Arama

MSN Messenger Kişi Listesi Yöneticisi - Sayfa 13

Güncelleme: 16 Şubat 2010 Gösterim: 201.051 Cevap: 135
eXeLLanC - avatarı
eXeLLanC
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #121
eXeLLanC - avatarı
Ziyaretçi
MSWINSCK.OCX klasörünü indiremiyorum sürekli hata veriyor. Farklı kaydet şeklide yaptım yinede inmiyor..
Sponsorlu Bağlantılar
a-Z/O-9 - avatarı
a-Z/O-9
Ziyaretçi
21 Eylül 2009       Mesaj #122
a-Z/O-9 - avatarı
Ziyaretçi
ENGELLENEN LİSTEMİ TEMİZLEMEK İSTİYORUM.BUNU NASIL YAPABİLİRİM?
Sponsorlu Bağlantılar
muratt_aziz - avatarı
muratt_aziz
Ziyaretçi
6 Ekim 2009       Mesaj #123
muratt_aziz - avatarı
Ziyaretçi
başlat calıştıra
regsvr32 %systemroot%/system32/mswinsck.ocx
yazınca bu hatayı alıyorum cozum nedır acaba işletim sistemi windoes7 ultimate
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2009       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba bende windos live mesenger yeni sürüm kullanıyorum ancak maalesef sizin dediğiniz gibi kimseyi silemedim,yardımcı olursanız sevinirim.
sahra - avatarı
sahra
Ziyaretçi
15 Kasım 2009       Mesaj #125
sahra - avatarı
Ziyaretçi
ya ben yukledım programı bnmkı turkce ve gızlıık kısmında sılkıorum engellenelerıde diğer ılk benı ekleyenlerı sılemeıorum bn tamamn msn bosaltmak ıstıoum kımsenın gızlıkıde olsun ıstemıorm yardımm lutfen
fetas490 - avatarı
fetas490
Ziyaretçi
16 Kasım 2009       Mesaj #126
fetas490 - avatarı
Ziyaretçi
ya ben bir türlü
kuramadım inmesse fdarklı kaydet demişsiniz bir türlü yapamadım nasıl bişi bu yaMsn Sad(Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2009       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Programı yükledim ama çalıştırıp içine giremedim neden?
elben - avatarı
elben
Ziyaretçi
28 Aralık 2009       Mesaj #128
elben - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar, liste konusunda ben de çok dertliydim. beni ekleyenleri engelleme listesinden bir türlü silemiyordum. ancak bu konu başlığı altında iki farklı program var. ikisini de indirdim, sadece list manager çalıştı. oradan sildim engelli listesindekileri. geri döndüğümde hala duruyorlardıMsn Sad(( bir kaç kere denedim olmadı. ben de boş verdim. dün bilgisayara format atmam gerekti. formattan sonra bir de baktım ki engelli listesi boşalmış. nasıl oldu anlamadım. ama belki bu bilgi işinize yarar diye anlatıyorum. sizi ekleyen ama sizin eklemedikleriniz sadece ekleyenler listesinde duruyor. ama engelli listesi formattan sonra boşalıyor. win xp ve 2009 sürümü kullanıyorum. belki siz de programdan sildikten sonra format atarsanız işinize yarayabilir. sevgiler.

Yetkili notu: Sırf bu yüzden format atmayın. Format ile silinecek dosyaları elle silebilirsiniz. Sileceğiniz klasörler %userprofile\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts konumunda bulunur.
Son düzenleyen ahmetgns; 1 Ocak 2010 16:18
Lost - avatarı
Lost
Ziyaretçi
29 Aralık 2009       Mesaj #129
Lost - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben de neden giremiyorum hersey gayat guzel fakat mail adresimi ve şifreyi yazdıktan sonra tamam diyor bu uyarı geliyor '' The connection was closed. You will be signed out. '' sorun nedir acaba yardımcı olursanız çok sevinirim herkse kolay gelsin..
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
1 Ocak 2010       Mesaj #130
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Lost adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben de neden giremiyorum hersey gayat guzel fakat mail adresimi ve şifreyi yazdıktan sonra tamam diyor bu uyarı geliyor '' The connection was closed. You will be signed out. '' sorun nedir acaba yardımcı olursanız çok sevinirim herkse kolay gelsin..

Parolanızı basit bir şeye (mesela sadece rakamlardan oluşan 6 haneli bir parolayla) değiştirerek girmeyi deneyin. Zaten öyleyse başka fikrim yok maalesef.