Arama

Kepçe kulak ameliyat olmadan düzelebilir mi? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Ağustos 2016 Gösterim: 108.758 Cevap: 61
orang2 - avatarı
orang2
Ziyaretçi
13 Ekim 2013       Mesaj #31
orang2 - avatarı
Ziyaretçi
öyle şeyler hiç bir işe yaramaz Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2014       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MisafirM adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba.Ben 12 yaşındayım.Küçükken kulaklarımı içe doğru kapatarak uyuduğum için kulaklarım kepçe olmuş.Bende saçlarımı toplamak istiyorum.Arkadaşlarım alay ediyo.Ameliyatların yan etkisi olabilirmiş.Bu yüzden ameliyat istemiyorum.Kendim evde bütün gün başıma tülbent bağlıyorum ve kulaklarımı geri itiyor.Kulaklarım geriye doğru yattığı için bazen bu ağrı yapıyor.Yinede hergün 8-9 saat bunu yapsam kulaklarım düzelirmi?Düzelirse kaç aya düzelir? Düzelmezse bana ameliyatsız bir yöntem önerirmisiniz?

kulağını japon yapıştırıcısı ile görünmeyecek şekilde kulağının arkasındaki deriye yapıştır ben öylr yaptım ve memlunu hele gözlük takıyosan hiç gözükmez ve deriye zararı yok
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2014       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kulağını japon yapıştırıcısı ile görünmeyecek şekilde kulağının arkasındaki deriye yapıştır ben öylr yaptım ve memlunu hele gözlük takıyosan hiç gözükmez ve deriye zararı yok

evet mütiş oldu bayıldım 1ay geçti bu arkadaşının iletisini yaptım 1ay geçti ve kepçelik yok artık bende hatta okulda aynı gün sacımı topuz yaptı arkadaşım benle çıkmak istedi ve artık kulağım kepçe değil hatta üstüne üslük kulağım deriye yakınlaştı ve geçti çok mutluyum isterseniz sizde deneyin müriş oluyo valla ben çok beğendim bide japon yapıştırıcısı deriye hiç zararı yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2014       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

benim bir kulagım kepçe degil ama çok az kepçeye yeltenme var bunu elimle tutaraj veya bir band sayesinde düzeltebilirmiyim cevaplarınız bekliyorum lütfen yardım edin

q bendede ayni sorundan var sacimi toplamak istiyorumtoplayamiyprum okula gitmek istemiyorum off cok kotuler sac bandii ile duzeliyormus dediler ma bilmiyoprum daha deneme sureci icerisnindeyim Msn Sad Msn Sad Msn Sad inshalah bir duzzelme gorulur Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2014       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kepçelik çok kötü bazen düşünüyorum neden biz neden başkası kepçe değil aynanın karşısında ağlıyorum hep kepçe olmasam nasıl olur kulağım benm geleceğimide etkiliyo bazen neden kulağımın geleceğimi oynadığına çok üzülüyorum insanlar bize o gözle bak masını istemiyorum o kadar kötü hissediyorum ki kendimi öldüresim geliyor ama allah canımızı almadan olmaz diyorum allahım sana dua ediyorum lütfen kepçeliğim geçsin sana yalvarıyorum yoksa artık sinirden ya birşeyler olucak dayanamıyorum kepçelik demek öz güveni olmamak demek kulağını saçınla kappatmak ddemek peki ya sonra ne olacakk dünyanın sonuna kadar açıkmı kalıcakı hayr ama allahım sende herkeze verdiğin rahmetten banada ver lütfen ameliyat olamam çünkü sen kendi kusurunu kendin tedavi edersin ama lütfen banada bir şanssssssss
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2014       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

kepçelik çok kötü bazen düşünüyorum neden biz neden başkası kepçe değil aynanın karşısında ağlıyorum hep kepçe olmasam nasıl olur kulağım benm geleceğimide etkiliyo bazen neden kulağımın geleceğimi oynadığına çok üzülüyorum insanlar bize o gözle bak masını istemiyorum o kadar kötü hissediyorum ki kendimi öldüresim geliyor ama allah canımızı almadan olmaz diyorum allahım sana dua ediyorum lütfen kepçeliğim geçsin sana yalvarıyorum yoksa artık sinirden ya birşeyler olucak dayanamıyorum kepçelik demek öz güveni olmamak demek kulağını saçınla kappatmak ddemek peki ya sonra ne olacakk dünyanın sonuna kadar açıkmı kalıcakı hayr ama allahım sende herkeze verdiğin rahmetten banada ver lütfen ameliyat olamam çünkü sen kendi kusurunu kendin tedavi edersin ama lütfen banada bir şanssssssss

ben de aynı durumdaydı üniversitede o kadra alay ettiler ki bileğimi kestim ama birşey olmadı aileminde durumu yok hiçkimse benim yanıma yanaşmıyor lütfen allahım sen şifa verirsin annem bile çok üzülüyor halime kendimi atmaya çalıştım ama babam benim için ağladı geri döndüm piskiyatride tedavi oluyorum sinirden hasta oldum ağlamaktan çok güçsüz düştüm 14 kere bu yüzden il ve okuldeğiştirdim allahım ben burda kendimi insan hissetmiyorum sınıfta karşı çıkamıyorum dediğim zaman suç işlemişim gibi oluyo en kolay nasl ölünür onu bile araştrdım arkadaşlarım kepçeyim diye okul camını kırıp suçu bana attılar bende disiplene gittim bütün sınıf okuldan gitmem için dilekçe topladı rehperliğe gönderildim herkez bana kepçe diyo hatta sosyal öğretmeni bile bazen düşünüyorum bende neden ben kepçeyim neden bu kusur bende allahım bunlardan bıktım artık artk okulu bırakmayı düşünüyorum ne diyeyim hep kimin yüzünden
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2014       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim yaşım 11 benimde kepçe amabüyüyüncegeçer diyorlar boşverin gitsin Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2014       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Oyyşş yerim seni ağlama sakın benimde kepçeydi birazcık fındık tanesi kadar derine sür ve kulağını ona yapıştır 1 dakika bekle ve yıka ve sonradan bandaj tak bir saat geçiyo ben öyle yaptım canım hiç zararıyok hani elimize bulaşıuyoya ondan bile hafif hiçbir sağlık sorumluluğuna yol açmıyorbebeğim tatlım ben 22 yaşındayım ve küçüüken çok takardım ama büyüyünce geçiyor çok yemek yemek lazım ozaman arkaya yapışır alay ederlerse umursama bile dlga geçmeyin lütfen onuda allah yarattı de birtanem yada yanıt verme kafana bile takma sadece sen değilsin bende hep ağlardım annemden destek aldım sende al annenin dasını anneler günün kutlu olsun bu arada askomm Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2014       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 sene önce yazmıştım yiine yazıyorum varya bu dünya kepçe kulak psikolojisinden büyük bi psikoloji yok herhalde bu ne ya sacımı topayamam rahat rahat topuz yapamam allahım yarabbim sen büyüksün yarabbim ya aynanır karsına geçip kulagıma bakıp aglıyorum o kadar üzücüki düşünüyorumda acaba bn ne zmn kafama güzel bi topuz yapıp dışarı cıkcam ailem bile görünce dalga geciyo farklı bi gözle bakıyolar bna ya yeter artık hele lisede çok kötü oluyo sacmı acıyorum ama ordanda gözüküyo ve bna kepçe kulak diolar bi gün tahtaya kalkmıştım bi tane cocuk bna kepçe kulak die bagırmıştı sınıfın ortasında lisede herkes gülmüştü allah onun belasını versin o an o kadar üzücü bi durumki anlatamam gercekten ya bıkıyorum varya bıkıyorum kafamdan aaşşa kaynar sular dökülüyo ya insan hayatından beziyo bn sadece evde tekken sacımı topluyorum allahım sen büyüsün yarabbim acı bize çıkar bu durumdan bizi
halilseyhan - avatarı
halilseyhan
Ziyaretçi
13 Temmuz 2014       Mesaj #40
halilseyhan - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Bir süredir kulaklarımı kafaya çok takıyordum, biraz kepçeydide kulaklarım. Bunu düzeltmeliyim diye karar verdim en sonunda. Ento Kbb'de yaptırdım operasyonu ve şimdiye kadar neden yaptırmadım diye kendime kıızıyorum. Çok iyi bir hastaneymiş Ento, hem doktorlar hemde diğer çalışanlar çok sevecenler. Ameliyatı gerçekleştiren Dr Uğu Bey'e çok teşekkür ederim. Sizlerden de düşünen varsa Uğur Bey'i tavsiye ederim Ento Kulak Buran Boğaz Dal Merkezi buradan ulaşabilirsiniz