Arama

Bir bayan olarak nasıl astsubay olabilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Ocak 2016 Gösterim: 117.755 Cevap: 53
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

2010 bayan astsubay alımı ne zaman

baslama tarihi:01 şubat 2010
bitiş tarihi:15 mart 2010 basvurma tarıhlerı budur. Jandarma Genel Komutanlığı ye girerek tüm işlemleri ve koşullarını ögrenebılırsın.
Sponsorlu Bağlantılar
volture - avatarı
volture
VIP "Ipıslak Balık"
16 Ocak 2010       Mesaj #32
volture - avatarı
VIP "Ipıslak Balık"
Alıntı
volture adlı kullanıcıdan alıntı

Sözleşmeli Astsubay (Bayan) Temini

Sponsorlu Bağlantılar
Sözleşmeli Astsubaylığa Jandarma Genel Komutanlığınca kaynak olarak belirlenen en az iki yıl süreli önlisans veya lisans programlarından mezun olmuş, başvuru başlangıç tarihi itibariyle 24 yaşını tamamlamamış bayan adaylar başvurabilmekte, yapılan seçme sınavlarında başarılı olan ve kendileri ile ön sözleşme imzalanan sözleşmeli astsubay (Bayan) adayları yaklaşık 3 ay süreli Astsubay Temel Askerlik ve Anlayışı kazandırma eğitimine(yatılı) alınmaktadır.
Askeri eğitimi başarı ile tamamlayan sözleşmeli astsubay(bayan) adayları Astsubay Çavuş rütbesi ile Jandarma Astsubay Temel Kurs Tabur Komutanlığı emrinde yaklaşık 9 ay süre ile adlî, mülkî, askerî ve diğer görevlerle ilgili jandarma mesleki eğitim ve öğretimine tabi tutulmakta ve bu eğitimi başarı ile tamamlayanlar kıt’alara atandırılmaktadır.(Sözleşmeli Astsubay (Bayan) Sınavı giriş koşulları ile diğer açıklayıcı bilgiler her yıl http://www.jandarma.tsk.tr internet adresinde yayınlanmaktadır.)

Alıntı
volture adlı kullanıcıdan alıntı
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben astsubay olmak istiyorum lise mezunuyum ama sınav konusunda hiç bilgim yok bana yardımcı olurmusunuz

Yardımcı olur sanırım.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2010       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben çocuk gelişimi bölümü 2 yıllık mezunuyum başvuru şartlarında baktım fakat bölüm olarak çocuk gelişimi yok başvurabiliyomuyum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MRB.BEN 2 YILLIK İŞLETME MEZUNUYUM 82 DOĞUMLUYUM AMA 3.SINIFI DIŞARDAN BİTİRİYORUM BAYAN ASTSUBAY VEUA SUBAY OLMA ŞANSIM NE ÖĞRENEBİLİRMİYİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben irem şuanda daha küçüğüm ama şimdiden hazırlıklara başlamak istiyorum ben koşucuyum sporla ilgileniyorum mülakatı geçerim diye düşüüyorum yazılı sınavıda fakat bn gözlük kullnıyorum bu engel olur sanırım peki ben ve ailem çizdirmeyi düşünüyoruz o zaman olur mu acaba?? boy ve kilo problemim yok 15 yaşımdayım boyum 1,75 kilom55
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ben 19 yaşındayım .. Üniversite 1ci sınıf öğrencisiyim myo okuyorum Sözleşmeli Astsubay olabilmem için Myo okumam yeterlimi ? Ama 4 yıllığa geçiş yapıp fakülte okuyup subay olma şansımda varmı ? 4 yıla tamamlarsam güzel sanatlar mezunu olucam ... Bir bayan olarak çok istiyorum bunu .. yardımcı olursanız çok sevinirim .. Allah hepimizin gönlündekini versin inşallah..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2010       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
liseyi bitirdikten sonra astsubaylığa başvur yapılıyormu bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[kadın subay olmak için hangi tür sınavlara girmeliyim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bayan subay nasil olunur

yrdımcı olur musunuz arkadaşlar orta son sınıfım bide sabıka sicili temizlenir mi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2010       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şu belirtilen tablo 5, tablo 1, tablo 3... bunları nereden görebilirim? lütfen...