Arama

Bilgisayar açıldıktan hemen sonra kapanıyor, nedeni ne olabilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2012 Gösterim: 28.965 Cevap: 39
dinazor1962 - avatarı
dinazor1962
VIP ne mutlu Türk'üm diyene
14 Aralık 2009       Mesaj #11
dinazor1962 - avatarı
VIP ne mutlu Türk'üm diyene
Benim basıma 2 kez geldi internetten tanıstıgım kisiler resim video gonderdi kaydettim; calıstır yazısı cıktı ve calıstırdıktan sonra 15-30 saniyede bir bilgisayar sahibinin (kendimin)verdigi komutla acılıp kapanmaya basladı.
Cozum f8de calıstırıp en son hayır ı tıklayıp sistem geri yukleme yapmak. Eveti tıklarsanız sorun devam ediyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Acılıp kapanmalar boyle bir program (resim ,video) kaydettikten sonra oldu ise resim veya videoyu kaydettiginiz gunden daha onceki gune sistem geri yukleme yapınız.
Türkiyem dinazor1962 Türkiyem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilg. msn açtıktan sonra hemen kapanıyor ne yapmam gerekiyor.?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn nem açılıor ekran sıyahlaşıyor ve degişik renkler alıyor sonra msn nem geliyor parolamı yazıp giriyorum 4 sn sonra kapanıyor ve ekran normal hale dönüyor msn ye tıklayınca ekran renkli oluyor tuhaflaşıyor işdee lütfenn yardımcı olurmusunuz...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarım sürekli kendiliğinden açılıp kapanıyor çözüm istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn açildiktan 10 saniye sonra kapanıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bilgisayarımda şöyle bir sorun var..

Bilgisayarı açtığımda bazen windows ekranından önce kendi kendine resetliyor tekrar açılıyor windows açılıyor bazen bu işlemi 2-3 kez uyguluyor daha sonra windowsda iken örneğin bir antivirus v.b gibi programlar açtığımda bilgisayar yine res atıyor fakat res atma işlemlerinde herhangi bir mavi ekran hatası ile karşılaşmıyorum.Bilgisayar biraz eski Anakart Asus P4P800 SE diye biliyorum Ram 1 GB daha yeni aldım 1 hafta oldu olmadı.Tahminimce sorun anakart veya ram diyorum sizin önerilerinizi de alayım istiyorum ne gibi bir öneri sunabilirsiniz ?
lucas - avatarı
lucas
Ziyaretçi
5 Şubat 2010       Mesaj #17
lucas - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarım kapanıyor özellikler
xp
intel(r)
celeron(r)
cpu2.66ghz
2.67ghz
480mb ram
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benimki 5 saniye sonra kapanıyo yardım ederseniz sevinirim sizin başınıza geldiyse nasıl yapıldığını söyleyin lütfen arkadaşlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgi sayari açtıktan sonra seste takılma beş saniye sonra kapanıyor tekrar açtığımda windows birhata kurtardı şüpeli dosyalar var ne yapmam lazım bilmiyorum bana yardım edermisiniz lütfen
ciwan - avatarı
ciwan
Ziyaretçi
10 Nisan 2010       Mesaj #20
ciwan - avatarı
Ziyaretçi
değerli arkadaş lar o tür sorunlarda.. genelde pc de mevcut windows zarar görmüş oluyor... en uygun çözüm pc nin formatlanmasıdır. bir diğer husus ise bilgisayarın haddinden fazla toz kapmış olması. kesinlikle kasa açılıp içi bir elektrikli süpürge veya varsa komprasör yardımıyla temizlenmeli... sonrasında sorun ortadan kalkacaktır..