Arama

Fransa'nın yeni çıkardığı dil kanunu ve ANAEM hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 28

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Haziran 2018 Gösterim: 95.620 Cevap: 286
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2012       Mesaj #271
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
size randevu alırken soylemedilermi getirmenız gereken evrakları
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2012       Mesaj #272
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam benim eşim türk vatandası fransada oturumlu istek yaptı valilik onayı beklıyoruz 1 sene oldu bu konuda bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2012       Mesaj #273
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm bn fransada 10 yildir isciyim calisiyorum esim turkiyede yeni evlendik onu buraya getirmek icin istek yapmam gerekiyor bunun icin dil kursu gerekiyormus dil kursunun kalktigini duydum dogrumu cvp veririmisiniz ltf
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2012       Mesaj #274
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaşlar..

Eşim fransız vatandaşı ve gerekli tüm işlemleri bitirdik , şuan türkiyede'de fransada'da resmen evli görünüyoruz.. Şimdi tek merak ettiğim vize için gerekli evraklar nelerdir cevap yazarsanız çok sevinirim ? vize başvurusuna gittiğimde hangi belgeleri hazırlayıp gitmem gerekiyor ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2012       Mesaj #275
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben fransaya gitmek istiyorumm beni orda işten kendimi oraya calişmak için cahırdaracam benimmde sınavlar girmeme lüzüm var mı bide ben ünüversite mezunuyumm nasıl olur bi bilgi lütfenn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2012       Mesaj #276
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selamlar arkadaslar türk vatandaşı ile evli olanlar burada bilgileri paylaşırsa sevinirim 13 aydır bekliyorum eşim istek yapalı bu kadar zaman geçti hala bir bilgi alamadık bizim durumumuzda olan yada bu durumu yaşayanlar yardımcı olursa çok sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2012       Mesaj #277
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar koekcak bisey yok sinav da sorduklari sorular felan 2 haftalik kur hepsi formalite ben taniyorum ayni kursa okuma yazma bilmeyen vardi ona bile verdiler diblooma ben 2 yil bekledim sonunda olsu kimse sitrese sikintiye girmesin hepsi basit ama uzun sureli isler anliyacaginiz arkadaslar kafaya takacak bisey yok size tavsiyem sizin icin fransada en onemli dil olacaktir turkiyede azda olsa biseyler ogrenmenizin nelre yaradigina inanamayacaksiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2012       Mesaj #278
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selamlar eşi türk vatandası olan arkadaslar yardımcı olun 14 aydır bekliyoruz hala bir sonuc yok bilenler yardımcı olursa sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2012       Mesaj #279
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb rose.ben butun evrakları fransaya gonderdım ordan da ıstanbulla gondermısler.bız daha nıkah kıymadık onların ızını gerekıyormus herhalde.bana en basıntan neler yapılacak ,neler onemlı yardımcı olursan cok tsk ederım sana.ve turkce ne sorular soruyorlar konsoloslukta ne yapmamız gerek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Haziran 2012       Mesaj #280
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
peki bu ilk yazılı ve sözlü sınavda çıkacak sorular hakkında bi bilginiz var mı yada soruları bilen birisi var mı ?