Arama

Okul başkanlığı adayıyım, propaganda konuşmam nasıl olmalıdır? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Kasım 2016 Gösterim: 117.591 Cevap: 67
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2013       Mesaj #51
misafir - avatarı
Ziyaretçi
buldum şöyle de:değerli müdürüm,değerli öğretmenlerim ve sevgili arkadaşlar.Benim adım.......soy adım...........sınıfım..............eğer beni başkan seçerseniz okulda para toplayıp futbol sahasını basketbol sahasını ve voleybol sahasını yenileticem iyişallah beni başkan seçersiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2013       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende başkan adayıyım fakat küçük olduğum için secmeyeceklerine can-ı gönülden inanıyorum Msn Happy yinede çaba göstermedi o nedenle oy vermedik demesinler diye harika bir konuşma hazırlayacağım Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2013       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
anlamlı bir cimle kurarım ve ne anlatmak istiyosam netçe açıklarım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2013       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım seni çok iyi anlıyorum.Şu an her yerde propaganda arıyoruz.Bir şey bulursan
bana gönder.6 kişiyiz bir propaganda bulamadık.Ama biz daha 4. sınıfız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2013       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar ;
2011 - 2012 eğitim ve öğretim yılında okul başkanlığına adaylığımı siz değerli arkadaşlarımın önünde açıklamış bulunuyorum. Bu başkanlık sürecinde hepimize önemli görevler düşüyor. Siz değerli arkadaşlarımın seçmiş olduğu başkan okulumuzu en iyi şekilde temsil edebilmelidir. Gerek okulumuz ile ilgili sıkıntılarda gerekse öğrencilerin okul ile ilgili isteklerine çözüm bulabilmelidir. Bugün burada toplanmamızın amacıda bu zaten. Burada siz değerli arkaşlarımın oyu ile okulumuzu en iyi şekilde temsil edeceğimden şüpheniz olmasın. Bu başkanlık seçiminde bana destek olacak herkesin güvenini boşa çıkarmayacağımdan emin olabilirsiniz. Beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim.

Saygılarımla...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2014       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MERHABA ARKADAŞLAR

Hepinizin bildiği gibi okul başkanlığına bu sene adayım;öncelikle aday olmamın temel sebebi bugüne kadar gelmiş ve geçmiş başkanlardan temel bir fark sağlamaktır.Geçmiş başkanların hepsinin egoist olması nedeniyle okula hizmet alanında hiçbir faaliyet göstermemişlerdir.Eğer daha açıklayıcı bir şekilde anlatılması gerekiyorsa şöyle olurdu ;
Arkadaşlar düşünün susayan bir insan sizden su istiyor siz ona suyu mu anlatırsınız yoksa suyu mu uzatırsınız? Susayan bir insana istediğiniz kadar suyu anlatın o insanın susuzluk ihtiyacını gideremezsiniz , ama ona bir bardak su uzattınız mı susuzluğunu gidermiş olursunuz.
Yani arkadaşlar ,öğrenciler susamış durumda geçmiş başkanlar size sadece suyu anlatmış ben ise hayırlısı ile başkan olursam sizlere suyu uzatacam

Nasıl olmuş ???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2014       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
4. sinifa gidiyorum ve başkan olmak istiyorum konuşmam için ne yazabilirim acil söyler misiniz.
gökçe - avatarı
gökçe
Ziyaretçi
17 Ekim 2014       Mesaj #58
gökçe - avatarı
Ziyaretçi
bende okul meclisine adaylığımı koydum bir yazı yazmam gerekiyor bu yazı hakkında bana öğüt verirmisiniz abilerim ablaları kardeşlerim yardımlrınızı bekliyorum
saidow - avatarı
saidow
Ziyaretçi
19 Ekim 2014       Mesaj #59
saidow - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar okul temsilciliğine adayım okul için yapılmasını düşündüğüm bazı düşüncelerim var bunları gerçeleştirebilmem için
okul bize bütçe ayırıyormu ? bide bana yapabileceğim şeyler varmıdır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2014       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ŞAHSIMLA TEMSİL ETMEK İSTEDİĞİM ÖĞRENCİ ARKADAŞLARIM ADINA, ÖNEMLİ OLANIN SEÇİMDEN ÇOK BİZİM SORUNLARIMIZ OLABİLECEĞİNİ, SABIRLA OKUYACAĞINIZI DÜŞÜNEREK TEŞEKKÜR EDERİM…
Tüm öğrenci arkadaşlarımla sıkı bir iş birliğine girerek, çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun için de gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere bölüm temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum.
Seçim süresi boyunca bölümümüzün diğer adaylarına hiçbir kırıcı söz sarf etmeden yapılan seçimler oldukça renkli ve heyecanlı geçsin isterim.
Üniversitedeki tecrübe, lideristik yapı, daha önce yapılmış sosyal, kültürel vb. çalışmaları,
İletişimindeki kuvvet, yıkıcı değil yapıcı olma gibi özellikleri göz önünde bulundurmanız adayınızı belirlemeye yardımcı olacaktır.
Benim ve sizlerin uygulamayı düşündüğü projelere yine sizlerle konuşarak işlerlik kazandırmak istiyorum. Farklı düşüncelerle kazanacağımız çok şeyler olacaktır. Böylece temsilcilik görevimizin en büyük ilkelerini gerçekleştirmiş olacağız. Bu ilkelerimiz, eşitlik ve DAYANIŞMADIR. Sayıca az olsak da çalışmalarımızla önde olmalıyız.

Tüm bu çalışmalarımı yürütürken ön yargı ve ayrımcılıktan uzak bir görüş içinde olacağımı belirtirim.

Sizlerden istediğim, kişisel sorumluluğumun farkına vararak, benim üstlenmek istediğim bu görevde bana destek olmanızdır. Yürüteceğim çalışmalar sadece benim değil, sizin değil HEPİMİZİN olacaktır.

AFİŞ, BRANDA, TANITIM METNİ SİZLERE BELLİ BİR ÖLÇÜDE YAKLAŞMAMIZI SAĞLADIĞINDAN İLETİŞİM
İÇİN ; ozgemutlu68@gmail.com

ÖĞRENCİ TEMSİLCİ ADAYI: Özge MUTLU