Arama

Saçın yağlanmasını engellemek için neler yapılabilir? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Ocak 2015 Gösterim: 121.331 Cevap: 109
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2012       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar benimde saçlar konusunda Çok sıkıntım var Msn Sad sbah yıkadığım saçı ertesi sabah baya bi yağlanmış şeki,lde buluyorum bıkkınlık geldi bi aralar heden shoulders kullanırken iyiydi ama (yağlı saçlara olanı) şimdi bulamıyorum Çok sıktı bu durum !!!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2012       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nizoral,bioxcin hiçbiri geçirmedi...sedolin,pirdolin ikilisini deneyeceğim bakalım sonuç ne olacak...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2012       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kullandığınız ilaçları yazabilirmisiniz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2012       Mesaj #84
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Daha 2 hafta kadar oldu bu sebepten doktora (cildiye) gittim, kan tahlili yaptı ve 1 aylık ilaç tedavisi verdi.

İlacı yazarken bana "bu sefer de kuruluktan şikayet edeceksin" dedi. Orta yolu yok sanırım diye düşündüm Bu aşırı kuruluk için bir de merhem yazdı. İlaçın ve merhemin ismini vermiyorum yayın sıkıntısı olabilir ama izin verilirse yazabilirim. ilacı 1 haftadır kullanıyorum saçlarda ve cildimde yağlanma kalmadı aksine ilaç yüzünden yüzüm kupkuru oldu dudaklar çatlıyor vs vs ama merhem çok iyi harika nemlendiriyor ve bu kuruluğu gideriyor ama sürdüğünüz merhem miktarına göre yağlı güreşten çıkmışsınız gibide gösterebiliyor o nedenle yatmadan önce iyice cilde yedirerek sürüp sabaha kadar durması en mantıklısı...

özetle tedavisi mümkün bir cildiye polikinliğine başvurun.

Kaynak: Saçın yağlanmasını engellemek için neler yapılabilir?

kullandığınız ilaç isimlerini yazabilirmisiniz, yada mail atarmısınız (gokselmail@gmail.com)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2012       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben saçımı düzleştiriyordum bıraktım banyo yapıyorum saçımı kurutuyorum yağlı duruyor ama kepek yok !!! sadece yağ oluyor ve saçım jöle sürmüş gibi semert duruyor bişi anlamadım annem çok banyo yapıyorsun diyor ve saçımı düzleştirmememi söylüyor ... saçlarımın rahat bırakılması gerekmiş Msn Tongue puff uyuz oldm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2012       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Doğal olan herşeyin saçınıza iyi geleceğini sanmayın.

Saçınız hemen yağlanıyorsa haftada 1 yıkayın daha az yıkayın..siz sık yıkayınca saç derisinde sebum yıkama sıklığınıza orantılı olarak üretiliyor..

3-4 hafta boyunca saçınızı 5-7 günde 1 yıkayın..Buna dayanmak zor oalcak ama düzeldiğini görecekseniiz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2012       Mesaj #87
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya yardm edin lütfen saçımın yağlanmasından bıktım usandımmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2012       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde son 1 aydır saçlarımı 3günde bir yada 2 günde bir yıkamam gerekiyor tüm saç şampuanlarını denedim fakat faydası yok.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2012       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benım saclarımda hergun yaglanıyor dun kuafore gıttım ve cok ınce tellı oldugunu onun ıcın yaglandıgını soyledı saclarınızı yıkadıktan sonra havluyla ıyıce kurulayın sonra saclarınıızn tamamını one atarak kurutma makınası ıle önce dıplerını sonra da uclarını kurutun ben denedm ıse yarıyo bu 2. gunum bu bıle benım ıcın buyuk bı gelısme hrgun yıkamaktan ıyıdır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2012       Mesaj #90
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
3günde bir sacmı yıkıyorum dye soylenen arkdsa selam olsun mümkünse 3gunde bır olsada yıkan yanı kokarsn sonra Msn Happy) ben sacımı sabh evden ckmadan yıkıyorum kurutup sekıl veryrm ve 6 7 saaaglı t snra eve geldgmde sacm sankı akknda bı blgınız varsa yazarsanz s3 4 gun once yıkanmıs gbı yaglı oluyo ne yapmam gerektgı hakknda bı blgnz varsa yazarsnz sevnrm smdıden teskkurler