Arama

Beni sevdiğini nasıl anlayabilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Ağustos 2016 Gösterim: 61.628 Cevap: 223
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben napıyım bi çoçugu seviyorum ama o başkasınıama bi yandan benide seviyo gibime geliyo onun başkasını sevdiğinide bana onun fazla samimi olmayan arkadaşı söyledi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim 1 seneden beri çıktığım biri var beni sevdigini nasıl anlaya bilirim bana evlenme tekliei etti ama ben pek emin olamıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benbbir çocuku seviyorum oda beni galiba sıık sık bana bakıyor önümde düşüyor bana inat olarak çatıyor sizce beni seviyormu?????????????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dersanede bi çocuk var derste hep bana bakıyor göz göze gelıyoruz arada benımle ılgılenıyor bende hoşlanıyorum ondan benı sevıyormu sevdıgını nasıl anlarım acele cvp
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

onun beni sevdigini nasil anlarim

beni sevip sevmediğini bilmiyorum ama öğrenmeyi çok istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde sevdiğim birisi var ama o beni seviyomu bilmiyorum dikkatini nasıl çekebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha bn bi çocuktan hoşlanıorum ama onun duygularından emin deilim adım hale onun sırasındada h harfi war sürekli bakışıoruz bnmle konuşurken dier kızlarla konuştuğu gibi konuşmuo daha ilgili konuşuo sizce beni sewiomu???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben lise öğrencisiyim ve sınıftan birine aşık oldum 4 ay bakıştık sonra ben ona mektup yolladım onu sevgiğimi söyledim ve olumlu olumsuzcevap bekledim ama bir şey söylemedi ve dahada bana bakıyor hoca beni onun hemen önüne oturttu beni acaba neden hiç bir şey söylemedi vebeni seviyomu yoksasevmiyormu seviyorsa söylermi nasıl davranmaliyım yardımedin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Nisan 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
onunla daha hiç konuşmadık ama bakışıyoruz o gizli gizli ben başka tarafa bakarken bakıyo onu farkediyorum ben bakıncada biraz bakıyo sonra gözlerini kaçırıyo bana bakıyo onun varkındayım siz ce beni seviyormudur lütfen cevap verin
Benn :) - avatarı
Benn :)
Ziyaretçi
5 Mayıs 2010       Mesaj #30
Benn :) - avatarı
Ziyaretçi
ya şimdi ben erkek arkadaşımla internette tanıştım ben konya o çorum da işte 1-2 ay konuştuk sonra bana beni sevdiğini söledi bende o msnsini fln açınca heycanlanıodum yane bende sevmeye başladım ve hatta söledim sonra çıkmaya başladık bilgisayardan fln işte ama gerçekte hiç göremeyecez ya beni sevmiyosa orda çktığı varsa sadece benimle gönül eğlendiriyosa cvp bekliyorum acill !!! ):