Arama

Okul başkanlığı adayıyım, propaganda konuşmam nasıl olmalıdır? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Kasım 2016 Gösterim: 117.586 Cevap: 67
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2012       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birşey buldum,sayın müdürüm,sevgili öğretmenlerim ve değerli arkadaşlar.oookul kurulu başkanı olursam küfür,kavga ve anlaşılmazlığı kaldırmak için gerekli önlemleri alıp elimden geldiğince okula yardımda bulunacağım.size saygı ve sevgide yanlış yapmayacağım.çeşitli faaliyetlerle dersi eğlenceli bir şekilde öğren menizi sağlayacağım.kantinde daha fazla çeşit ve lezzetli yiyecekler olmasını sağlarım.sizi kırmadan yanlışınızı düzelteceğim.sizin geleceğiniz için çaba harcayacağım.iyi ve kötü günlerinizde yanınızda olacağım.sizin sadece okul kurulu başkanınız değil enyakın arkadaşınız olacağım.
Sponsorlu Bağlantılar
Batuhan Güller - avatarı
Batuhan Güller
Ziyaretçi
6 Kasım 2012       Mesaj #42
Batuhan Güller - avatarı
Ziyaretçi
deyin ki ister bana oy verin istervermeyin ben sizi çok seviyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2012       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar daha daha ilgi çekici şeyler yokmu bende adayım ve yarın konuşmamaı okuyacağım lütfen bulursanız sewinirim bu adaylık benim için çok önemli
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2012       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben okul başkanı oldum 6. sınıfım ve 7 ve 8 leri solladım 110 oy aldım vs. Msn Grin detaylara girmeden ben direk doğaçlama yaptım hiçbişey yazmadım ilk önce şu giriş varya günaydın -saol iyidersler -saol bunu yapmadan önce isteyen öğrenciler şiir okuyabilir ve her okulda yer varsa 1 voleybol 1 basketbol ve yine yer kalırsa 1 tane de futbol sahası yapılabilir şimdi diyceksiniz ki 6. sınıfsın bunları nerden biliyosun o kadar detaylı araştırdım ki ve öğrencilere sordum ne istiyosunuz ne yapabiliriz diye öğretmenlerden de fikir aldım ve 2 ayda bir falan bazı gruplar konser verebilir hazır konu ordayken müzik odası açılabilir ve dolap yaptırılabilir tabii kilitli olcak vaatlerim bunlardı yazıyım dedim ama etkili ol önce müdüre söyle bunları izin alırsın nasıl olsa yapamam öğrenci bu derler sonra valiyle ve başbakanla görüşme aldım falan de yanee Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2013       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ASLINDA BEN BASKAN ADYIYIM OZEL BURÇ OKULLARINA GIDIYORUM BURADA SEÇILMEKDAHA ZOR LUTFNNNNNNNNBANA YARDIM EDIN

arkadaşlar okul için gezileri arttırırım yazabilirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2013       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hiç biriniz mi cevap veremiyor arkadaşlar ya! şimdi 2 saat yazı yazmak zorundayım.ama insanlığa faydalı olayım diye yazımı yazdıktan sonra sizlerle paylaşacağım ki ileride başkan adayı olacak arkadaşlarımız sıkıntı çekmesin.

sınıf başkanlığı içinde bulur musun?? lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2013       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence şöyle de haftada 8 gün tatil Msn Grin
şaka şaka bence ikna edici konuşmalısın unutma halkımla aynı sofraya oturmadan sultan olamzsın gez herkese isteklerini sor politika yalandan ibaretMsn Grin onlara de ki ;
bak eğer bana oy verirsen felanca iş olabilir
amaa
sınıfın bile sana oy vermiyosa sen bu işi bırak dostum Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2013       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

arkadaşlar ben bişey buldum şöyle yazın:sevgili arkadaşlar okulumuzun sosyal ve kültürel etkinliklerinde yani faaliyetlerinde çevre okullar dahil olmak üzere tüm öğretmenler,öğrenciler gönüllü ve gönülsüz veliler bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireyler sıkı bir iş birliğine girerek tüm çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun içinde gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum...
arkadaşlar ben böyle buldum eğer bunu okumak isteyen varsa okuyabilir ...
şimdiden hepinize başarılar umarım siz çok çaba gösterenler kazanırsınız bu başkanlığı ...

peki isim felan nereye yazcaz lütfen yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2013       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sevgili Arkadaşlar

Bende diğer arkadaşlarım gibi okul temsilciliğine adaylığımı koydum.Bu konuda bazı çalışmalarım var.
Biliyoruz ki okulumuz muhteşem bir okul değil.Bir yada iki sene sonra yapılacak.Okulumuzun ihtiyaçlarının karşılaşması için çeşitli kurum ve kuruluşlarla görüşeceğim.Buda ihtiyaçlarımızın gerçekleşmesi için hız verecektir.
Öğrenci gözü ile bende sizin ihtiyaçlarınızı görebiliyorum. Bu sonuçla sizin,sorun ve ihtiyaçlarınız için Müdür Bey ile aranızda aracı olacağım.Sizin ihtiyaçlrınızı O'na söyleyip, gereğinin yapılmasını arz edeceğim.
Benim amacım sadece okulda değil, ilçemizde de seçilmek.Biliyoruz ki ilçemizde farklı okullar da var.Eğer okulumuzun temsilcisi olursam okulumuzu diğer okullara karşı çok iyi hazırlayacağım,buna söz veriyorum.
Son cümle olarak'ta şunu söylemek istiyorum ''Ben herşeyi düşündüm sıra sizde''.
ELİF LAÇİN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2013       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben liseye 9.sınıfa yeni başladım okul başkanlığına adaylığımı koydum nasıl bir konuşma yapmalıyım yardım edebilirmisiniz ?