Arama

MSN Messenger Kişi Listesi Yöneticisi - Sayfa 12

Güncelleme: 16 Şubat 2010 Gösterim: 201.057 Cevap: 135
merzer - avatarı
merzer
Ziyaretçi
3 Mart 2009       Mesaj #111
merzer - avatarı
Ziyaretçi
Benim engelleyip sildiğim kişiler
gizlilik menüsü içerisinde halen duruyor. Bu program bunları silmek için mi?
Sponsorlu Bağlantılar
Evet onun için ise ben onları silmeyi beceremedim. 90 kişilik listede on kişi var mış gibi gözükmekte nerde hata yapıyorum acaba...
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
6 Mart 2009       Mesaj #112
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
merzer adlı kullanıcıdan alıntı

Benim engelleyip sildiğim kişiler
gizlilik menüsü içerisinde halen duruyor. Bu program bunları silmek için mi?

Sponsorlu Bağlantılar
Evet onun için ise ben onları silmeyi beceremedim. 90 kişilik listede on kişi var mış gibi gözükmekte nerde hata yapıyorum acaba...

Programın menüsünden Clean Lists'e değil Manage Lists'e tıklayın, oradan Engelliler listesine ulaşın.

Normalde sizi silmeyen kişileri asıl Messenger aracılığıyla Engellenenler ve İzin verilenler listelerinden silemediğiniz için bu program ile de silmeniz beklenmez. Çünkü bunları sildiğinizde Messenger'da bir sonraki oturum açışınızda bu kişilerin sizi eklediğine dair bir uyarı almanız kuvvetle muhtemel. Bu yüzden bu programla, sizi silmeyen her bir kişiyi silmek istediğinizde bu durumu izah eden bir onay kutusu görürsünüz. Ancak "Clean Lists" ile sizi silmiş kişileri silmeniz çok pratiktir, sadece başlarındaki kutucukları seçip silersiniz.

Ama yine de silmek isterseniz, dediğim gibi "Manage Lists" öğesine tıklamanız gerekiyor.
tlg91 - avatarı
tlg91
Ziyaretçi
24 Nisan 2009       Mesaj #113
tlg91 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım.gizlilikten silince oturumu açtığımda kişi tekrar beni eklemiş gibi uyarı çıkıyo.sadece msn 2009da çıkmıyo ama. normall 1 msnden otrm açtığmda uyarı çıkıyo ve engellersem tekrar gizlilikte çıkıyo bu kişi deli oldum.biri yardım etsin lütfen bu sorunu nasl aşabilrz???
teşekkürler...
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
24 Nisan 2009       Mesaj #114
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
tlg91 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşım.gizlilikten silince oturumu açtığımda kişi tekrar beni eklemiş gibi uyarı çıkıyo.sadece msn 2009da çıkmıyo ama. normall 1 msnden otrm açtığmda uyarı çıkıyo ve engellersem tekrar gizlilikte çıkıyo bu kişi deli oldum.biri yardım etsin lütfen bu sorunu nasl aşabilrz???
teşekkürler...

Bu sorunu aşamazsınız. WLM 2009 dışındaki yerlerde oturum açıyorsanız ve oturum açtığınızda "sizi ekledi" penceresinin tekrar çıkmasını istemiyorsanız sizi silmeyenleri engelli ya da izinli listelerinizden silmeyin.
bbeyza - avatarı
bbeyza
Ziyaretçi
28 Mayıs 2009       Mesaj #115
bbeyza - avatarı
Ziyaretçi
ya yapıyorum olmuyo yardım edin nolur yaa
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
28 Mayıs 2009       Mesaj #116
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
bbeyza adlı kullanıcıdan alıntı

ya yapıyorum olmuyo yardım edin nolur yaa

Alternatif olarak MSN Kişi Listesi Yöneticisi (MSNlists TR) bunu kullanabilirsiniz. Şimdi denedim ve çalışıyor. Programın resimli anlatımı var verdiğim linkte.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2009       Mesaj #117
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn kişi listesini komple silmek

slm arkadaslar benim listemde 1424 kişi war ama ben bunların yaklasık 1000 tanesini silmek istiyorum. bunu kısa yoldan nasıl yapabilirim ilgilenirseniz sewinirim....
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
3 Eylül 2009       Mesaj #118
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaslar benim listemde 1424 kişi war ama ben bunların yaklasık 1000 tanesini silmek istiyorum. bunu kısa yoldan nasıl yapabilirim ilgilenirseniz sewinirim....

Bu programla sizi listesinden silmiş olanları hızlıca silebilirsiniz:
MSN Kişi Listesi Yöneticisi (MSNlists TR)

Ancak hala listesinde ekli olduğunuz kişileri silmeye kalkarsanız Messenger oturumu açtığınızda yeniden eklemek zorunda kalırsınız. Bu nedenle ne yazık ki Messenger oturumu açıp tek tek silmeniz gerekmektedir.

Alternatif olarak Messenger Plus! yükleyip kişi listesi temizleyiciyi açıp CTRL tuşuna basılı tutarak silmek istediklerinizi seçip Sil tuşuna tıklayabilirsiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2009       Mesaj #119
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn deki sildiklerini nerden nbulabilirsin
acımasıs - avatarı
acımasıs
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #120
acımasıs - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben eski sürüm kullanıodum msn nin eski sürüm kullandığım sıra bu programı indirdim ve engellediklerim tüm herkesi sildim ve sonra yeni sürüm ekledim şuan engelli listesinde kimse yok ve ben hiç bir şekilde uyarı almıyorum eklemek istiyor die Msn Happy