Arama

Fransa'nın yeni çıkardığı dil kanunu ve ANAEM hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Haziran 2018 Gösterim: 95.658 Cevap: 286
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar yarin bende konsolosluk anaem sinavina gidicem sinav hakkinda bilgisi olan varsa neler soruyorlar yoksa ben artik yarin aksam buraya yazarim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde anaemde sınavım var azda olsa fransızca bilgim var ama yarınki sınav için yeterlimi bilmiyorum inş sınavı geçerimde 2 haftalık kursu almama gerek kalmaz şunu bilinki ben şimdiden strese girdim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2010       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
0212 334 8707 0212 334 8705 ANAEM istanbul telefonudur. vizeye başvurduğunuzda size zaten bir kağıt veriyorlar orada bu numara ve pazartesi-cuma günleri arasında saat 09.00-12:00 arası aranmalı ve randevu alınmalı deniyor.

bendede biraz stres var yarın gorecegim artık umarım sorun yasamam. ne soruyorlar ne kadar suruyor hıcbır fıkrım yok, yarın aksam yazacagım buraya sızın ne zaman?

evet arkadasım kurs sonunda basarılı olmana gerek yok katılmış olman şart sadece
Son düzenleyen Misafir; 20 Ocak 2010 21:51 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bugun sınava girdim. isteyene bilgi verebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim eşim hem türk vatandaşı hemde fransız vatandaşı kursun sonunda aldığım sertifikadan ne kadar süre sonra vizemi alabilirim bilen arkadaşımız varsa lütfen cevap yazsın şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrh.benim eşim fransız ve biz fransada evlendik turkiyeye bera ber ailemi görmeye geldik sonra beraber konsolosluğa vize başvurusunda bulunduk bızden istenilen butun evrakları verdik sizi arayacağız dediler yaklaşık 1ay 20 gundur bekliyoruz sizce normalmı bilgi verirseniz sevinirim teşekurler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benım eşim fransız ve ben fransada evlendim esımle beraber vize almaya geldık bizden istenilen butun evrakları verdik yaklaşık 2 aydır bekliyoruz acaba normalmı beklememiz teşekurler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2010       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bizim fransadaki dosyamız gelmedı sımdıye gelmesi gerekırdı ama gelmedi diyorlar tlfn acıoruz gelmedi dioolar onu nasıl öğrenebilirizzz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2010       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim eşim hem türk vatandaşı hemde fransız vatandaşı kursun sonunda aldığım sertifikadan ne kadar süre sonra vizemi alabilirim bilen arkadaşımız varsa lütfen cevap yazsın şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2010       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ANAEM yapılan ilk toplantıda eşleri fransız olanların vize süreci sertifika aldıktan 1 ay sonra tamamlanabiliyormuş ancak eşleri türk olanları en az 6 ay dediler.