Arama

Bir bayan olarak nasıl astsubay olabilirim? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Ocak 2016 Gösterim: 117.754 Cevap: 53
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN 1993 DOĞUMLUYUM SAĞLIK MESLEK 4.SINIFTAYIM ASTSUBAYLIK İÇİN ŞARTLAR NELERDİR.BOY,KİLO,YAŞ ÖĞRENİM DURUMU

Sponsorlu Bağlantılar
SAĞLIK MESLEK LİSESİ SON SINIFTA OKUMAKTAYIM 1993DOĞUMLUYUM ASTSUBAY MYO İÇİN ARANAN ŞARTLAR
Son düzenleyen Misafir; 11 Mart 2010 11:28 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm lar ben orta okul mezunuyum subay olmak istersem olabilirmiyim yaşım da 20 mi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2010       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bayan olarak 1 yılık hazırlık okuyorum assubay yada subay olabilmem için ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir bayan olarak 1 yıl hazırlık okudum subay astsubay nasıl olabilirim
DiSs-eR - avatarı
DiSs-eR
Ziyaretçi
4 Nisan 2010       Mesaj #45
DiSs-eR - avatarı
Ziyaretçi
Sözleşmeli astsubay veya subay jandarma genel komutanlığı 1 Şubatla 15 Mart arası Alım yaptı... Askeriyeye uygun kriterlere uygunsanız eğer sınavı geçebilirsiniz.

Kriterler;

Tc Vatandaşı Olması 1985 Doğumlu ve sonrası, 164 en az boy, genel vucut yapısı cene yapısı diş yapısı kekeme veya peltek harflerle konuşma bozukluğu olmaması, gözünde şaşılık, vs. olamaması vede fiziğe dayalı mülakatları gecebilecek kadar güçlü bayanlara çok güzel bir görev... bu yıl bitti başvuru tarihleri ama gelecek yıl olursa o zaman ...

Daha Fazla Açıklama İstiyorsanız Buyurun.

Jandarma Genel Komutanlığı 2010 Sözleşmeli Subay Alımı Tarihleri | Okur Yazar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 yıllık mezun olunca sadece jandarma assubayı olabilirsiniz
mart ayında mürecaat mayıstada
sınavkarı var 4 yıllık olunca subaylığa geçiş olabilir ama bölümünüzün önemi var takip edin jandarma.gov.tr adresinden bakabilirsinz
sitem - avatarı
sitem
Ziyaretçi
19 Temmuz 2010       Mesaj #47
sitem - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben 24 yaşındayım astsubay olmak istiyorum 2 yıllık okuyorum 1 yılım daha var yaş sınırı kaç bilgi verebilirmisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Temmuz 2010       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben lise son öğrencisiyim astsubaylık sınavına girmek istiyorum bu meslek hakknda hç bi bilgim yok bilgi verirseniz çok sevincemm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2012       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben kayseriden emine astsubay olmak istiyorum ve ne gibi saglık durumlarından geçiyorlar mulakatlar ne onları ögrenmek istiyorum lise son sınıf ögrencisiyim ygs sınavlarına hazırlanıyorum astsubay olmak istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2012       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 87 doğumluyum suan dışardan lise okuyorum (baya) astbay olmak istiyorum boyum 1.70 ama ünvs 2 yıl okumak şartmı bilgilendirirseniz sewinirim.... ve uzman erbaş arkadaşım var oda astbaylıga geçiş yapıcak bunun suanki şartları ham poan ı nedir bu konuda da bilgilendirirseniz swinirim