Arama

MSN Messenger Kişi Listesi Yöneticisi - Sayfa 9

Güncelleme: 16 Şubat 2010 Gösterim: 201.052 Cevap: 135
elvisend - avatarı
elvisend
Ziyaretçi
15 Haziran 2008       Mesaj #81
elvisend - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar tam bir saati aşkın bi süredir bu konuyu izlemekteyim... ADI geçen list manager programı bi halt yapmıyor daha fazla yorulmayın yaaaa.. bu konuda kesin çözümleri olmayanlarda lütfen insanları meşgul etmeyin boş şeylerle...Msn MadMsn MadMsn Mad
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
16 Haziran 2008       Mesaj #82
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
elvisend adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar tam bir saati aşkın bi süredir bu konuyu izlemekteyim... ADI geçen list manager programı bi halt yapmıyor daha fazla yorulmayın yaaaa.. bu konuda kesin çözümleri olmayanlarda lütfen insanları meşgul etmeyin boş şeylerle...Msn MadMsn MadMsn Mad

Yapmak istediğiniz şey neydi Msn Thinking ?
Sponsorlu Bağlantılar
davil - avatarı
davil
Ziyaretçi
20 Haziran 2008       Mesaj #83
davil - avatarı
Ziyaretçi
bende live var sıfremı maılımı yazdım ama ıslemedı nedense
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
20 Haziran 2008       Mesaj #84
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
davil adlı kullanıcıdan alıntı

bende live var sıfremı maılımı yazdım ama ıslemedı nedense

Aşağıdaki yazı, benim alternatif kişi listesi yönetici programı ile ilgili konuda aynı sorunları yaşayan arkadaşlara verdiğim cevaptı. Alıntının ilk satırındaki küçük mavi düğmeye basıp ilgili yazının geçtiği konuya gidebilirsiniz.
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Yukarıdaki sorunların Windows Live parolalarındaki desteklenmeyen karakterlerden kaynaklandığını farkettim. Eğer yukarıdaki gibi şikayetiniz varsa, http://account.live.com adresinden parolanızı değiştirdikten sonra bu programlarda (ilk yazıda verilen alternatif kişi listesi yöneticisi programında da durum aynı) oturum açmayı deneyin. Ben öyle yaptım, sadece rakamlardan oluşan bir parola belirledim, oturum açılabildi. Ancak bu programla işinizi bitirdikten sonra tekrar noktalama işaretleri de kullanarak kuvvetli bir parola seçmeyi unutmayın.

the_lazor - avatarı
the_lazor
Ziyaretçi
5 Temmuz 2008       Mesaj #85
the_lazor - avatarı
Ziyaretçi
benim msn uzantisi @fenerbahce.com.tr nasıl yapcağım bursa sadece msn hotmail ve passport uznatıları var Msn Confused
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
5 Temmuz 2008       Mesaj #86
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
the_lazor adlı kullanıcıdan alıntı

benim msn uzantisi @fenerbahce.com.tr nasıl yapcağım bursa sadece msn hotmail ve passport uznatıları var Msn Confused

İlla onlardan seçmek zorunda değilsiniz. Uzantı kısmına tıkladıktan sonra herhangi bir uzantıyı da yazabiliyorsunuz.
kullanici004 - avatarı
kullanici004
Ziyaretçi
11 Temmuz 2008       Mesaj #87
kullanici004 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben programı indirdim ama kurarken ya da çalıştırırken .ocx hatası veriyo. ikinci mesajda da ocx dosyasını indirin filan diyo ama orda dosya yok. metin görüntüleyicisiyle açıyor dosyayı. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler Msn Happy
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
12 Temmuz 2008       Mesaj #88
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
kullanici004 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben programı indirdim ama kurarken ya da çalıştırırken .ocx hatası veriyo. ikinci mesajda da ocx dosyasını indirin filan diyo ama orda dosya yok. metin görüntüleyicisiyle açıyor dosyayı. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler Msn Happy

Şunu dener misiniz:

O bağlantının üzerinde sağ tıklayın, "Bağlantı konumunu kopyala (Firefox'ta)" ya da "Kısayolu kopyala (Internet Explorer'da)" seçin. O bağlantıyı tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Adresin başındaki, forumumuza ait olan başvuru URL'sini, http://'ye kadar silin (yani ref='e kadar). Sonra o kalan adrese gidin. Yine düz metin gibi bir sayfa görmelisiniz. Onu görünce tarayıcınızın Dosya menüsünden "Farklı kaydet"i seçin. Kaydederken dosya türü olarak Tüm dosyaları, dosya adı olarak sizden istenen dosyanın adını girin ve kaydedin. Şimdi dosyayı edinmiş oldunuz, gereken adımları tamamlayın (dosya 106 KB boyutunda olmalı).

Düzenleme: Bağlantıya gidin, yukarıda MsXLabs'ın üst çerçevesini göreceksiniz. Orada " "falanca" adresine yönlendirildiniz" yazar. Orada gördüğünüz adresin üzerinde sağ tıklayın ve Farklı kaydet seçeneğini kullanarak dosyayı o şekilde bilgisayarınıza kaydedin. Ayrıca Google'da da ararsanız muhtemelen bulabilirsiniz.
Son düzenleyen ahmetgns; 23 Kasım 2008 01:30 Sebep: Yanlış açıklama iptal edildi, doğrusu anlatıldı.
kullanici004 - avatarı
kullanici004
Ziyaretçi
12 Temmuz 2008       Mesaj #89
kullanici004 - avatarı
Ziyaretçi
tamam teşekkürler google da buldum gerek kalmadı bunları yapmaya Msn Happy
GRAND_HUSTLER - avatarı
GRAND_HUSTLER
Ziyaretçi
17 Temmuz 2008       Mesaj #90
GRAND_HUSTLER - avatarı
Ziyaretçi
işe yaramaz bir pro...engellediğim kişileri görmüyor bile....