Arama

Bir bayan olarak nasıl astsubay olabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Ocak 2016 Gösterim: 117.683 Cevap: 53
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bayan subay nasıl olunur

(BAYAN)SLM BEN LİSE 3 GİDİYORUM EA BÖLÜMÜNDEYİM ÖNCEDEN DEGİLDE ŞİMDİ SUBAY OLMAK İSTİYORUM AMA PEKDE BİLGİM YOK NASIL OLCAGIM HAKKINDA BAZILARI DİYOR ÖSS FALAN BAZILARI DİYOR Kİ LİSE SONU DİPLOMA NOTU KAFAM BAYA KARIŞDI BU KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN NE OLUR YARIMDIM ETSİN
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet alt sınır 1,64
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bayan astsubay olmuyor ilq şar
tc vatandaşı ve ERKEK olmak..! bende istedim ama olmadı..!
volture - avatarı
volture
VIP "Ipıslak Balık"
14 Ekim 2009       Mesaj #14
volture - avatarı
VIP "Ipıslak Balık"
Sözleşmeli Astsubay (Bayan) Temini

Sözleşmeli Astsubaylığa Jandarma Genel Komutanlığınca kaynak olarak belirlenen en az iki yıl süreli önlisans veya lisans programlarından mezun olmuş, başvuru başlangıç tarihi itibariyle 24 yaşını tamamlamamış bayan adaylar başvurabilmekte, yapılan seçme sınavlarında başarılı olan ve kendileri ile ön sözleşme imzalanan sözleşmeli astsubay (Bayan) adayları yaklaşık 3 ay süreli Astsubay Temel Askerlik ve Anlayışı kazandırma eğitimine(yatılı) alınmaktadır.
Askeri eğitimi başarı ile tamamlayan sözleşmeli astsubay(bayan) adayları Astsubay Çavuş rütbesi ile Jandarma Astsubay Temel Kurs Tabur Komutanlığı emrinde yaklaşık 9 ay süre ile adlî, mülkî, askerî ve diğer görevlerle ilgili jandarma mesleki eğitim ve öğretimine tabi tutulmakta ve bu eğitimi başarı ile tamamlayanlar kıt’alara atandırılmaktadır.(Sözleşmeli Astsubay (Bayan) Sınavı giriş koşulları ile diğer açıklayıcı bilgiler her yıl http://www.jandarma.tsk.tr internet adresinde yayınlanmaktadır.)
Son düzenleyen fadedliver; 13 Kasım 2009 17:10
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu sene ön lisans bitirecegm astsubaylik sınavına girebilirmiyim girersemde alttan dersm KALİRSA SINAWA ENGEL OLUR MU
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2009       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben yerel yönetimler 2.sınıfım bgn polislik sınawım açıklandı 69.583 puanla kazanamadım 70 üstü kazandı artık tek güvendiğim tsk.sporcuyum ve bu yıl astsubaylığa başwurmak istiyorum.yardımcı olursanız sewinirim.iigünler
volture - avatarı
volture
VIP "Ipıslak Balık"
13 Kasım 2009       Mesaj #17
volture - avatarı
VIP "Ipıslak Balık"
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben yerel yönetimler 2.sınıfım bgn polislik sınawım açıklandı 69.583 puanla kazanamadım 70 üstü kazandı artık tek güvendiğim tsk.sporcuyum ve bu yıl astsubaylığa başwurmak istiyorum.yardımcı olursanız sewinirim.iigünler

İnceleyiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2009       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Başvuru tarihi itibariyle mezun olma şartı aranıyor alttan dersiniz kalırsa basvuramazsınız 2010 yılı için başvuru tarihinin yine 2009 da olduğu gibi 1 şubatta olmasını temenni ediyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben beden eğitimi okuyorum yüksekokul 1 sınıf öğrencisiyim diyarbakıdayım ve diyarbakırlıyım çok istiyorum polisliği subaylığı okulu bitirdiğimde 22 yaşında olcam ama ailem şehir dışı burakmıyo diyarbakırda bayanlar için polis meslek yüksek okulu istiyoruz lütfen duyun çünkü 20 arkadaşla birlikte ünversteyi bitirdikten sonra polislik vaya subaylık sınavına grcez ama önümüze engeller var ne olur yardım edin
gülşen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2009       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben henüz lise 1. sınıfta okuyorum ve en büyük hayalim bi subay olmak o şehitler için ve yetim kalan o bebekler için liseden sonra inşallah olurum boy kilo ve şartlar uyuyor sizce subay olabilirmiyim ? inanın bunu herkesten çok istiyorum hayatımdan bile çok