Arama

Beni sevdiğini nasıl anlayabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Ağustos 2016 Gösterim: 61.626 Cevap: 223
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaa ben onu seviyorum oda bunu biliyo ama beni kabul etmedi ama sürekli onu bana bakarken yakalıyorum kafam çook karışıkkk
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben dandan ylnız şair biri vr baslarda cok gıcık alıyodum nefret etyodum ondan ** simdi onu dusunmeden bır anım bıle gecmıyo o ıse baslarda bana karsı ılgılıydı ama sımdı benden nefret ettınısoyluyor gozlrerıme bak öyle dıyorum yapmıyor gozlerıme bakınca ses tonu degısıyor bzen ogretmen bu kısı sınıfınd benden bahsedıyomus ama benı gorunce bırt sey yok sordum benı sevmıyo musun dıye senı görmesem ozluyorum ama senı uzaktand gorsem ıcımı nefret kaplıyor dıyor ben se onsuz ypamıyorum ve sınavım öss var bu yıl bzen secım yapmk zorunda kalıyorum ben dersımı secıyorum ** aklım hep klım onda oluyor 6 ydır ne yuzunu gordum ne sesını duydum ben napcam nolur akıl verın kafayı yemek uzereyım sızce bızım sonumuz noluer
Sponsorlu Bağlantılar
SüPeRsiN - avatarı
SüPeRsiN
Ziyaretçi
27 Ekim 2009       Mesaj #13
SüPeRsiN - avatarı
Ziyaretçi
Karışıkmış doğrusu Msn Happy Zamana bırakın derim ben. Fazla üstüne düşmeyin. Zaman gösterir sizin sonunuzun ne olacağınıMsn Wink Seviyorsa başlarsınız,aksi durumda sevmiyor demektir zaten zorlamayınBilmem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim sevdiim bi kız var aynı okulda ona nezaman baksam bana bakıyo beni seviyomudur lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sınıf arkadaşımın beni sevip sevmediğini bilmiyorum ama bana seni seviyorum diyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2009       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben birini sewiyorum onunla beraber olmayı cok istiyorum oda benle hatta ewlenme planlarımız var ailelerimizde biliyor herşey ıyı idi ama 1 aydır sınavlara hazırlanıyor zaten ayrı ülkelerde yaşıyoruz 1 aydır ara ara aramızda ciddi soğuk rüzgarlar esiyor sizce aramızdaki her güzel şey bitmeyemi başlıyor cok üüzülüyorum bu duruma bnada acele bi cvp yazın ya
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Kişiliğinizin oturması ve olgunlaşmanız için biraz daha zamanınız var ama bazı şeyler insanın şahsı ile ilgilidir.Bu konuda uzmanlık derecesinde bir cevap veremem.Ama bence bu şekilde düşünüyorsanız ikisine karşıda ciddi birşey düşünmüyorsunuz.Ayrıca çıktığınız kişileri yaşları itibari ile ele alırsak iş epey derinlere dalabilir...24 yaşında bir kimsenin 15 yaşında küçücük bir kızdan çıkmak adına ne beklentileri olabilir,nasıl bir düşüncesi olabilir...?Üzerinde düşünülmesi gereken bir konu!!!
Hem yaşınız daha 15.Psikolojik olarak hayatı daha az sıyrıklarla atlatmak adına gönül işlerini biraz geciktirmenizi tavsiye ederim.Yani yaşınız daha çok küçük...! Yıllar sonra geriye dönüp baktığınızda bugünlerinizi ya hatırlamazsınz ya da sadece yıpratıcı anılar hatırlarsınız...Bence Derslerinizle ilgilenin arkadaşlarınızla eğlenin...

Umarım beni anlarsınız.

bak bende kendimden 10 yaş büyük birini seviyorum bence aşkın yaşı yoktur ama seni sevdiginden emin ol
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sizi sevdiğini size olan davranışlarından anlarsınız.
benim sevdiğim bi çocuk vardı.işte faceini msnini fln ekledim konuştuk öyle falan baya yakın arkadaş olduk sonra bana kanka demeye başlamıştı bn yakın olduğumuz için seviniyodum ama kanka dedği için bni sevmediğini düşünüyodum. sonra arkadaşlarla falan takılırken bana herkese davrandığı gibi davranmıyodu bunu farkettim. biraz daha üstüne gittim. kimi sevdiğini bana söylemiyodu bende trip falan attım sonra itiraf etti beni seviyomuş. şimdi çıkıyoruz çokta mutluyuz. davranışları çok önemli. herkese olan davranışlarını ve size olan davranışlarını iyice inceleyin. size çok yardımı dokunur. genelde bunu belli etmemek için sizinle konuşurken biraz kasıcaktır. tedirgin olucaktır. bunu belli ediceğini düşünüyorum. Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Meraba bende aynı durumdayım. Yaşım 22 . 2 kişi beni seviyo. 2 side ciddi birini yaşı 28, diğerinin de 27 yaşında. Ben kiminle konuşacağımı şaştım. Karar vermekte zorlanıyorum. Ne düşüneceğimi nasıl davranacağımı bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdide teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 16 yasındym 8e gidyrm derslerm çok iyi ama 8 yıldır hoşlandığım biri var bu snee benm onu sevdiğimi anladı ve benden uzak duruyr ben onsuz yapamam peki ne apmalıyım ben her zmn onun hayalıylemi yaşayaçağım baana senn sevgine deymez diyorlar ama kalbime söz geçiremiyrm