Arama

Bilgisayar açıldıktan hemen sonra kapanıyor, nedeni ne olabilir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2012 Gösterim: 28.945 Cevap: 39
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
10 Ağustos 2011       Mesaj #31
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
muberra adlı kullanıcıdan alıntı

BİLGİSAYARIMDA OTURUM AÇARKEN NT AUTHORITY/SYSTEM Hatası veriyor ve 60 saniye sonra otomatik oturum kapanıyor. başlat çalıştırdan CMD yapıp shutdown -a yaparak kapanmayı kurtarıyorum.Ancak her oturum açılışında aynı problem oluşuyor.Sistem geri yükleme,sasser virüs programı çalıştırma hepsini yaptım fayda etmedi.Yardım edin lütfen..

Evet aynı sorun bende de var. Ama bir süredir yapmıyor. Çözümünü bende merak ediyorm Msn Rolleyes
Sponsorlu Bağlantılar
zabbaz - avatarı
zabbaz
Ziyaretçi
14 Ağustos 2011       Mesaj #32
zabbaz - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarım birden kapanıyor ne yapmalıyım 5 dk de bir kapanır oldu Msn SadMsn SadMsn Dunno
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ağustos 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dostum sorun
harddiskını degişdir ..
eğerkı rem de sıkıtı yoksa
bende aynı sıkıtı vardı ..
hardskı degstrdım sorun cozuldu..
zabbaz - avatarı
zabbaz
Ziyaretçi
14 Eylül 2011       Mesaj #34
zabbaz - avatarı
Ziyaretçi
acil yardım bilgisayarım sürekli knediliğinden kapanıyor kapanıncada mönütorde entening sleep mode yazıyor acil yardım bilgisayarım windows XP
nötrino
Yasaklı
15 Eylül 2011       Mesaj #35
Yasaklı
Alıntı

bilgisayarım birden kapanıyor ne yapmalıyım 5 dk de bir kapanır oldu

Alıntı
zabbaz adlı kullanıcıdan alıntı

acil yardım bilgisayarım sürekli knediliğinden kapanıyor kapanıncada mönütorde entening sleep mode yazıyor acil yardım bilgisayarım windows XP

Bilgisayarınız uyku moduna geçmiş Windows XP için güç yönetimi ayarlarına girip oradan=>monitörü kapat,sabit diskleri kapat,sistem bekleme konumu=>Bu seçeneklerin karşılarındaki süreleri kendiniz belirleyerek kaydedebilirsiniz Uyku modunun amacı bilgisayar faal durumda değilken,sistemin daha az enerji harcamasını sağlamaktır Monitörü kapat seçeneği için süre olarak hiçbir zaman derseniz bir daha kapanmaz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mavi ekran hatası ya hard diskten yada ram lerden kaynankalanan bir hata dır ramlardan deqiLse format atmanız yeterli oLucaktır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadşım Sorununuzun donanımsal mı yoksa yazılımsal mı olduğunu anlamak bu şekilde zor , fakat işlemcinizin fanı arızalanmış olabilir fanı kontrol edin , vs yazılımsal olarak da virüs yada herhangi bir zararlı yazılım bulaşmış olabilir, güvenli kip'te açmayı deneyin bilgisayar açılırken F8'e basın sürekli güvenli mod'da açmayı deneyin eğer açılırsa ve kapanmazsa donanımsal değildir bu sefer virüs ihtimali olabilir güncel bir antivürüs prog kurup taratmayı deneyin , geri yükleme yapmayı deneyin hiç biri olmaz ve yazılımsal bir sorun olduğu kesinleşirse format atmaktan başka çareniz kalmayabilir..

Kaynak: Bilgisayar açıldıktan hemen sonra kapanıyor, nedeni ne olabilir?

bu yazın doğru olabilir ama fan arızalanmıştır evt bnmde aynı oldu bn pcyi açıyorum oyuna girdiktn hemen sora oyuna girmesmde öle oluyor elektrikler gitmiş gibi kapanıyor babam mak. müh ona sordum fan arzalanmış dedi bana akşam fan için bi m alzeme gelcek adını bn sna veriririm 5-10 tl fln
Lonsteeptr - avatarı
Lonsteeptr
Ziyaretçi
21 Şubat 2012       Mesaj #38
Lonsteeptr - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarım hemen kapanıyor!

Arkadaşlar nasıl düzelcek lütfen cevap bekliyorum Msn SadMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benım pc ye format attım java yuklıcem pc kapanıyo sıteye gıremıyorum bı sey yuklıcem kapanıyo pc lutfen yardım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2012       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sen onu bi bilgisayarcıya götür