Arama

Messenger Plus! ve Windows Live Messenger uyumsuzluğu - Sayfa 4

Güncelleme: 12 Temmuz 2011 Gösterim: 73.406 Cevap: 179
elektrowolf - avatarı
elektrowolf
Ziyaretçi
10 Ağustos 2007       Mesaj #31
elektrowolf - avatarı
Ziyaretçi
evet arkadaşım plus bende de sorun yaptı sürekli reset atıyor ben de kaldırdım

Sponsorlu Bağlantılar
hata vermeyen bi program linkiyle birlikte önerebilirmisinizMsn Happy
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
10 Ağustos 2007       Mesaj #32
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
elektrowolf adlı kullanıcıdan alıntı

evet arkadaşım plus bende de sorun yaptı sürekli reset atıyor ben de kaldırdım

Sponsorlu Bağlantılar
hata vermeyen bi program linkiyle birlikte önerebilirmisinizMsn Happy

wlm 8.x
Messenger Plus! Live 4.23.276
duymygu - avatarı
duymygu
Ziyaretçi
10 Eylül 2007       Mesaj #33
duymygu - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar aynı sorunla bende karşılaştım. bendeki msn 8.0'dı ve 8.1' e yükselttim ama bilgisayarı her açıp kapatmamda plus gidiyo baştan kurmam gerekiyo. şimdi en son sürümü yükledim plus 4.23 ama yine olmuyo. acaba hangi msn sürümü ile hangi plus sürümlerinin sorunsuz olarak çalıştığını yazabilirmisiniz. bende ona göre yükleme yapayım. yardımlarınızı bekliyorummm Msn Sad
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
11 Eylül 2007       Mesaj #34
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
duymygu adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar aynı sorunla bende karşılaştım. bendeki msn 8.0'dı ve 8.1' e yükselttim ama bilgisayarı her açıp kapatmamda plus gidiyo baştan kurmam gerekiyo. şimdi en son sürümü yükledim plus 4.23 ama yine olmuyo. acaba hangi msn sürümü ile hangi plus sürümlerinin sorunsuz olarak çalıştığını yazabilirmisiniz. bende ona göre yükleme yapayım. yardımlarınızı bekliyorummm Msn Sad

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Sisteminizde SweetIM ya da SmileyCentral yazılımları yüklü mü? Eğer bu yazılımlar mevcutsa, Plus! ile uyumlu olmadıkları için kaldırılmaları gerekmektedir. Program Ekle veya Kaldır listesinden SweetIM/Smiley Central kaldırıldıktan sonra, Windows Live Messenger da kaldırılmalı ve C:\Program Files\MSN Messenger klasörü silinmelidir

Alıntı

çok teşekkür ederim.bende SweetIM vardı,onu kaldırdım ve sorun çözüldü.msn grin tekrar teşekkürler..

Smiley32
aaaa, bakın ne buldum:
Alıntı
duymygu adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar bende live plus ile sweetim aynı anda kullanamıyorum live plus son sürümünü kullanıyorum 4.11 ama sweetim kurunca plus kalkıyor ortadan anlayamadım lütfen yardımMsn Confused

smiley32
ilknurguns - avatarı
ilknurguns
Ziyaretçi
22 Eylül 2007       Mesaj #35
ilknurguns - avatarı
Ziyaretçi
iyi gunler ben live messenger 8.1 kullanırken, live messenger ile uyumlu messenger plus 4.23 yukledim. Fakat yuklemeyi tamamladıgı halde messenger ile plus butunlesmiyor. Tekrar baslıyor messenger ama plus olmadan. Bilgisayar ı yeniden baslattım ama halen sorunum devam ediyor.
forumlardan okudugum kadarıyla sunu soyleyebılırım herhangi bir smiley programı bilgisayarımda yüklü degil.
simdiden cok tesekkurler..
TuRKaMaN - avatarı
TuRKaMaN
Ziyaretçi
22 Eylül 2007       Mesaj #36
TuRKaMaN - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkdaşlar öncelikle bende şöyle bir sorun var msn 8.5.1283.0601 ve discovery 1.3 yüklü msn 4.23 plus! ı yüklemeyi deniyorum fakat bu msn messenger 8.0 yada windows live messenger yada üstünü gerektirir.Msn Plus!ın uyumlu bir sürümü indirmek için tıklayın die bir hata veriyor lütfen yardım edin .
teşekkürler.... Msn Happy
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
22 Eylül 2007       Mesaj #37
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
TuRKaMaN adlı kullanıcıdan alıntı

mrb arkdaşlar öncelikle bende şöyle bir sorun var msn 8.5.1283.0601 ve discovery 1.3 yüklü msn 4.23 plus! ı yüklemeyi deniyorum fakat bu msn messenger 8.0 yada windows live messenger yada üstünü gerektirir.Msn Plus!ın uyumlu bir sürümü indirmek için tıklayın die bir hata veriyor lütfen yardım edin .
teşekkürler.... Msn Happy

https://www.msxlabs.org/forum/674090-mesaj153.html
TuRKaMaN - avatarı
TuRKaMaN
Ziyaretçi
22 Eylül 2007       Mesaj #38
TuRKaMaN - avatarı
Ziyaretçi
benmkisi ztn türkçe
ilknurguns - avatarı
ilknurguns
Ziyaretçi
23 Eylül 2007       Mesaj #39
ilknurguns - avatarı
Ziyaretçi
yalniz benim bilgisayarımda ne sweet-im ne de smiley central vs türünde bir program olmadığı halde windows live messenger 8.1 (8.1.0178.00) üzerine messenger plus live 4.23.276 kuramıyorum. basarılı bir sekılde bilgisayarıma yukledıgım halde messenger da plus gozukmuyorMsn Cry

virus programı olarak nod 32 kullanıyorum.. Ne yapabilirim...

bu arada daha once de yazmıstım ama cevabı bulamadım..rıca etsem cevabı bır de ozel mesaj olarak atar mısınız? Biraz acemılık var daMsn Embarrassed
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
23 Eylül 2007       Mesaj #40
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ilknurguns adlı kullanıcıdan alıntı

yalniz benim bilgisayarımda ne sweet-im ne de smiley central vs türünde bir program olmadığı halde windows live messenger 8.1 (8.1.0178.00) üzerine messenger plus live 4.23.276 kuramıyorum. basarılı bir sekılde bilgisayarıma yukledıgım halde messenger da plus gozukmuyorMsn Cry

virus programı olarak nod 32 kullanıyorum.. Ne yapabilirim...

bu arada daha once de yazmıstım ama cevabı bulamadım..rıca etsem cevabı bır de ozel mesaj olarak atar mısınız? Biraz acemılık var daMsn Embarrassed

Anladığım kadarıyla sizin sorununuz Smiley'cilerin sorunundan biraz farklı. Çünkü onlar ilk başta bütünleşmeyi sağlıyorlar, ancak bilgisayarlarını yeniden başlattıklarında Plus! gitmiş oluyor. Sizinkisi hiç bütünleşmiyor.

Peki Plus!'ı yükledikten sonra kendisini Program Ekle veya Kaldır'da görüyor musunuz?

Eğer görüyorsanız, onu tamamen bir kaldırın. Ardından Messenger'ı kaldırın. Şimdi ikisini yeniden yüklemeyi deneyin virüs yazılımlarınızı devre dışı bırakarak. Umarım bu yöntemi daha önce denememişsinizdir Msn Happy ve şimdi işe yarar.