Arama

Beni sevdiğini nasıl anlayabilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Ağustos 2016 Gösterim: 61.613 Cevap: 223
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Lütfen yardım edin ..!
ben 14 yaşındayım. 6 aydır bi çocukLa çıkıyorum. aynı sınıftayız. ayrıldık ama hala onu seviyorum o da sevdiğini söylüyor. ama çıkarken 2 günde bir ayrılıyorduk. aslında ayaklarıma falan kapanmıştı seni seviyorum die (: o gün çok qüzeldi. onun yanında kendimi mutlu hissediyorum. ama sevdiğinden emin değilim. nasıl anlıycam ? bide onLar 23 nisan yürüyüşleri için stada gidiyorlardı orda bi kız görmüş o zman da biz ayrıldık bana mesaj attı seni hiç sevmemitm şu anda sevmiyorm o kızı sviyrm fln demişti. ondan snra kzın çktğı oldğunu öğrndi bana geri döndü. ama kıza çkma tklifi etmemiş.. sizce seviyor mu ? yoksa kullanıo mu bni ?
Sponsorlu Bağlantılar
ayrıca beaber bi yerlere gttğimzde sadece bna bakıo bşka kızlara fln bkmıo Msn Grin
Lütfen cevap verin. hele ki erkekler daha iyi bilirler.
mutsuzz - avatarı
mutsuzz
Ziyaretçi
17 Mayıs 2010       Mesaj #32
mutsuzz - avatarı
Ziyaretçi
onunla çıkmıyoruz.onu sevdiğimi ona söyledim bi gün sonra başkasıyla çıktı.ama bir arkadaşım onoun beni sevdiğini söylüyor.bunu hareketlerinden anlamış.onun yanında arkadaşlarımla başka erkeklerden basdedip onların ne kadar hoş olduğunu söylüyoruz.o bunu duyunca yüzünü asıp gidiyor ayrıca arkadaşıma msn ni aç demiştim.bu da onu duymuştu.ilk defa okuldan gelir gelmez msn sini açmıştı.beni seviyor mu sevmiyorsa bile bunun için ne yapmalıyım.
Sponsorlu Bağlantılar
youngdragon - avatarı
youngdragon
Ziyaretçi
17 Mayıs 2010       Mesaj #33
youngdragon - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Kişiliğinizin oturması ve olgunlaşmanız için biraz daha zamanınız var ama bazı şeyler insanın şahsı ile ilgilidir.Bu konuda uzmanlık derecesinde bir cevap veremem.Ama bence bu şekilde düşünüyorsanız ikisine karşıda ciddi birşey düşünmüyorsunuz.Ayrıca çıktığınız kişileri yaşları itibari ile ele alırsak iş epey derinlere dalabilir...24 yaşında bir kimsenin 15 yaşında küçücük bir kızdan çıkmak adına ne beklentileri olabilir,nasıl bir düşüncesi olabilir...?Üzerinde düşünülmesi gereken bir konu!!!
Hem yaşınız daha 15.Psikolojik olarak hayatı daha az sıyrıklarla atlatmak adına gönül işlerini biraz geciktirmenizi tavsiye ederim.Yani yaşınız daha çok küçük...! Yıllar sonra geriye dönüp baktığınızda bugünlerinizi ya hatırlamazsınz ya da sadece yıpratıcı anılar hatırlarsınız...Bence Derslerinizle ilgilenin arkadaşlarınızla eğlenin...

Umarım beni anlarsınız.

Bence demiyorum çünkü gerçek olan bir şey varsa oda aşkın yaşı yoktur ama insan bir kişiyi sevmeli kimse aşka kural koymamalı yoksa o aşk değil kurallarn getirdiği bir olgu olur.kimi çok istiyorsan onun yanında ol diğer kişiyide makul bir şekilde bırak...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 15 yaşındayım ve biriyle çıktım ama ayrırtık acaba beni hayla seviyormu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar siteye misfair olara katıyorum. Bu şeyleri buraya yazacağım aklımın ucundan bile geçmezdi ama aşk insana gerçekten herşeyi yaptırıyor. konuya geliyim benim kız arkadaşımı ben çok seviyorum esasen ilk bakışta hiçbir sorun yok ve gerçekten de ciddi düşünüyorum daha önce hiç bi kızda olmadığı gibi seviyorum onu aşırı derecede belki de sorun buradan kaynaklanıyor. Kız arkadaşımın benden önce kısa süreli bi çıkma dönemi olmuş ve bu onun çıktığı ilk erkekmiş onunla tel dışında hemen hemen doğru dürüst görüşmemiş gibi bişey ama tabiki gezmişler de neyse fazla uzatmiyim bir ara ilk başladığımızda bana söyleyemediği bi şeyi yazı olarak yazıp verdi kağıtta unutmaya çalıştığı ama unutamadığıonu hep iyi yönleriyle hatırladığı falan yazıyodu ve bana ya beni kendi karanlığıma bırak yada kendi aydınlığa çıkar demişti ben kızı bırakmadım çünkü gerçekten aşığım bundan sonra hiç böle bişi olmadı şu anda ilişkimizde hiçbir sorun da yok ama içim içimi yiyor bana mı aşkım yoksa onu unutamadı mı lütfen bana yardım edin kafayı yemek üzereyim belki okuyunca deli diyceksiniz bana ama lütfen yardım edin bana aşık olup olmadığını nereden anlayabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Haziran 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selm sey ben bırısını sevıyorum ama onun benı sevdıgını nasıl anlarım cevap yazın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2010       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beni,sevdiğinden emin olamıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2010       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bi çoçuk var ve bana hep imalı sözlerde bulunuyo arkadaşlarıda öle mesala onun bana özel gibi göstermeye çalışıyorlar hep gözlerime bakıyor bu 1 2 senedir dewam ediyor bende çocuktan hoşlanmaya başladım ama 1 arkadaşım onun beni sewmediğini söylüyor o çocuğun beni sewdiğini nasıl anlarım lütfen yardımcı olun lütfen..........
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2010       Mesaj #39
misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar benimde sevgilim var ben onu seviyorum ama onun beni nasıl sevdigini anlayamıyorum biz 1 ay arkadas kaldık sonra onu sevdigimi söyledim ve sevgilim benim calıstıgım yere geldi ikkez görmüstük ve gözgüze gelmiştik ve msn de benle konusunca olgunca cevab viyordu ama benim yanıma gelince olgun olmuyor ve bana bakıyor ve bende ona bakıyorum yanımda bazen utanıyor el ele tutuşuyoruz benim kalbim cıkcak gibi oluyor ben onu seviyorum ama sevgilimin beni sevdigini nasıl anlaya bilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2010       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yhaaa ben 10 aydır birisiyle beraberdim şimdi benden ayrılmak isdedi bende hiç bir sekilde yalwarmadan sorusdurmadan yol werdim ama bana ayrıldıqımızı kimse bilmicek dedi bide sözlenmişdik biz parmaqımda yüsük wardı onuda hiç bir saman çıkarma dedi beni sewip sewmediğini bilmiyorum bunu nasıl anlarım lütfen bi cwp yasın...