Arama

Atlas Jet havayollarında hostes olarak çalışabilmenin koşulları nedir? - Sayfa 13

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Nisan 2015 Gösterim: 90.571 Cevap: 179
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
8 Eylül 2010       Mesaj #121
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Adim Sena.18 yasindayim bu sene universiteye basliyorum. Boyum 1.67 kilom 51. Iyi derecede ingilizcem ve fransizcam var. Turkcem de gayet iyidir, az da arapca biliyorum derdimi anlatabilcek kadar ama gelistirebilirim hostes olmak istiyorum yasim sorun olur mu? yardimci olursaniz cok sevinirim

20 yaşında olmanız gerekmektedir.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2010       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Şimdi Atlas jet ik ile görüştüm ve kabin memurluğu alımlarının sona erdiğini belirtti bana. Ancak sitesinde başvuru hala almakta emin olamadım bende.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2010       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben damla belcika egitimimi tamamladim cok iyi derecede fransizca biliyorumboyum 160 cm 58 kiloyum sizce hostes olabilirmiyim cok istiyorum cvp verirseniz sevinirim
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
17 Eylül 2010       Mesaj #124
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

merhaba ben damla belcika egitimimi tamamladim cok iyi derecede fransizca biliyorumboyum 160 cm 58 kiloyum sizce hostes olabilirmiyim cok istiyorum cvp verirseniz sevinirim

Boy sınırı 160 ve yaşlanma payı bakımından normal boydan 3-4 cm kısa ölçüm yapılıyor, umarım bu konuda sorun yaşamazsınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2010       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben 19 yaşındayım lise mezunuyum üniversite 1.sınıf işletme bölümünden terkim çünkü. 1.63 boyunda 50 kiloyum sizce fizik olarak ne kadar uygunum.türkçemin ve insanlarla ilişkilerimin iyi olduğunu düşünüyorum güleryüzlü ve sevecen yapıda biriyim.bu özellikler ne kadar etkiler sizce.bi sorunum var ingilicem iyi değil geliştirmek için bu sene kursa başladım.şuan için yaşımda tutmuyo sanırım ingilizceyi öğrendiğim sıralarda yaşımda tutuyo olucak artık.sınavlar sohbet havasında geçiyormuş sanırım ben normal yaşantımda doğal böyle durumlarda pek heyecanlanmayan ve olduğum gibi davranan biriyimdir.yaş ve dil şartını tamamladıktan sonra sizce sınavlarda başarılı olup hostesliğe seçilme şansım nedir.yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
20 Eylül 2010       Mesaj #126
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

merhaba ben 19 yaşındayım lise mezunuyum üniversite 1.sınıf işletme bölümünden terkim çünkü. 1.63 boyunda 50 kiloyum sizce fizik olarak ne kadar uygunum.türkçemin ve insanlarla ilişkilerimin iyi olduğunu düşünüyorum güleryüzlü ve sevecen yapıda biriyim.bu özellikler ne kadar etkiler sizce.bi sorunum var ingilicem iyi değil geliştirmek için bu sene kursa başladım.şuan için yaşımda tutmuyo sanırım ingilizceyi öğrendiğim sıralarda yaşımda tutuyo olucak artık.sınavlar sohbet havasında geçiyormuş sanırım ben normal yaşantımda doğal böyle durumlarda pek heyecanlanmayan ve olduğum gibi davranan biriyimdir.yaş ve dil şartını tamamladıktan sonra sizce sınavlarda başarılı olup hostesliğe seçilme şansım nedir.yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

Yaş ve dil sorununu hallettikten sonra elbetteki alınma ihtimaliniz var, başarılar şimdiden
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2010       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm merhaba atlas jet ailesi ben henüz 19 yasın lise bıtırmış bırıyım.1.69 boy ve 50 kg ölçülerindeyim...4 yıldır turızmle ugrasıorum ing var rusca var ama pratık deıl.sertıfıkalarım var ..hostes olmayı ve sizde uygun görürseniz sizinle calısmayı cok isterım ..saygılarımla Merve KAYAHAN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2010       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben damla belcikada oturuyorum 22 yasindayim egitimimi burda tamamladim hostes olmak istiyorum boy 160cm kilo 55 cok iyi derecede fransizca biliyorum ing biraz sizce ben hostes olabilirmiyim saygilar damla
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2010       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben ebru lise öğrencisiyim liseyi bitirip hostes olmak istiyorum ingilizce biliyorum 1.72 boyundayım 52 kiloyum sizce liseyi bitirdikten sonra hostes olabilirmiyim...
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
5 Ekim 2010       Mesaj #130
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

merhaba ben damla belcikada oturuyorum 22 yasindayim egitimimi burda tamamladim hostes olmak istiyorum boy 160cm kilo 55 cok iyi derecede fransizca biliyorum ing biraz sizce ben hostes olabilirmiyim saygilar damla

Alt sınır bazı firmlarda 160 bazılarında 165tir, yaşlılık payı göz önünde tutularak bir kaç cm kısa ölçüm yapabiliyorlar, umarım bu gibi bir durumla karşılaşmazsın.

Alıntı

merhaba ben ebru lise öğrencisiyim liseyi bitirip hostes olmak istiyorum ingilizce biliyorum 1.72 boyundayım 52 kiloyum sizce liseyi bitirdikten sonra hostes olabilirmiyim...

Elbette olabilirsiniz.