Arama

Fransa'nın yeni çıkardığı dil kanunu ve ANAEM hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Haziran 2018 Gösterim: 95.659 Cevap: 286
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2009       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

fransanin kanunlari

ben fransada yasiyorum evliyim bir cocugum var esimi getirmek istiyorum ama piskolojik sorunlarim var o yuzden calisamiyorum kanunlardan nasil yararlanabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2009       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben vize baş vurusunda bulundum beni kursa yönlendirdiler ama aradıgım tlf. numarası cevap vermiyor nasıl ulaşabilirim 02123348707 02123348705 cevaplarınızı beklıyorum tşkrler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2009       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
fransanın nüfusu kaçtır?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2009       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim eşim fr de turk vataandaşı beni istek yaptı geçen mart ayında dıl sertifikamıda aldım şimdi ne yapmam gerekiyo acaba ben fr da konsoloslukta evlenmiştim 5 yıl kaldım orda eşim çalışıyo 20 fiştepesi var.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2009       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
fransaya gitmek için 18 yaş yeterlimi yoksa 19 dan gunmu almak gerekiyor öğrenebilirmiyim kesin bir cevap
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2009       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bak ben bunu bilmiyordum demek 2 haftalık kursun sonunda başarısız olursak vize alımında etkili olmuyor iyi güzelmişşş... inşşş başarılı olurum yinede..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2009       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben konsoloslugun önermiş oldugu kursa gidiyorum türkiyede ve 1 haftaya kadar sınav olcaz eger geçemezsem tekrar kursa gidicem aranızda bu kursa gitmiş olnlar varsa netarz sorular soruluyo braz yardımcı olabilirlermi konuyla ilgili
umut efe - avatarı
umut efe
Ziyaretçi
4 Aralık 2009       Mesaj #28
umut efe - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle şimdiden tesekkürler.şuan ben m.e.b bağlı yab. dil dersahesinden fransızca ders alıyorum. bildiğim kadarı ile konsoloslugun aile birleşimi için 96 saat kurs almamız gerekiyomuş.ben anaem'in ne oldugunu bilmiyorum.suan ben yanlışmı yaptım acaba anaeme basvurmamakta.direkt kursa yazıldım ve son 32 saat dersim var ve kurs bittikten sonra belge alacağım.ve bu belgenin nekadar gecerlilik süresi var çünki evliliğimi 2010 temmuz gibi yapacağım.şuan muallaktayım lütfet cevaplarınızı beklıyorum ...teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2009       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Ben şimdi ankara Anaem Dil Kursunda Eyitim Görüyorum Bize Denilen Şey Şu Bu eyitim Fransayı Tanıma Amaçlı VE Dil Ögretiyorlar Ama Kalma Yok 10 Yanı 2 Haftada Yapamazsanız Bir Daha 10 GÜnlük Kursa Gidiyorsunuz Yine Kaldıgınız Zaman Bu Sefer Konsolosa Yinede Bir Sertifikadan YolluyorLar Kalma Diye Birsey yok Ama Gecen de Ordaki Bİr Görevli Şunu demişti Eyer Ki Burda Kalırsan Orda Bir Sene eyitimde Yanı 300-500 Saat Meselesi Ondada Bır Falıyet Gostermedin mi O Zaman Seni Geri Turkıyeye Yolluyorlarmıs Bana AnlatılanLar bun Dan İbaret şimdiden Giden Lere Allah Kolaylık Versin !
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2009       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
fransanın dili nedir