Arama

Fransa'nın yeni çıkardığı dil kanunu ve ANAEM hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Haziran 2018 Gösterim: 95.552 Cevap: 286
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
21 Aralık 2009       Mesaj #31
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

fransanın dili nedir

Fransızca
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2009       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar anaemi arıyorum hiç ulaşamadım tel açmıyorlar başka kurslardan aldığınız sertifikalar gecerli olmuyor anaeme nasıl ulaşabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SELAMIN ALEYKUMM ADIM MURAT BENIM NIŞANLIM FRANSADA VE FRANSA DOGUMLU ORDA DOGUP BUYUDU VE ALLAH IZIN VERIRSE 2. AYDA YANI ŞUBATTA NIKAH YAPACAZ GEREKEN BELGELERI BILMIYOZ FRANSADAN GELIRKEN NISANLIM HANGI BELGELERI GETIRMELI VE SONRA NE YAPMALIYIZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIMM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eşim fıransada ben türkiyedeyim gitmek için napmam gerek evrakları istanbul konsolosluguna verdik 3 ay oldu daha ses çıkmadı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim eşim fıransız vatandaşı biz konsolosluga başvurumuzu 2009.10.15 başvu yaptık henüz cevap gelmedi ne yapmam gerekiyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 haftalık kurstan sora yapılan testi geçemezsen yinede vizeni veriyolarmı lütfen yardımcı olunnnn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2010       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iki haftalık kursun sonunda yapılan teste başarılı olamazsamda vize alabiliyormuyum lütfen bilen varsa cevap yazsın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2010       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben fransaya evlilik yoluyla geldim geldigimde anaem le imzaladigim uyum dosyaindaki bazi belgeleri kaybettim onlari tekrer nasil tamamlaya bilirim tesekkurler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2010       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar fransadaki dil kursu suresi sizin bilginize bagli ilk sizin ne kadar bildiginizi ogrenip ona gore 400 saate kadar kurs mecburidir bu surec sonunda yazili ve sozlu sinavdan geciyorsunuz cok basit bi sinav sinavin sonucu onemli degil sonrasi istege bagli ister gidersiniz ister gitmezsiniz zorlama yok ucretsiz ayrica size fransiz egitim bakanligi diploma veriyor dil egitiminiz icin bende gittim 400 saat sinavlar basariyla gecti cok kolaydi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2010       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 2 haftalık dil kursuna başlıcam kursun sonunda yapılan sınavı geçemezsem yinde vize almama engelmi bilen arkadaşlar lütfen cevap yazınnnn