Arama

Atlas Jet havayollarında hostes olarak çalışabilmenin koşulları nedir? - Sayfa 16

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Nisan 2015 Gösterim: 90.562 Cevap: 179
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2011       Mesaj #151
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Başvurumu yaptım bu sene fakat açık lise okuyorum ve bu sene mezun olacağım mezun olacağıma dair bir belge alsam ve mülakata öyle gitsem bir sakıncası olurmu ? en az lise mezunu diyor ama çok istiyorum bu mesleği yapmayı ingilizcem orta seviyede ve boyum kilom uygun bana yardımcı olursanız sevinirm
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2011       Mesaj #152
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selamlar. ben turk hava yollarina basvurdum ancak boy konusunda soyle bisey oldu beni iki cm eksik olctuler kilomuda fazla cikardilar. ve cok sinir oldum bu duruma cunku kandirilmis hissediyorum kendimi. atlas jet alimlarinda da boyle seyler oluyor mu cok merak ediyorum. bilgisi olan bilgilendirebilirse cok sevinirim...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mayıs 2011       Mesaj #153
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba hostes olmak için kesinlikle ingilizce bilmek gerekiyormu ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2011       Mesaj #154
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar ben bir şey sormak istiyorum ben lise mezunuyum İngiltere'de bir okuldan aldığım intermediate derecesinde bir sertifikam var ve Turizm Otelcilik lisesi mezunuyum, 18 yaşındayım. 1.80 boylarında bir bayanım ancak kilo problemim var böyle başvursam elemelerden geçebilir miyim yoksa biraz daha kilo verip öyle mi başvurmalıyım? Yardımcı olabilirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2011       Mesaj #155
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben reyyan.
türkiyede liseye mezun olmama az kaldi.
hostes olmak istiyorum.
her sarta uyuyorum ama t.c uyruklu degilim.
su an cifte vatandasim hem alman hem türk.
secim yapicam ama 21 yasina kadar vaktim var.
bu vatandaslik meselesi sorun olur mu?
4 dilim var.
fransizca, ingilizce, almanca, bide türkcem.
anadilim almanca benim.

bana nolur yardimci olabilirmisiniz?
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
1 Ağustos 2011       Mesaj #156
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

selamlar. ben turk hava yollarina basvurdum ancak boy konusunda soyle bisey oldu beni iki cm eksik olctuler kilomuda fazla cikardilar. ve cok sinir oldum bu duruma cunku kandirilmis hissediyorum kendimi. atlas jet alimlarinda da boyle seyler oluyor mu cok merak ediyorum. bilgisi olan bilgilendirebilirse cok sevinirim...

Her yerde bu durum böyledir. Yaşlanma payı ve yıpranmayı baz alarak ölçümleri böyle gerçekleştirirler.
Alıntı

merhaba hostes olmak için kesinlikle ingilizce bilmek gerekiyormu ??

En önemli şart ingilizcedir. Mülakatlara ingilizce dahildir.
Alıntı

Merhabalar ben bir şey sormak istiyorum ben lise mezunuyum İngiltere'de bir okuldan aldığım intermediate derecesinde bir sertifikam var ve Turizm Otelcilik lisesi mezunuyum, 18 yaşındayım. 1.80 boylarında bir bayanım ancak kilo problemim var böyle başvursam elemelerden geçebilir miyim yoksa biraz daha kilo verip öyle mi başvurmalıyım? Yardımcı olabilirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler Msn Happy

Boy kilodan geçmeniz mümkün değil.
Alıntı

selam ben reyyan.
türkiyede liseye mezun olmama az kaldi.
hostes olmak istiyorum.
her sarta uyuyorum ama t.c uyruklu degilim.
su an cifte vatandasim hem alman hem türk.
secim yapicam ama 21 yasina kadar vaktim var.
bu vatandaslik meselesi sorun olur mu?
4 dilim var.
fransizca, ingilizce, almanca, bide türkcem.
anadilim almanca benim.

bana nolur yardimci olabilirmisiniz?

T.C vatandaşı olmak ilk şarttır.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #157
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba, gözde miyop veya astigmat olması bir sorun olur mu?Lütfen yanıt verirseniz çok mutlu olurum.
tugce2707 - avatarı
tugce2707
Ziyaretçi
22 Eylül 2011       Mesaj #158
tugce2707 - avatarı
Ziyaretçi
mrb, bende hostes olmak istiyorum 1.70 boyum 52 kilodayım kamu yönetimi 3.sınıf öğrencisiyim yaşım 21 dil konusunda ingilizcem orta seviyede sizce şansım varmıdır yinede Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2011       Mesaj #159
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim boyum 1.65 kilom 58 yaşım 19 3 dil biliyorum ingilizce almanca ispanyolca lise mezunuyum ben hostes olabilirmiyim. uçmayı seviyorumMsn Happy))) nolur beni alın atlas cet....
Tly - avatarı
Tly
Ziyaretçi
8 Aralık 2011       Mesaj #160
Tly - avatarı
Ziyaretçi
Selam ben Tülay 1.75 boyundayim 64 kiloyum 18 yasindayim. Hosteslik yapmak istiyorum. Almanyada yasiyorum. Ana dilim türkce, almancam cok iyi fakat ilngilizceyi sadece lisede ögrendim konusamiyorum degil konusabiliyorum fakat süper degil ingilizcem. 3 sene meslek okuluna gittim kuaförlük yaptim kafalik belgemi aldim. Türkiyede de calisabilirim almanyadada. Türk vatandasiyim, ama alman vatandasida olabilirim gerekirse... Ingilizce kursuna gidip ingilizcemide gelistirmek isterim. Sansim varmi sizce?