Arama

Karşılıksız birini seviyorum, ne yapmalıyım? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Kasım 2015 Gösterim: 103.362 Cevap: 165
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2010       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sorma bende birini seviyom benden 5 yaş büyük kardeşi olaraktan görüyo beni banada çok bakıyo onun sayesinde 2 kez kendimi öldürmeeye kalktım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2010       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kankama aşık oldum ama habersiz deste hep ona bakıyorum arada banada o bakıyor herşeyimizi paylaştık fakat benim onu sevdiğini bilmiyor bedende hep birlikte gezeriz ben ona güzel görünmek için güzel elbiseler giyerim ve oda hep yanıma gelir bir sohbet açmaya çalışır... birde en yakın arkadaşım da ona aşık ama arkadaşımda bilmiyor ..dün msnede 3lü konuşurken arkadaşıma çıkma teklifi etti arkadaşımda ewt dedi şimdi kendime kızıyorum nye seviyorum diee..sonra ben sevdiğim kişiyle msnede tek konuşurken birisini kıskandırmak için çıkıyorum dedi ben kim diyince sana söyleyemeyeceğim biri belki cesaretli olursam derim dedi .bugün beden var ve benle çok önemli bir şey konuşacakmış çok merak ediyorum ama hayatta en merak ettiğim şey beni seviyormu birde en yakın arkadaşıma ihanet ediğimi zannediyorum..napacam beNN
Sponsorlu Bağlantılar
12azrail - avatarı
12azrail
Ziyaretçi
24 Kasım 2010       Mesaj #53
12azrail - avatarı
Ziyaretçi
Sevdiğim Kızla Aynı Sınıftayım Çok Seviyorum Lakin Unutamıyorum Ne yapmam lazım Bana Bir Yardımcı OlunMsn Cry
12azrail - avatarı
12azrail
Ziyaretçi
24 Kasım 2010       Mesaj #54
12azrail - avatarı
Ziyaretçi
Ben Sevdiğim Kızla Aynı Sınıfta Ve Aynı Sıradayım onu unutmak ve görmemek için bütün gün uyuorum Napcam Bana yardımcı olun lütfen sabahlar kabusum oluo morelim çok bozuqMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2010       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bizim okuldan birini seviyorum benden 1 yaş büyük ama ne yazıkki sevgilisi varr Msn Sadama 2 gün önce gezimiz vardı ve bizim otobüsteydi...sonra onun gizlice fotolarını çektimMsn Happy sonra onun yanında oturan çocuk yani kankam bana gülerek bi daha fotolarımı çekersen öldürürüm dedi ama kötü anlamda deil gülerek dedi Msn Happy bnde senin fotolarını çektiğim ne malum dedim ve o anda aşık olduğum çocuk bana bakıp gülümsedii ben napıcamm allah rızası için cevap yazınnn yoksa ölcemm yaaa Msn Sad(((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2010       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birini sewiodum o da bana biraz da olsa boş değildi aynı sınıftayız onu bazen üzecek şeyler yaptım neden bilmiyorum. na bir gün söledim ama kabul etmedi ama hala yaptığım espirilere gülüyo konuşuyoruz ben yakınlaşmaya çalışıyorum bilmiorum ne yapacağım oda hala neden benle konuşuyo teorileri olan lütfen sölesin cevap bekliyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2010       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende seviyorum malesef sevdiği var ve unutmaya çalişiyorum Msn Sad
Misafir seda - avatarı
Misafir seda
Ziyaretçi
29 Aralık 2010       Mesaj #58
Misafir seda - avatarı
Ziyaretçi
bende birisini seviyorum ama o benim onu sevdiğimi bilmiyor. ama ben onu çok seviyorum.birde onun yaşı benden daha büyük onu elde etmek için ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2011       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkiler benim durum çok vahim.Bir kız seviyorum.Adı ece.Benim farkımda değil kız.Başı derde girdimi ilk yardımına ben koşarım,saol sen gerçek bir kurtarıcısın der.Telefonda ona sucunun telefonunu sorarım ama bilmediğimden değil,onunla konuşmak için bahane. arkadaşlar kız narin bi çiçek gibi.Onun hızlı karar vermeye zorlamadan,sevgisini ve ilgisini nasıl çekeceğim? hayır abicim başka kızlara bakmaya çalışıyorum,kendime tokat atasım geliyor. o derece!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2011       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende kankama aşık oldum o benim onu sevdiğimi biliyor ama ben inkar ediyorum hep derste ona bakıyorum onun fotoğraflarına bakıp ağlıyorum çok seviyorum hep onu düşünüyorum keşke yanımda olsa diyorum 15 tatilin hiç olmasını istemıyorum çünkü sevdiğimi göremeyeceğim diye lütfen bana yardım edin