Arama

Burun piercingi yani hızma nasıl yaptırılır? - Sayfa 12

Güncelleme: 9 Ekim 2016 Gösterim: 133.327 Cevap: 157
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2011       Mesaj #111
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben burnumu deldirdim 1.5 sene geçti daha önce birşey yoktu ama 2 aydır şiş ne yapmalıyım bilmiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2011       Mesaj #112
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
burnumu deldirdim fakat içten ve dıştan şişkinlik oldu. bana kküpe şeklinde bi hızma verdiler ne yapmalıyım. bilgi verirmisiniz çok acil lşütfen
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2011       Mesaj #113
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende burnumu deldirtmeyi cok istiyorum ama cook korkuyorum Msn Sad acırmı ???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2011       Mesaj #114
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hiç korkmayın yaa vala bi şdey yok delidreli 3 ay olcak çok memnunum.o şişlik ilk zamanlar oluyo sonra 2 günde iniyo terraMİCİLİ HER MUSAİT ZAMANININZDA SÜRÜN
cevap bekliyrm - avatarı
cevap bekliyrm
Ziyaretçi
29 Eylül 2011       Mesaj #115
cevap bekliyrm - avatarı
Ziyaretçi
hızma taktırdım . henüz 4. gündeyim fakat kac gün sonra su degebılır hala degdırmedım mıkrop kapar diye abdest alsam deliğe su falan su girse bisey olurmu lutven yardımınızı beklıyrm Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2011       Mesaj #116
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çok heves ediyordum bende deldirdim yaz tatilinde 3 ay boyunca taktım hiçte acımadı, okullar acılınca cıkarmak zorunda kaldım. 1 gün takmadım kanamaya basladı kapanmasını bekledim 4 ay sonra giricek mi diye denedim ve hala acık suanda takıyorumMsn Happy))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2011       Mesaj #117
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben burnumu deldrmek istiyorum ayrca acyou veya enfeksyon kaptığında neler yapılabilir merak edyorum bde kaç yas üstüne yapılıor pircinq ? sorularımı cewaplarsanız sevnirim Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2011       Mesaj #118
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bend burnumu 4 gün önce deldirdim. ve tabancayla burnuma takılan küpeyi çıkartıp aldığım hızmayı taktım ama hızmanın ucu burnumun arka derisinden çıkmıyor, aslında burnumun derisi kalın değil nasıl bir hızma takmalıyım lütfen yardımcı olun teşekkürler Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2012       Mesaj #119
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende deldirmek istiyorum ama benim acı eşiğim biraz düşük yani canım çok yandığında bayılabiliyorum. Ama çokta deldirmek istiyrum. 1 haftadır taktım kafaya sömestr tatilinde deldiricem ama okuduğum bazı forum sayfalarındaki yorumlara göre deldirdikten sonra iltihap kapma olasılığı varmış. ondan çok korktum. bide deldirirken kulaktan daha az acıyor diyorlar cidden öyle mi? dondurucu sprey sıkıyorlar diyorlar ne adar işe yarıyor? yardımcı olursanız sevinirim Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2012       Mesaj #120
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabaMsn Happy
ben dün burnumu deldirdim. tabanca ile delidiler. ama hiç acımadı bugun sızlamaya basladı ama hiç acımadı gerçeketen ama bnm krem veya herhanggı birsey kullanmam gerekıyormu merak edıyorum. bilgisi olan varsa yazsn lüften teşkkrlerMsn Happy)