Arama

Saçın yağlanmasını engellemek için neler yapılabilir? - Sayfa 10

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Ocak 2015 Gösterim: 121.330 Cevap: 109
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2012       Mesaj #91
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa arkadaşlar hergün saçım yağlanıo ve ben çalışıyorum bıktım hergün banyo yapmaktan napmalıyımMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2012       Mesaj #92
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben şampuanımı değiştirdim geçti hiç yağlanmıo bide sular kireçli isede oluyo
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2012       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Duş aldıktan birkaç saat sonra saçlarım yağlanmis oluyor artık hiç bir çözüm bulamıyorum bu duruma bı çaresi ameliyat olsa birdaha hiç yağlanmasa saçlarım yemin ederim hemen olurum. Ki çok şükür daha önce hiç bir sağlık sebebinden dolayı yatmadm bıçak altına ama bunun için göze alırım çok zor bir durum Allah yardım etsin kızlar Msn Sad(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2012       Mesaj #94
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saçım çok cabuk yağlanıyor ne yapacağımı bilmiyorum ve sinirden catlıyorummmmmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2012       Mesaj #95
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
walla arkadaşlar zaten biz kızların en büyük sorunuda bu.. Benimde 3. günde yağlanıyor..ne yapsakta işe yaramıyor..eskiden nee güzel hiç yağlanmıyordu...herkes kendi kafasına göre bişiler diyor biz onların her dediğini yapsak bizde saç kalmaz şahsen Msn HappyMsn HappyMsn HappyMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2012       Mesaj #96
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynen arkadaslar bende sizinle aynı durumdayım.
Hergün okula gitmeden önce yıkayıp fön çekiyorum, yıkanmazsam kendimi rahat hissedemiyorum. Akşama kadar saça vuran havanın pisliğinin de payı büyük zaten. Cildim de yağlı, kuru değil. Hergün yıkana yıkana saçlarım azaldı ve kırılmaya başladı. Ha bir de 3. günden sonra saçların yağlanması normal, zaten yıkanmanız gerekiyor 2. gün ya da 3. gün sonrasında. Herneyse ben de fazla yıkanmamaya çalışıyorum ama elimde değil yağlı cildi olanların kaderiMsn Happy Umarım yardımcı olmuşumdur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2012       Mesaj #97
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Saç yağı genellikle düz saçlı kişilerde görünür. Saçınız ne kadar uzun olursa o kadar çabuk yağlanır. Saçınızın yağlanmasına izin vermeden duş alın yada en kötü saçınızı yıkayın. Yağlı saç sivilcelerin artmasına neden olur ve saçı güçleştirerek döker.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2012       Mesaj #98
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ÇÖZÜM:

saçlarınızı hergün YIKAMAYIN bunun yerine havlu ile yada kağıt havlu ile silin 3-4 güne bi yıkayın saçınız zamanla alışır. birde şampuan yerine sabun kullanın.

bu arada haftada 1 yıkanan arkdaşlar ne kadar pissiniz ya insan kokar Msn Grin
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2013       Mesaj #99
misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnmde saçım çok çabuk yağlanıyor ama elma sirkesi ile iyice saçımı ıslatıyorum nemli olacak şeklide 1 saat bekletip yıkanoyrum sonra saçım hafta boyunca hiç yağlanmıyor Msn Happy
abahmebet - avatarı
abahmebet
Ziyaretçi
7 Nisan 2013       Mesaj #100
abahmebet - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim hergün saçım yağlanıyor ve yıkıyorum. artık yıkamaktan bıktım. akşam hafif yağlanma ile başlıyor sabah uyandığımda her taraf yağlanmış oluyor. bana yardım edin. ne yaparsam saçımın yağlanması durur herkeze teşekkürler.