Arama

Karşılıksız birini seviyorum, ne yapmalıyım? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Kasım 2015 Gösterim: 103.337 Cevap: 165
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2011       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BENDE AYNI DURUMDAYIM ONU ÇOK SEVİYORUM AMA O FARKINDA BİLE DEĞİİL

Sponsorlu Bağlantılar
BEN YİNEDE VAZGEÇMİCEM SİZEDE TAVSİYE EDERİM

VAZGEÇMEYİN ONUN YAPTIKLARINI İLGİ DUYDUKLARINI SİZDE YAPIN

MESELA ONUN İZLEDİĞİ DİZİYİ İZLEYİN ONA O DİZİYİ ANLATIRCASINA KONUŞUN

İNANIN ODA SİZE YAKINLAŞACAKTIR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bana yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar
ben bir erkeği seviyorum ve o bunu biliyor benle fazla ilgilenmiyor
ama ders de her zaman bakıyor ve bana gülümsüyor sizce o beni seviyormu? sevmiyormu?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar aynen...ama okadr güzel gülümsoyorki küçük bir tebessüm atması bile yetr bana ben çok hoşlanıyorum yani genel olark herkes gibi her gördüğüm kıza ilgi duyarım ama hiçbirinede aşık olmadm çünk aşk her iki trfnda birbirine duyduğu bir sınırsız sevgidir .ben çok kişiyle çıktım ama hiç bir zamn mutlu olmadım .en çok canımı yakan başaramamak koydu,olabileceği varken olamamaklar yaktı içimi,olmamak deil olamamak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2011       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okişiye sevdiğini söylemelisin olumsuz cevap alırsan zaman geçtikten sonra okişi değerini anlayacaktır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2011       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birisini seviyorum o da beni seviyor gibi beni hep görmeye gelirdi bana hep gözleriyle bakardı ama baktığı zaman o gözleri bana birçok şeyi anlatırdı fakat şimdi yüzüme bile bakmıyor yanıma gelmiyor beni kıskanan bir arkadaşım var onunlan konuştuktan sonra böyle oldu arkadaşım anlattı konuştuklarını ama ben hiç tatmin olmadım ortada birşeyler dönüyor diye düşünüyorum ne yapmalıyım.onun bulunduğu ortamlara girmiyorum ondan kaçıyorum doğrumu yapıyorum bilmiyorum.bana yardım edin tekrar onu nasıl elde edebilirim onun varlığını yanımda hissettmeden yapamıyorum.ondan vazmıgeçmeliyim yoksa vazgeçilmezim olmasına izin mi vermeliyimMsn SadMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2011       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BENCE SEVDİĞİNİZİ SÖYLEMEYİN ÇÜNKÜ SÖYLEYİNCE SİZLE KÜSÜYOR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2011       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birini çokkk seviyorum oda beni seviyodu ama unuttum dedi ve şimdi bi kızla nişanlandı her gün onun için ağlıyorum ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2011       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bn de birini seviyorum .Ama o Kişi hep Başka birini söyLüyor ve onunLa çıkıyor Ve bn çok kıskanıyorum ama artık uğraşmak istemiyorum .Eğer uğraşmak istemiyosan 2 sonuş var oda söyLe : 1 -OnunLa hiç iLqiLemeye çalışırsın ve bi süre sonra unutursun 2-Hep onun sana umut vermesini bekLersin EmRe Arkadaşınız SaYGıLarını SunaR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2011       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim durumum cok karisik... ben suan ingilterede lisede ogrenciyim. tanimadigim birini seviyorum, onu gorunce mutlu oluyorum, onu gorunce hareketlerim ve konusma tarzim degisiyor fakat herzaman onu baska kizlarla goruyorum. Beni herzaman goruyor bende onu, bazen bilgisayar odasinda yerini bana veriyor sanki beni taniyor gibiiii ama bir yandandaa cok uzak duruyor sanki beni kiskandirmaya calisiyor cunku ne zaman kiz arkadaslarimlaaa yurusem (bazilarini taniyor) gelip kucaklasipp Naberrrrr?? felan diyip cok SIKI davraniolar ve sanki sadece beni gicik etmek icin yapior yada bana mi oyle geliyor bilmiorum.... bana hic bakmiyor, belkide yabanci biri olduguuuu icin bana ilgi duymuyor... ne yapacagimi bilmiyorum onu tanimak istiyorum ve zaman gittikce daraliyor cunku bu sene son ikimizde universiteye gidecez insallah!!!! onu taniyan cok arkadaslarim varrrr!!!! offf
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2011       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bende arkadasıma asığım herhalde onunlayken cok mutluyum o da mutlu bi an bile olsa üzüntülerini unutuyo kahkahalar atıyorz herkes diyor siz sevgilimsniz hemen küfür ediyor beni koruyor sürekli benimle ilgileniyor ama sevdiği bi kız var hemde cok ayriyetten onunlada sınıf arkim ne yabıcam bilmiyorm....:/