Arama

MessengerDiscovery Live 1.1 - Sayfa 4

Güncelleme: 14 Mart 2007 Gösterim: 99.499 Cevap: 265
KoBaY - avatarı
KoBaY
Ziyaretçi
15 Kasım 2006       Mesaj #31
KoBaY - avatarı
Ziyaretçi
Selamun aleyküm

Sponsorlu Bağlantılar
bende messenger 8.1 yüklü. discoverynin 1.1 i yüklü ama ne yazik ki bir türlü uyum saglamiyorlar keratalar birbirleriyle. discovery yi kendi dosyasindan actigimda messenger discovery is already running diyor bana. halbuki görünürlerde öyle bisey yok. bir arkadas yardimci olursa gercekten sevinirim. simdiden tesekkür ederim. Ayrica neutralizer tebrik ederim cok güzel tercüme yapmissin Allah razi olsun.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
15 Kasım 2006       Mesaj #32
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
KoBaY adlı kullanıcıdan alıntı

Selamun aleyküm

Sponsorlu Bağlantılar
bende messenger 8.1 yüklü. discoverynin 1.1 i yüklü ama ne yazik ki bir türlü uyum saglamiyorlar keratalar birbirleriyle. discovery yi kendi dosyasindan actigimda messenger discovery is already running diyor bana. halbuki görünürlerde öyle bisey yok. bir arkadas yardimci olursa gercekten sevinirim. simdiden tesekkür ederim. Ayrica neutralizer tebrik ederim cok güzel tercüme yapmissin Allah razi olsun.

Eğer Windows Live Messenger'ın BETA olan son sürümüyle daha çok ilgileniyorsanız, MessengerDiscovery'nin güncelleme yapmasını bekleyiniz; eğer MessengerDiscovery ile daha çok ilgileniyorsanız, Windows Live Messenger'ın resmi son sürümü olan 8.0.0812.00 sürümüne dönünüz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
KoBaY - avatarı
KoBaY
Ziyaretçi
15 Kasım 2006       Mesaj #33
KoBaY - avatarı
Ziyaretçi
neutralizer kardesim,

dedigini yaptim windows live messengerin normal sürümünü yükledim, sonra discovery yi fakat yine kabul görmedi. birde normalde winamp ta calan müziklerimin messengerde görünmesine de hayret ettim. fakat bu durumda da olsa discoverynin calistigini söylemek yalan olur. saygilarim la
GeTlooSe - avatarı
GeTlooSe
Ziyaretçi
16 Kasım 2006       Mesaj #34
GeTlooSe - avatarı
Ziyaretçi
ya ben yukledım cok guzel ama ıngılızce bunu turkceye cevırecekmısınız??? Saygılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
16 Kasım 2006       Mesaj #35
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
MessengerDiscovery Live 1.1 sürümü Messenger Live 8.1 Beta sürümünü destekliyor mu? Ben yükledim 2 tane oturum açtığımda hata veriyor??? Msn Sad Msn Confused
Supremacy - avatarı
Supremacy
Ziyaretçi
18 Kasım 2006       Mesaj #36
Supremacy - avatarı
Ziyaretçi
abi profil resmi çalmıyor bu bi türlü olmadı yapabilen war mı acaba ? bide denedim ama bunda olmuyor başka herhangi bi programda birinin çevrimdışı msne girip girmediğini öğrenebilmemiz mümkün mü ?
Supremacy - avatarı
Supremacy
Ziyaretçi
18 Kasım 2006       Mesaj #37
Supremacy - avatarı
Ziyaretçi
sorumu tekrar düzletmek istiyorum çaldığım resimleri bilgisayara nasıl kaydedebilirim yani resmi sadece profilde kullanılabilir şekilde deil de bilgisayara saklamak mümkün mü ?
msnVedat - avatarı
msnVedat
Ziyaretçi
18 Kasım 2006       Mesaj #38
msnVedat - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu tür programlar düzmece olabilirmi söylenen herşeyi yapıyoruz ama bişey olmuyo Msn Mad Turkiye Turkiye Naughty Hey!
hamann_m5 - avatarı
hamann_m5
Ziyaretçi
19 Kasım 2006       Mesaj #39
hamann_m5 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bakceylan adlı kullanıcıdan alıntı

ya bunda !imitate komutu çalışmıyormu benmi hata yapıyorum...:

Ewt msnde karsi tarafin yerinede konusarak onu delirtebilirsiniz Normal konusurken karsi tarafin da yerine konusmak istiyosaniz
mesaj yazma yerine !imitate komutunu yazip bosluk birakip arkasindan mesaj yaziyorsunuz ve yolluyorsunuz.. Karsi taraf konusmus gibi oluyor....

Alıntı
msnVedat adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bu tür programlar düzmece olabilirmi söylenen herşeyi yapıyoruz ama bişey olmuyo Msn Mad Turkiye Turkiye Naughty Hey!

bak arkadasim bu yerde hic bisey duzmece deyil... bazi guncelenmeler olabilir programlar arasinda oda bizim sucumuz deyil... messenger discovery live msn 8 live icin uyumlu bunu ben sana garanti olarak soyluyorum cunku ben simdi kullanmaktayim...

iyi calismalar
saygilarimla
Son düzenleyen hamann_m5; 19 Kasım 2006 12:57 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
angelgril - avatarı
angelgril
Ziyaretçi
20 Kasım 2006       Mesaj #40
angelgril - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar ben bu prog.yükledim ama ne işe yarıyo bi açıklama yapsanız???