Arama

Kepçe kulak ameliyat olmadan düzelebilir mi? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Ağustos 2016 Gösterim: 108.760 Cevap: 61
OglcnGngr - avatarı
OglcnGngr
Ziyaretçi
12 Ağustos 2014       Mesaj #41
OglcnGngr - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MisafirM adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba.Ben 12 yaşındayım.Küçükken kulaklarımı içe doğru kapatarak uyuduğum için kulaklarım kepçe olmuş.Bende saçlarımı toplamak istiyorum.Arkadaşlarım alay ediyo.Ameliyatların yan etkisi olabilirmiş.Bu yüzden ameliyat istemiyorum.Kendim evde bütün gün başıma tülbent bağlıyorum ve kulaklarımı geri itiyor.Kulaklarım geriye doğru yattığı için bazen bu ağrı yapıyor.Yinede hergün 8-9 saat bunu yapsam kulaklarım düzelirmi?Düzelirse kaç aya düzelir? Düzelmezse bana ameliyatsız bir yöntem önerirmisiniz?

Arkadaşım öncelikle kulaklarınız kepçe değilmiş ama sizin yptığınız bir işlem sonrası bu hale geldiyse sizin yapacağınız işlem sonrası eski haline gelebilir. kepçe kulak ameliyatsız düzelmiyorsa normal bir kulak ameliyatsız nasıl kepçe oluyor ? EVET BU MÜMKÜN ARKADAŞIM
Sponsorlu Bağlantılar
kubraa - avatarı
kubraa
Ziyaretçi
19 Ağustos 2014       Mesaj #42
kubraa - avatarı
Ziyaretçi
benim kulagim bebekken annem kulagimi ice dogru katliyken uyutmus ve kulagim kepce... yasim 18 ve cooook utaniyorum sacimi toplarken kulagimi sacimin altina koyuyorum gun gectikce duzeler mi evde yapacagim bilgiler verin lutfennnn
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2014       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de 15 yaşındayım liseye gidiyorum ve diğer arkadaşlarım gibi saçımı toplamak istiyorum 3 yıl sonra yani 18 yaşıma girince şuan biriktirdiğim parayla ameliyat olmak istiyorum ama ben lise hayatımı böyle sürekli gizleyerek geçirmek istemiyorum. İpsiz ya da ameliyatsız evde yapabileceğim bir şey önerin lütfen çok kötü durumdayım zaten annemlerle de aramı açıyorum eskisi gibi onlara düşman olmadan konuşmak istiyorum ama olmuyor içten içe onlara kızıyorum küçükken beni düşünmedikleri için Msn Sad((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2015       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba 14 yaşındayım. bu kulak kepçeliği yüzünden neler çektim anlatamam. okulda arkadaşlarım dalga geçiyor diye okula gitmek istemiyorum. saçlarım belimi geçiyor. kulaklarımı kapatsın diye saçlarımı açıyorum çok terliyorum. kuzenlerimde dalga geçiyor. abiminde kulakları öyle ama o pek fazla sorun etmiyor. sorun etmiyor dediğim tek sorunu saçlarını kazıtmak istiyor ama kazıtamıyor. araştırıyorum ameliyatla olurmuş. birde iple falanmı neymiş. ama ailem iplerin sorun yaratabileceğini söylüyor. bu çok zor oluyor benim için genellikle. bir kız olarak karşındaki çok sevdiğin insanların seninle sırf bir çift kulak için dalga geçtiğini görmek çok koyuyor. Allah aşkına bana yardım edin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2015       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kaç yaşındasın ona bağlı yasın epey ilerlediyse bunu duzeltmen zor olacak çunu kemikler yerine oturmuş ve belli bir yastan sonra duzeltmek pekte mumkun değil ama ameliyat turu yontemeler ile bunu duzeltebilirsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2015       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba bnde 14 yasindayim ve bi kulagim kepce bandana takarak evde kendi yontemlerim ile biseyler yapmaya calisiyorum . ve 13 yasina gelenlerde bolgesel uyusturma yapiyorlarmis baska hic bisi sıkıntı degil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2015       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kız olsaydın bandana takmani onerirdim ama buda bi yontem degil bnde 14 yasindayim ve bi kulagim kepce bandana takmaya calisiyorum surekli ama iste gshsh
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2015       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Allah düşmanıma bile kepçe kulak vermesin hayatım boyunca sırf bu kulaklarım yüzünden hep sınıfta sunum yapmaya ya da arkadaşlarımla dışarı çıkmaya hatta bakkala ekmek almaya gitmeye bile utandım. Bi de erkektim ve saçımın şekli çok saçmaydı ve uzatamıyordum herkes dalga geçiyodu kepçük diye benim de kapşonlu gezmekten başka hiç bir çarem yoktu. Şöyle bişey duymuştum eğer bu sorun psikolojini etkiliyorsa ameliyat caizmiş. Ben de 3 aya para biriktirip yaz tatilinde o ip ameliyatından olucam. 1000 TL ücret çıkardılar hadi hayırlısı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2015       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gerçekten cok kötü birşey benimde 2 kulağım hafiften kepçe sol kulağım dahada cok kepçe 16 yasındayım lise2 ye gidiyorum her arkadasım farketmio aslında farketsede dalga geçmiolar ama arada sırada geçende oluyor tabi diger kulağın niye kepçe filan die insanın zoruna gidio abilerim ablalarım kardeşlerim hani genellikle kış aylarında satılan kulaklık varya kulaklarımız üşümesin filan die ondan cok takıodum hergün okuldan gelince kapımı kitleyip onu takıodum ve geri geri gidiodu cok seviniodu ama ne yazıkki sonradan geri acılıodu ve sizden önerim bunu denemeyin içiniz ne kadar rahatlarsa rahatlasın en fazla 10 dakka geride duruo sonra acılıo böyle yaparsanız dahada cok zarar verirsiniz kulağınıza insallah bende bu yaz tatilinde olmayı düşnüorm erkeğim bide kızlar gene toplayabilio ama erkeklerde malesef o kadar kolay değil işte insallah bu yaz tatili estetik olmayı düşünüorm estetği devlet hastanesinde düşünüyorum maddi durum pek iyi olmadıgı için 3 ayın yeterli bir süre olabiliceginin kanaatındayım bir sürlü forum filan gezdim yani genellikle hepsi aynı lokal anastesi 1 saat filan saürüo %95 başarılı diorlar fakat geri acılmada düşük ihtimallede olsa olabiliomus neyse sağlıcakla kalın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2015       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar hiç sorun etmeyin kendinizle barışık olmaya kendinize guvenmeyi öğrenin ameliyatlar başarısız bana sorarsanız ben 2 yıl önce ameliyat oldum 22 yaşındayım sonuç aynı tabiki farketti düzeliyor ama açılıyor çok başarılıda olmuyor çektiğiniz acıya değmez victoriasecret meleği alessandraamrasio 12 kez kepçe kulak ameliyatı olmuş hala kulakları çok kötü iyi arastırın barışın kendinizle