Arama

Altını ıslatma sorunu nasıl tedavi edilir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Kasım 2014 Gösterim: 99.626 Cevap: 91
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 21 yaşında bi kızım benimde uykuda altımı ıslatma sorunum var kendimi bildim bileli bu yüzden evlanmekten çok korkuyorum ve korktukça daha çok oluyor sadece annem ve babam biliyo durumu bana yardımcı olabilirmisiniz? lütfen çok acil artık bu durum beni başka yönlerde çok etkiliyor!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba bbenim 8 yaşında kızım var bazen hergün altına kaçırıyor bazen unutup bir süre yapmıyor ama bazende günde 2 3 defa yaptığı oluyor neyaptıysam caydıramadım yaptıgından utanmıyorda iyice sıkışıncaya kadar gitmiyor tuvalete son anda gidiyor çoğunlukla benim ikazımla gidiyor ama buseferede yetişemeyip altına kaçırıyor pisikolojik hiçbir sorunu yok evin tek çocuğu gayet mutlu bir yuvamız var acaba neden olabilir buarada sorumluluklarından kaçan derslerindede çok tembel olup bunu hiç umursamayanda bir yapısı var
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2010       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaş bu dertten ne muzdarıp ınsan varmış beee bende dert edıtodum kendıme boyuna
bende de var 26 yaşında erkek nir vatandasım bende amma arada oluyo arada dan kasıt bazen 3 ayd abır bazen arda arda bende anlamadım
bi ara doktara gıttım tofranıl verdı
ondan sonra bıde uropan verdeıler ama gene oluyo
yav ne dertiş arakdaş ama okudum burayı sevındım haaa Msn Sad)Msn HappyMsn HappyMsn Happy:Msn HappyMsn Happy):
bence bu sayfa komple toplaşıp bi ürolağa gidelım olmazmı
iletişime geçelim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
7 YAŞINDA KIZ ÇOCUĞUM VAR HEM GECE HEM DE GÜNDÜZLERİ ÇİŞİNİ TUTAMIYOR.ÜROLOJİ DOKTORUNUN VERDİĞİ MİNİMİN DENİLEN BİR İLAÇ KULLANDIK ONDAN ÖNCEDE BİR İLAÇ DAHA KULLANDIK AMA HİÇ FAYDASI OLMADI DOKTOR MESANE HACMİ KÜÇÜK DEDİ.BU SORUNU NASIL AŞABİLİRİZ. TEŞEKKÜRLER
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu alt ıslatmanın çözümü nedir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2011       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 14 yaşındayım Doktora gitmeye utanıyorum lütfen bunun Bi ev çözümünü söyleyin gerçekten çok utanıyorum Doktora gitmeme imkan yok lütfen bi çözüm söyleyin Msn Sad(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 20 yaşımdayım geceleri altımı ıslatıyorum alt ıslatma sorunum olduğu için her gün yatak ıslattığımdan bende muşamba çocuk bezi kullanıyorum her gece muşamba bağlıyorum altıma annem geçene kadar muşamba çocuk bezi kullanman lazım diyor bende mecburen kullanıyorum muşamba bez ilk zamanlar kullanmıyordum ama geçmiyince alt ıslatmam her gün olunca annem muşamba bez kullandırdı çarşaflar her gün ıslandığı için, bez kullandığımı biliyor herkes annem çamaşırlara asınca bezlerimi belli oluyor zaten,annemde en iyisi muşamba bez kullanman diyor bu alt ıslatma sorunu için o yüzden geçmediği için muşamba bez kullanmam lazım geçene kadar, bezle yatmak rahat olmasada altımı ıslattığım için muşamba bağlamadan altıma annem yatmamı istemiyor en azından yatağı çarşafları ıslatmamı engelliyor bu yüzden alt ıslatma sorunu için muşamba bez kullanmak en iyisi yoksa çok zor oluyor bende bu yüzden 2 yıldır bez kullanıyorum geçene kadar kullanıcam..
aetf - avatarı
aetf
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #48
aetf - avatarı
Ziyaretçi
14 yaşındayım ve hala altımı ıslatıyorumMsn Sad geceleri alarm ayarlayıp uyanıyorum. allah herkese şifa wersin..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2011       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 15 yaşındayım ve bebeklikten beri altımna eşiyorum aslında bebekliğimde kesmişim ve bir yıl sonra hep altıma eşiyorum
bir de annem herkese anlatyor ve beni hiç bir yere götürmüyor çünkü altıma eşiyorum.
mesela misafirliğe gidiyoruz akşam yemeği olarak kola mı geldi hemen elimden alıyor oradakilerde soruyorlar niiçin içirmiyorsun diye hemen söylüyor eşediğimi o zaman da benim boğazıma diziliyor yemek ve gözlerim kıpkırmızı oluyor ne olur yardım edin fakat kesin çözüm olsun.
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
4 Mart 2011       Mesaj #50
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 15 yaşındayım ve bebeklikten beri altımna eşiyorum aslında bebekliğimde kesmişim ve bir yıl sonra hep altıma eşiyorum
bir de annem herkese anlatyor ve beni hiç bir yere götürmüyor çünkü altıma eşiyorum.
mesela misafirliğe gidiyoruz akşam yemeği olarak kola mı geldi hemen elimden alıyor oradakilerde soruyorlar niiçin içirmiyorsun diye hemen söylüyor eşediğimi o zaman da benim boğazıma diziliyor yemek ve gözlerim kıpkırmızı oluyor ne olur yardım edin fakat kesin çözüm olsun.

Keşke bu mesajı anneniz yazsaydı Msn Happy öncelikle annenizin yaptığı hiç doğru bir hareket değil bu yüzden sizde psikolojik sorunlar oluşturmuş o yüzden yapıyorsunuz bence, ki belli bir yaştan sonra altına yapma sorunu psikolojik sorunlardan kaynaklanıyor. anneniz yada babanızla konuşup psikologa gitmelisiniz hatta bazı hastanelerin bu yönde bir ilaç verdiğini ve kısa sürede iyileştirdiğini duydum.