Arama

MSN Messenger Kişi Listesi Yöneticisi - Sayfa 8

Güncelleme: 16 Şubat 2010 Gösterim: 201.133 Cevap: 135
__cRiMiNaL__ - avatarı
__cRiMiNaL__
Ziyaretçi
26 Şubat 2008       Mesaj #71
__cRiMiNaL__ - avatarı
Ziyaretçi
benim messenger adresimin sonu com deil co.uk peki ben nasıl kullanabilirim bunu
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
26 Şubat 2008       Mesaj #72
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
__cRiMiNaL__ adlı kullanıcıdan alıntı

benim messenger adresimin sonu com deil co.uk peki ben nasıl kullanabilirim bunu

Fark etmez, uzantısını elle yazabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
bluehot - avatarı
bluehot
Ziyaretçi
11 Mart 2008       Mesaj #73
bluehot - avatarı
Ziyaretçi
bu program hiç bişiye yaramıyor.bu programla engellenenler listesini siliyosunuz fakat ondan sonra msn ye hr giriş yaptıgınızda sizin engellnen listenizdeki kişiler size sizi su kişi ekledi kabul edıyomusunuz diye uyarı verıyo hani msn e biri ekledıgınde uyarı gelıyorya kabul edıyormusunuz dıye ole bır uyarı.uyuz bi psorgram işte ugrasmayın bence.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
11 Mart 2008       Mesaj #74
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
bluehot adlı kullanıcıdan alıntı

bu program hiç bişiye yaramıyor.bu programla engellenenler listesini siliyosunuz fakat ondan sonra msn ye hr giriş yaptıgınızda sizin engellnen listenizdeki kişiler size sizi su kişi ekledi kabul edıyomusunuz diye uyarı verıyo hani msn e biri ekledıgınde uyarı gelıyorya kabul edıyormusunuz dıye ole bır uyarı.uyuz bi psorgram işte ugrasmayın bence.

Kesinlikle işe yarıyor.

Siz Engelli listenizdeki insanları onlar sizi silmeden silmezseniz hiçbir sorun yaşamazsınız. Kaldı ki bazen o kişileri de bazı nedenlerden ötürü silme ihtiyacı hissedebiliyoruz. Ama o kişileri silerken her seferinde ingilizce olarak "Bu kişiyi silerseniz Messenger'da oturum açtığınızda tekrar bu kişinin sizi eklediği ile ilgili bir uyarı alırsınız, devam etmek istiyor musunuz?" diye soruyor. Siz o yazıyı okumadan geçerseniz olacağı bu.

Programın en yararlı kısmına Menüsündeki "Clean lists"ten ulaşılıyor. Sizin gittiğiniz "Manually configure lists" kısmı özel durumlarda kullanılacak bir özellik.
ZakroZ - avatarı
ZakroZ
Ziyaretçi
15 Mart 2008       Mesaj #75
ZakroZ - avatarı
Ziyaretçi
BU MANYAK BİŞİ YAAA
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Mart 2008       Mesaj #76
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
dryucu adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar,
msn listemdeki kişileri ne zaman eklediğimi öğrenmek istiyorum. C:\Documents and Settings\xxx\Contacts\xxx@hotmail.com yolu altında kişi sayım kadar dosya var. hepsi sayılardan ve harflerden oluşuyor. notepadle falan da okunmuyor. ama hepsinin oluşturma tarihleri olduğu için benim için baya kullanışlı olduklarını tahmin ediyorum fakat sorun bu dosyaların hangisinin hangi kişime ait olduğunu anlayamıamda. anlayabilmenin bir yolu var mı? ya da birini ne zaman eklediğimi anlayabilmenin bir yolu var mı?

Bu program sayesinde hangi dosyanın/klasörün hangi hesaba ait olduğunu öğrenebilirsiniz: MSN Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim?

Ancak kimin sizi ne zaman eklediğini öğrenebileceğinizi sanmıyorum.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
aliyuksel - avatarı
aliyuksel
Ziyaretçi
24 Mart 2008       Mesaj #77
aliyuksel - avatarı
Ziyaretçi
yha nerden indirecem ben bunu
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
24 Mart 2008       Mesaj #78
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
aliyuksel adlı kullanıcıdan alıntı

yha nerden indirecem ben bunu

Bu konunun ilk iletisine iliştirilen ekten indireceksiniz.
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
28 Mart 2008       Mesaj #79
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ruveyde adlı kullanıcıdan alıntı

msn mi masa üstüne taşıyıp anlık ileti gönderemiyorum nasıl bir yol izlemeliyim hata kodu 81000378 ne yapaçağımı şaşırdım bana cevap lütfen

Aşağıdaki linki tıklayın ve sorunun sebeplerini iyice inceleyin.

81000378 Hata Kodu
canercoo - avatarı
canercoo
Ziyaretçi
14 Nisan 2008       Mesaj #80
canercoo - avatarı
Ziyaretçi
Smiley32 vallah harika bir program tebrik ederim bizleri böyle güzel bilgilerle aydınlattığınız için teşekkürler saolun elleriniz dert görmesin;ayrıca bu sitede mükemmel çok beğeniyorum bu siteyi ve en sevdiğim sitelerden bitanesidir gerçekten Tender