Arama

Burun piercingi yani hızma nasıl yaptırılır? - Sayfa 3

Güncelleme: 9 Ekim 2016 Gösterim: 133.235 Cevap: 157
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2009       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben deldirdim ve 2 aydır hastanelerde uqrasıyorum acayip sistiMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2009       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hayr kormayın acımıyoo ben daha bu gun deLdirdim sadece 1 damLa göz yası geLdi ama bn kendımden geçmişiim uyusmus s acımıoo yha bide Msn Confused:Msn ConfusedS: bn bugun deLdrdim yhaa enfeksiyon kaptıgında nasıl müdahale edcezzz Msn Confused yanı kısacası burun deldirdkten sonra neler yapacagımzıı yazarmısın ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2009       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende burnumu deldirmek istiyorum ama bi türlü cesaret edemedim hem nerde deldircem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2009       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar 2,5 yıl önce burnumu evde kuzenimle birlikte deildik.. Kesinlikle ama kesinlikle kendinz delmeyn.. ben de o zamanlar hyecana kapılarak hrkt etmiştm .. hiçbişi olmadı çok acısız,temiz,rahat ve güzel deldik ama bu benim şansım herkes bu kadar şanslı olmayabilr..hiç ama hiç acımadı yani hiç mi acımaz anlamadm Msn Confused enfksyn da kapmadı..ertesi sabah kalktım..yarısına kadar çkarp bephanten sürüp tekrar takıodum ki birden hepsi çıktı.. tkrar takmak istedim.. takamadım tansiyonm düştü birden bayıldım..uyandıımda annem ağlıodu başmda kolnyalar sürüolrdı Msn Grin hızmayı takabildm mi dedm.. baktm yanmda bnmlebirlkte yerde yatıo hızma da Msn Grin snra ağlamaya basladım..çnkü eer kpanırsa annem birdaha izn vermicekti..takmaya çalştım olmadı acıodu..eczaneye gittk. sprey sıktı gözüme girmesn die göznü kapa dedi spreyi sıkarken.. o srada kuzenim almş hzmayı takmş.. sprey o kadr muhtesem bisi ki bi gram acı hssetmedm.. snra bana uyustrucu bi krem verdi her ihtimale karşı.. o sprey kadr işime yaramasa da işinize yarayabilr..eczaneye sölerseniz verir zaten. neyse snra işte tktım sürekli merhem sürdm suan çok rhatm ve memnunum.. yannz sakın hızmayı ilk zamanar çıkarmayn..htta ilk 3 ay çok fzla çıkarmamaya özen gösterin..okul konusunda ise;çok katı bi lisede okuorm..lise 3 öğrencisiym ve liseye basladıımdan beri hızmayı okulda idare ediorm.. minik bi hızmam var..kızan hocalar kızmayan,görmeyen hocalar var..1-2 derste çıkarıorm..onn dsnda tüm gün takılı hiç srn olmuo.. banyoya bile onla giriorm seviorm onuMsn Grin 9. snfta korkuodum ters takıodm hızmayı kısa ve ucu toplu hızmalar vardı onlar okulda çok işe yarıo aklnzda olsun hiç görnmüo.. umarm sorularnza cvp vardır yasadıım olayda Msn Grin bir de benm annem böle şelere karşıdır.. ama her gün kuzenmle çıtlattık..zamanla insan etkilenio kbl edio Msn Grinsiz güvenilr biyere gidin adam gibi deldrn burnunuzu.bir de tabancanın zarar verdiğini duydum..özel iğneler var onlarla deldrin..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2009       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hıı bu arada..bnm sol tarfm delk..herkes sağı deldirio ama ben solda beğeniorm.. ayrıca sol profilimi beenmemle de alakası var.. o kişiye kalmş herkesn kendi tercihi..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2009       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ßenmde burnum 2 yıldırr deliikk ne tabancayla nede silahla deldirdimm... adam hızmayı aldı ucunu inceltti we kulak deler gibi burmunu deldi ne ilhatap kaptı ne acı war ne sızı.. gayet normal bi şekilde çıkarıp takıyorumm.. ve bunu öneriyorum xD deldirdikten sonra çıkarmaın hatta 1 2 hafta dokunmaın sadece cevirin sabunla yıkaın gerekirse krem sürün hızmanızı öyle takın cabucak iyileşicektir Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2009       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kulaklarımıda burnumuda el ile deldirdim arkadaşlarım silahla deldirdiğinde burunlarına dokunamıyolardı bile.. ben istediğim gibi oynayabiliyorumm deldirirkende eger delecek kişi eliyle deldiyse acımıoo silahla delince canınız çok yanarr Msn Happy arkadaşımın burnunuda el ile deldirdik oda gayet ii görünüyo 1 ay olduu hiç bi iltahap felnda yok.. we deldirdiğim yer ise bi bazardı takı küpe satan bi abiye deldirmiştim Msn GrinMsn Grin yiende iltahap kapacak die korkuyorsanız hastaneye gidin steril bi şekilde doktorlarda delebilir..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
burun deliğim kapandı
ama delik şişi hala inmedi üstelk 1 ay geçti
tekrr deldrmk istyrm
napmalıyım? :/
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Tam 2 yıl önce hızma taktırdım.. Ara ara sızlamasının dışında günlük kullanımda hiç bir sıkıntı görmemiştim.
Yanlız 2 kez MR çektirirken çıkartmak zorunda kaldım ve inanılmaz ağrıdı.
Bu gün çok dar yakalı bir bluz giyerken takıldı ve hızmam fırladı..
İlk kez kanamaya başladı..
Ve şu an çok ağrıyor.
2 yıl sonra kanaması, yada takıp çıkartma sırasında çok acıyor olması normal mi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben burnumu deldircem annemi de ikna ettim ama yüzümde göbeğimde fln var ama burnumda nasıl duracağını bilmiyorum deldirsem mi deldirmesem mi