Arama

Karşılıksız birini seviyorum, ne yapmalıyım? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Kasım 2015 Gösterim: 103.426 Cevap: 165
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2011       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynen bnmde aynı durum :/ napıcamı bilmiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2011       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben teakwandoya gidiyorum ooda orda ama benle okadar ilgili degil habire espiri türüne alıyor benm svdgmi biliyor ama söyliyemiyorum ne yapmam lazm
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2011       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
en kısa yolu kıza açıl
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2011       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bir öğretmenimi seviyorum ama oda bana bakıyo ..ara sıra saçmalık yptığımı düşünüyorum ama yinede seviyorum ne yapmalıyım??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2011       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende benden 2 yaş küçük birine aşık oldum. onun yüzünden aşık oldum amaMsn Sad( arkadaşım kendisi dersaneden. bana bakıor diğer kızlardan daha ilgili davranıor ama duyduğuma göresevdiği bi kız warmış..onu görünce dayanamıorum sürekli aynı ortamda olduğumuzdan uzak da kalamıorum ne yapmalıyım lütfen yardım edinMsn Sad(((((((((((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2011       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn onu sewiorum ama onun bni sevip sevmediğini nasıl anlaya bilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2011       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birini seviyorum oda bunu biliyo ama bilmiyormuş gibi davranıyo sürekli gözümün önünde sevgilisiyle konuşuyor ......aslında önceden bana çıkma teklifi etti ama ben o zamanlar onu sevmediğim için kabul etmedim şimdiyse çooooook pişmanım ne olur bana bi akıl verin ne yapayım onu tekrar kazanabilmek için
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
2 Nisan 2011       Mesaj #78
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben birini seviyorum oda bunu biliyo ama bilmiyormuş gibi davranıyo sürekli gözümün önünde sevgilisiyle konuşuyor ......aslında önceden bana çıkma teklifi etti ama ben o zamanlar onu sevmediğim için kabul etmedim şimdiyse çooooook pişmanım ne olur bana bi akıl verin ne yapayım onu tekrar kazanabilmek için

Size karşı halen ilgisi olduğundan emin misiniz? bence sevgilisi varsa sizinle ilgilenmiyor demektir ki içinde halen birşeyler varsa geri gönecektir sizin birşey yapmanıza gerek yok Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2011       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben en yakın arkadaşıma sevgilisiyle ihanet ettim.Arkadaşım biliomuş sevgilisinin beni sevdiğini ben hissetsemde konduramadım 2 yıl uğraştı ve boş anımda başardı ne olduğunu anlayamadım bile arkadaşım öğrendi durumu ve koptuu kıyamet!Çok üzgünüm ben çok savaş verdim ama yenildim bir kez,sen hep yaralı gelirdin bana ben sarardım yaranı 14 yılın adı var çok pişmanım ve utanıorum ama dönmüyor işte geriye zaman en yakın arkadaşımın yerini bi şeytan aldı o sözler yutulur gibi değil haklı galiba ama aman diyene el kalkmazmış adaletli ol sevgilin seni defalarca aldattı da aldın yüreğine tekrar beni alma ama ne olur uzak dur benden ve ne olur sus öleceğim kahrımdan!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2011       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BİR SORUM OLACAK BİR ERKEK DERSTE HEP BANA BAKIYOR BEN BAKTIĞIMDA KAFASINI ÇEVİRİYORBENİ BİR ERKEKLE GÖRSE GÖZLERİNİ AYIRMADAN MERAKLI MERAKLI BAKIYOR SİZCE SEVİYORMU..?