Arama

Burun piercingi yani hızma nasıl yaptırılır? - Sayfa 2

Güncelleme: 9 Ekim 2016 Gösterim: 133.256 Cevap: 157
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
3 Eylül 2009       Mesaj #11
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben burnuma kendim hizma yaptirmak istiyorum ama korkuyorum lutfen na sil yanliz yapapilecemi bilmiyorum yardimci olun plss....

Tabanca yöntemi kesinlikle daha sağlıklıdır.Bu işte profesyonel olan kişilere daha sağlıklı bir şekilde deldirip taktırmanızı tavsiye ederim.Ama alt dudağnıza taktıracağınız dudak Piercing'i daha hoş durur bence Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben Avşada deldidim hiç bir sprey falan sıkmadan sadece
bir krem sürüyor oda deriyi yumuşatıyo kaygan olmasını sağlıyove kulak deen tabancayla deliyo
Sponsorlu Bağlantılar
kendinizi kasmayın boşuna acımıyo ben deldidiğimin ertesi günü çıkarıp başka hızma taktım
ama taktığımada pişman oldum ikrop falan kapmadı ancak
ilk ldığını hızmaların ucu inceoluyor o yüzden ya kalın uçlularla deldirin
yada çıkardığınız an klın uçlu hızma takın ben o yüzden 2.ye kendim deldim gibi birsey
şimdi okullar başlıo malum lise ne yapıcağımı bilmiyorum Msn Grin
derslerde çıkarıp tenfüslerde takıcam herade ve çok zor olucak
ve benimde sorum var delik kaç saatte kapanıyor ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende çok ist,yorum ama annem izin wermiyorMsn Sad
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
11 Eylül 2009       Mesaj #14
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bende çok ist,yorum ama annem izin wermiyorMsn Sad

Annemizin sözünü dinleyelim, sende biraz daha büyüyünce takarsın.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ya bnede deldırıcemde brnum deldırdıkten hemn sonra cıkarabılırmıyım ısteıdıgm zamn takmak ıstıorum aılemın ıznı yok ve bıde hertarafım pırsıng odugu ıcın ben ıstedıgım zamn cıkarmak ıstıorum ondan ıste deldırdıkten hemn sonra cıkarabılırmıyım hızmayı ve bıde bellı oluomu yerı hızmann deldırdıkten sonra cvp verrsenız sevınırım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2009       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben deldirdim burnumu ama sağ tarafını...görenler sola yaptırılır dedi.....
neden böyle?sağ tarafa yaptırılmazmı?cevaplarsanız sevinirim...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben burnumu deldirdim .. Ve suan mikrop kaptı .. Krem kullanıyorum ama hayla geçmedi bide okul var cok sakıncalı .. Cok hijenik bi yerde deldrdin yoksa iltihaplanması cok yüksek ve deldrdkten snra krem kullanmayı unutmayınız yoksa bnm gibi piişman olursunuz..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2009       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm..ben makyaj rahat makyaj yapabilmek için hızmayı 5 dakikalığına çıkardım we delik kapandığından geri takaamadım yani bu kadar kısa sürede kapanabilio o yüzden sadece temizlemek için çıkar we hemen geri tak bende tavsiye..bnmde 1 yıl önce burnum delikti fakat enfeksiyon kaptı we hızmayı çıkaRdım ama şimdi tekrar deldirmek istiyorum tekrar enfeksiyon kapmaması için ne yapabilirim ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
burnumu deldirmek istiyorum küçük biyerde oturduğum için bu işlemi yapan bi yer var güvenilir olup olmadığını nasıl anlarım ay sonunda kardeşimin düğünü var şimdi deldirsem ozamn kaadr iyileşirmi şişme yaparsa diye korkuyorum tabanca ile deliyolarmış tavsiye edremisiniz deldirdikten sonra nasıl temizlemem gerekir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2009       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
korktğnuz gbi bşe deil yaa bnm bu 2. deldrşmm hçte acımıoo tabancayla deldirdim. Sadece ilk küpeyi tabanca ile taktğnda çok ani bi acı oluoo başka hç bşe yok ilk akşamıda deiştrdm bn hergn bepanthn sürerek o bölgeyi temiz tutmaya bakın o kdr yani çok basit bşe.