterim: 168.158 Cevap: 267
doğa su - avatarı
doğa su
Ziyaretçi
30 Nisan 2010       Mesaj #41
doğa su - avatarı
Ziyaretçi
valla bence açık saçı azıcık toplayın ya da iki kuyruk ama kulak memesinin altından süper oluo
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mayıs 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ßénceDé Résim Koyun Vé ßunLar ßiraz ßasiT Daha Tarz Ve ÇeKici dUrabilecek Ve ßéNim sAçıM Kıvırcık ve çoq kabarıyo hergün düzleştiremkde çoq saçlarımı yıprastıyo bunun içn saçları süzleştirmeden yada azıcığını düzleştirip yapılacak güzel modelleri resimleri ile verirseniz eminim ki bnm gibilerin çook ama çook işine yarayacaktır şimdiden saqolun..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2010       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bizim sınıfta 8.sınıflR SPR YAPIOLAR MEsela tuğçe var o bi gün bişi yapmıştı çok hoşuma gitti saçlarını üstten toplamış perçemlerini bukle bukle yapmış sprdi veya üstten toplayıp tokayla tutturuoalr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mayıs 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tamam ama benimki hem kolay hemde beğenilen bir şey olsun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben okula giderken saçlarım hep dağılıyor ve havalanıyor bu durumda ne yapmalıyım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bncede resm koysamız gzl olur bnm saçım kıvırcık düz saçlı arkadaşlarımın saçı gzl oluo ama bnm kıvırcık olduğu için düzleştiryorm sonrahemen bozuluo daha kötü oluoo napmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
siz bnden iisiniz bnm saçlar bi tuhaf özellikle önleri çok kıvırcık ince olmasına ragmen çok kabarıyor şekil veremiyorum bıktım artık bide liseye gidiyorum ince telli olduğu içinde çabuk kırılıyor düzleştiremyorum bn ne yapıcm yha Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2010       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende her gün at kuyruğu yapmakdan sıkıldım başka saç modeli buluyorum ama yapması çok uzunnnnn......
Qur Shad - avatarı
Qur Shad
Ziyaretçi
1 Temmuz 2010       Mesaj #49
Qur Shad - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SEKSİ BEBİŞŞŞŞ adlı kullanıcıdan alıntı

SLM 17 YŞINDAIM OKUL İÇİN UYGUN SAÇ MODELİ SÖYLERMİSİNZ

Erkekmisin Kızmısın Yane Ona Göre Erkeksen Valla Dİcem Saçını Kaldır jole sür kız isen bu konuyu kızlara bırakıyorum
sinem kılıç - avatarı
sinem kılıç
Ziyaretçi
28 Ağustos 2010       Mesaj #50
sinem kılıç - avatarı
Ziyaretçi
12 yaşındayım okulum uzun saçların toplanmasını istiyo bnim saçımda uzun nasıl bi saç modeli bulabilirim ?