Arama

MessengerDiscovery Live 1.1 - Sayfa 12

Güncelleme: 14 Mart 2007 Gösterim: 99.504 Cevap: 265
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
16 Ocak 2007       Mesaj #111
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Lost adlı kullanıcıdan alıntı

saol kardeşim oluyor ama neden açtığımda olmuyor ayaqrlarına girmiyor ne bilim sadece yuklenmiş olarqk duruyor msn de ama inmanırmısın hiç bir işe yaramıyor çözemedim bunu neden acaba lütfen yardım edermisinn bana..!

discovery mı çalışmıyor ???

Sponsorlu Bağlantılar
ayarlarını forumda belirtilen şekilde yaparmısın!

https://www.msxlabs.org/forum/
Lost - avatarı
Lost
Ziyaretçi
16 Ocak 2007       Mesaj #112
Lost - avatarı
Ziyaretçi
evet..
Sponsorlu Bağlantılar
saasmel - avatarı
saasmel
Ziyaretçi
17 Ocak 2007       Mesaj #113
saasmel - avatarı
Ziyaretçi
tesekkur hocam Msn HappyMsn HappyMsn Happy
Busybeeerc - avatarı
Busybeeerc
Ziyaretçi
18 Ocak 2007       Mesaj #114
Busybeeerc - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar arkadaşlar... 3 gün önce programı keşfettim ve yükledim. aklımdaki sorular içinde buraya dün kayıt oldum... yazımı okuyan herkes konu hakkında paylaşacağı varsa katkıda bulunsun...

öncelikle program gerçekten başarılı ve mesenger8.0 son sürümü 8.0.0812 ile sorunsuz çalışıyo. tüm özellikleri aynen kullanılıyyo. benim yapamadığım bazı şeyler var tabiki. 3 gündür çok karştırdım ortalığı... ama kendini ç.dışı gösterip online olan kişileri ve sizi engelleyenleri maalesef bulabilmek mümkün değildir. etik olmadığından yaklaşık 1 ay kullanılmış olan program microsoftun dava etmesiyle kaldırılmış. şimdilik bunu bulmak adına debelenmeyelim dedim Msn Happy bunu bir arkadaşımdan aldım

" Arkadaşlar bir konuyu hakkında yazma gereyi duydum…
msn’de engelleyeni görme, çevrim dışı olan kişiyi görmek sadece dmsn denen bir program ile MÜMKÜNDÜ AMA… taki ( 1 yıl önce, program ilk çıktığında, bu dmsn yi yapan kurum mahkemelik oldu,microsof tile dmsn yi yasan yazılım şirketi… vede bu şirket geri adım attı, bu özellikği kullanılmıyor.. sadece bir ay çalıştı bu özellik…)
kısaca çevrim dışı kişiyi görmek, yada engelleyen kişiyi görmek, veya bilmek.. şuan için bir program yada eklenti ile mümkün değildir… bilmenizi isterim…"

gelelim bu program ile ilgili deneyimlerin devamına....

pencere açtı kapadı olayı biraz tutarsız... her ikisi de online olduğunda kişilerin
tutarlılığın artığını görüyoruz.. benim merak ettiğim bi olay kesinlikle emin olanlar yazsın " karşı taraf çevrimdışı iken bana pencere açarsa bunu iletisi geliyormu ?" ne yalan söyleyeyim bana geliyo ama doğrumu değilmi bilmiyorum. dediğim gb tutarsız. belkide benim masa üstümde iki oturum açık herzaman ondandır. ama ayrı bilgisayararda denediğimde olmuyo.

inanıyorumki yeni sürümleri çıktıkça discovery nin bu konuda daha tutarlı olacaktır....

yinede herşey ve herkeze teşekkürler
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
18 Ocak 2007       Mesaj #115
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
mdl 1.1.155 sürümünde konusma pencerisi açıldığında beni uyar seçeneği aktif olduğunda karsı taraf cevrim dısı olduğunda eğer size konusma penceresi açtğında size mdl uyarı popu gönderiyor ben bu sekil bir cok arkadasımı yakaladım!
since 1905 - avatarı
since 1905
Ziyaretçi
19 Ocak 2007       Mesaj #116
since 1905 - avatarı
Ziyaretçi
ben msn live 8.1beta kullanıyorum discoveryi yuklemedi sorun smart sound Quick ten kaynaklanıyor.yukleme yapmıyor nedense
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
19 Ocak 2007       Mesaj #117
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
since 1905 adlı kullanıcıdan alıntı

ben msn live 8.1beta kullanıyorum discoveryi yuklemedi sorun smart sound Quick ten kaynaklanıyor.yukleme yapmıyor nedense

bende wlm 8.1 beta da mdl 1.1.155 yükledim yüklemede hiç bir sorun olmuyor fakat bazı özellikler çalışmıyor nedenseMsn Thinking yüklemede hiç bir sorun yok eğer mdl 1.1.155 sürümünde eski bir sürüm yüklediyseniz daha önce onun pf file uzantı dosyasını C:\WINDOWS\Prefetch dan silin!şuan mdl 1.1.155 ile wlm 8.1 beta uyum sorunu var!yeni sürümü beklios Msn Dunno
eCeL - avatarı
eCeL
Ziyaretçi
20 Ocak 2007       Mesaj #118
eCeL - avatarı
Ziyaretçi
Malesef yükleyemedim, programin kopyasindan felan bahsediyor.

Konusu geçtiyse bi zahmet alinti olarak kopi + paste yapabilirmisiniz (:

Tesekkür ederim simdiden Msn Happy
PC5 - avatarı
PC5
Ziyaretçi
20 Ocak 2007       Mesaj #119
PC5 - avatarı
Ziyaretçi
okey inş olurw40107756902568492gd
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
20 Ocak 2007       Mesaj #120
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
eCeL adlı kullanıcıdan alıntı

Malesef yükleyemedim, programin kopyasindan felan bahsediyor.

Konusu geçtiyse bi zahmet alinti olarak kopi + paste yapabilirmisiniz (:

Tesekkür ederim simdiden Msn Happy

kopyası falan yok programın !Msn Surprised Msn Thinking

http://msgdiscovery.com/live/MDL_1.1.0155.exe