Arama

Yüzümdeki tırnak izi nasıl tedavi edilebilir? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ağustos 2016 Gösterim: 173.800 Cevap: 123
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2011       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben yzümü tırnakla çizdim ama geçtii.. yara oldu geçtii yara olmayanarda geçtii bşe yapmadım yazın denize gitmişt,k ama yüzüm soyuldu ve kendini yeniledi geçtii dert etmeyin hızlı geçsin istiyosanız çok sorun etmeyin piskolejikmen ddaha geç geçebilir benmki geçti ama anlamadım sizinkinni yaa.. :/
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2011       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kantaron yağı kullanın Msn Happy)=)))))=)))
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2012       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn cildimde yüzümü yanlıslıkla çzidim ama kapandıı sonra 2 haftaya kadar kapandıı.çok derin çizince geçmiyor galiba bide benn çokta derin çizmiştm ama yazın denize gitmiştik cildim soyulduu kabuklu hemdeee sonra odaaa ölü deriyle doyuldu gitti bilememgki ama kantoron yağıı geçiriyor vee silver diğe bir krem vr tamamaen kapatıyo sonra oo krem in süresi bitince yeniden açılıyo bu kremi eczanelerden alabilirsiniz veşunuda söyleyeyim oo çizgiyi çok fazla takarsanız kafaya oo kendinliğinden piskolejik olark dhaha derin olabilir takmayın öyle gezin sonra sizin deriniz değişince o geçecek kaybolacak deri kendini yeiler arkadaşlar!! ve cilt bakım uzmanıdaaa bu konuyla ilgileniyor bi grünün derim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2012       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 12 yaşındayım burnumdaki siyah noktaları sıkıyım dedim öyle bir kazıdım ki tırnaklarımla yara oldu. ben birkaç kere dağa yapmıştım bunu geçmişti.ama bunu yapalı 5 gün geçti yaraları gidiyor yavaş yavaş ama izleri kalıyor.aslında bundan önce yaptıklarımda da aynısı oldu ama bilmiyorum korkuyorum izi kalacak diye .birde arkadaşım izi kalacak dedi dağa da kafama taktım. Arko krem sürüyorum günde en fazla 2 defa ama o kadar etki etmiyor.sizce kantaron yağı sürmeli miyim ? lütfen biriniz cevap versin. çok acil ben böyle izlerle yaşayamam :'(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2012       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 13 yaşındayım yüzüm adeta bİr Dünya Haritası Yardımıcı olursanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2012       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben de az önce yüzümü çizdim nasıl geçirebilirim yardım lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2012       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benimde yüzümde bir tırnak iziz var acava tırnak izi derinliğine göre iyileşme oranı nedir ???
ışıl - avatarı
ışıl
Ziyaretçi
10 Mart 2012       Mesaj #58
ışıl - avatarı
Ziyaretçi
ben 14 yaşındayım yüzümde çocukluktan kalma tırnak izleri var ve hala geçmedi. kantaron yağının iyi geldiğini duydum.temiz cilde masaj yapılarak uygulanıyormus.1 veya 2 damla yeterli olurmus.yatmadan önce kullansanız iyi olur.bende yeni kullanmaya baslayacağım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2012       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar inanmayın kantaron yağı satılsın die uyduruolar ben kullandım kara leke yaptı hiç bi değişmede olmadı lazer tedavisi dışında bi çözümü yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2012       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim yüzüm de bi kaynak izi var küçük bii bide iki üç tırnak izi var nasıl geçire bilirim buu izleri