Arama

Kepçe kulak ameliyat olmadan düzelebilir mi? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Ağustos 2016 Gösterim: 108.778 Cevap: 61
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2013       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 13 Yaşındayım Kulaklarım Kepçe Bundan Rahatsız oluyorum Kulağımı Geriye doğru yaslı bi şekilde tülbent bağlarsam Düzelirmi. bazıları büyüdükçe kepçe belli olmaz diyor ne kadar belli olmaz bunu fotolu veya yazılı analtımında yaparmısınız ilgilnirseniz sevinirim.
Sponsorlu Bağlantılar
returno - avatarı
returno
Ziyaretçi
28 Ocak 2013       Mesaj #22
returno - avatarı
Ziyaretçi
ben 13 yaşındayım kulaklarım kepçe kulaklarımı geriye doğru yaslayıp bağlarsam düzelirmi bu arada bazıları büyüdükçe kepçe belli olmaz diyorlar ne kadar belli olmaz bunu bi fotoyla veya yazıyla açıklarmısınız bir de bu büyüme yaşı kaç ? açıklarsanız sevinirim lütfenMsn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2013       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MisafirM adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba.Ben 12 yaşındayım.Küçükken kulaklarımı içe doğru kapatarak uyuduğum için kulaklarım kepçe olmuş.Bende saçlarımı toplamak istiyorum.Arkadaşlarım alay ediyo.Ameliyatların yan etkisi olabilirmiş.Bu yüzden ameliyat istemiyorum.Kendim evde bütün gün başıma tülbent bağlıyorum ve kulaklarımı geri itiyor.Kulaklarım geriye doğru yattığı için bazen bu ağrı yapıyor.Yinede hergün 8-9 saat bunu yapsam kulaklarım düzelirmi?Düzelirse kaç aya düzelir? Düzelmezse bana ameliyatsız bir yöntem önerirmisiniz?

benim de kulaklarım öyle ama Allah sonuçta böyle yaratmış ya topal kör dilsiz sağır olsaydık bence halimize şükredelim hani azcık azaltıcı bir yöntem olsa iyi olurdu ama halimziie şükredelim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2013       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=MisafirM;2158507]Merhaba.Ben 12 yaşındayım.Küçükken kulaklarımı içe doğru kapatarak uyuduğum için kulaklarım kepçe olmuş.Bende saçlarımı toplamak istiyorum.Arkadaşlarım alay ediyo.Ameliyatların yan etkisi olabilirmiş.Bu yüzden ameliyat istemiyorum.Kendim evde bütün gün başıma tülbent bağlıyorum ve kulaklarımı geri itiyor.Kulaklarım geriye doğru yattığı için bazen bu ağrı yapıyor.Yinede hergün 8-9 saat bunu yapsam kulaklarım düzelirmi?Düzelirse kaç aya düzelir? Düzelmezse bana ameliyatsız bir yöntem önerirmisiniz?[/QUO
Merhaba.Ben 12 yaşındayım.Benim de kulaklarım kepçe ve beni bu durum sinirlendiriyor.Ben saçlarımı toplaya biliyorum ama şu şekilde;demir taçları kulağımın üstüne koyuyorum öylelikle topluyorum.Sanırım düzelebilir ben her zaman öyle yapıyorum sol kulağım hafiften geriye yatmış ben sevindim kendimce.Ama ameliyat omak istiyorum korkuyorum,herkes saçlarını değişik değişik yaparken ben böyle zorluklarla saç toplayamıyorum.Sizce ameliyat olayım mı ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2013       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence zamanla düzelebilir çünkü kız kardeşimin kulakları çok kepçeydi mamun diyorlardı zamanla kulakları düzeldi biraz sabırlı olun zamanla düzelmesse ameliyat ettirirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2013       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benım çok yakın bir arkadaşımıun kepçe kulagı var ama düzeltmesi için ne yapması gerektıgını bilmiyor doktora gitmeyede utanıyor ve cok mutsuz bu amalıyat hayatı boyunca kulagının düzgün kalacagının garantisi varmı? duymada sorun yaşıcakmı? acı cekecekmi? ya amalıyat sırasında herhangı bir sorunla akrşılaşırsa ne olur?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2013       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kaç kere denedim hiç bişi olmuyor pisikolojim bozuluoıor ark. alay ediyor benimle ameliyatsız olmuyormu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2013       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar malesef bnmde bir kulaşım kepçe bunu 8. sınıfa kadar takmıyordum ama lise 1 gecince herkes dalga gecti Msn Sad gerçekten cok üzücü bir durum cok aglıyorum bu yüzden inşallah allahda onların basına böle bişey getirir bnde sacımı toplamak topuz yapmak rahat rahat dolanmak o kadar istiyorum ki ama malesef yapamıyorum bi gün kafama tak etti ve bn japon yapıştırıcısıyla kulagımı geri yatırdım ve sacımı toplayıp okula gittim bunu 2 ,3 kere tekrarladım ama kulak arkam tahriş oldu 1 hafta boyunca oradan sıvı aktı ensemden assa akıyordu gercekten üzücü çok sızlıoyordu üstüne bile yatamıyordum sonra ne yapsam ne yapsan die düşündüm ve en sonunda buldum çözümümüm zifdi cam agaclarında bulunan sifleri kulagıma yapıştırdım ve oldu öle sonra zif bulmakta zorlandım banyoda ne yapsam die düşünürken yine buldu sir agda bantlarından kısa bi parca koparıp ikiye katladım ve kulagıma yapıştırdım çıkarmasıda çok kolay tavsiye ederim suan lise 2 deyim ama üniversiteye gecmeden ameliyat olurum inş. bnm tek kulagım kepçe alla sizi kolaylık versin arkadaslar inş. bi sabah kalktıgınızda kulagınızın bütün kepçeligi gider.
EMINEM - avatarı
EMINEM
Ziyaretçi
11 Ekim 2013       Mesaj #29
EMINEM - avatarı
Ziyaretçi
kardeşim biz ameliyatsız hiç bir doktara gidilmeden o iple tedavi olmadan ewde tülbent ,pc kulaklığı dışarda bere gibi şeylerle tedavi olurmu onu söyleyin
orang2 - avatarı
orang2
Ziyaretçi
13 Ekim 2013       Mesaj #30
orang2 - avatarı
Ziyaretçi
kulaklaım kepçe ve bu durumdan çok utanıyorum saçımı hep salınık bırskıyorum yada saçımı bol şekilde bırakaarak örgü yapıyorum yarın amelşyat olucam lokal ansetizi mi ne onl ypıcakmış doktorum biz özel hastaneye gittik ekola ve maliyeti iki buçuk milyar falan ameliyatım ertelendi grip olduğum için doktor bayıltamayz dedi hastaneye gittiğimde gün belirlendi hemşirenin yanına falan gittik masa başındaki bayan ameiyat olucak demek falan dedi sçını toplasana bi bakayım dedi o an başımdan kaynar sular döküldü bende olmaz dedim neyse benden bu kadar yaın ameliyat olucam ve byramın 1. günü hastaneden ayrılıcam herşeyi size yazıcam dua edin Msn GrinD ameliyat 1 saat sürücek ve bayıltacaklar hoşçakalın Msn Happy))))))))) :*