Arama

Messenger Plus! ve Windows Live Messenger uyumsuzluğu - Sayfa 5

Güncelleme: 12 Temmuz 2011 Gösterim: 73.409 Cevap: 179
elüü_14 - avatarı
elüü_14
Ziyaretçi
22 Ekim 2007       Mesaj #41
elüü_14 - avatarı
Ziyaretçi
ya bnde plusı indiriyorum ama livemessenger üzerinde ilk kurulduğu zmn ingilizce açıyor türkçe olanı açıncada msn plus bulunmuyor yardım edin nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrMsn CryMsn CryMsn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
22 Ekim 2007       Mesaj #42
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
elüü_14 adlı kullanıcıdan alıntı

ya bnde plusı indiriyorum ama livemessenger üzerinde ilk kurulduğu zmn ingilizce açıyor türkçe olanı açıncada msn plus bulunmuyor yardım edin nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrMsn CryMsn CryMsn Cry

Daha çok ayrıntı verin.

Sponsorlu Bağlantılar
Windows Live Messenger sürümü ve dili

Messenger Plus! Live sürümü

Türkçe olanı açmak ne demek??? Bunu da anlatın.
paylasimulkesi - avatarı
paylasimulkesi
Ziyaretçi
1 Aralık 2007       Mesaj #43
paylasimulkesi - avatarı
Ziyaretçi
s.a arkadaşlar benimde bu konuda bir sorum olacak benim bilgisayarda

MsgPlusLive-401

MDL_1.1.0152

msn 8.1 kullanıyorum ama bir sorunla karşılaştım her msnde oturum açtığımda sadece benim adresimde oluyordu bu sorun açıyordum msnimi ve hata raporu veriyordu gönder gönderme seçeneği çıkıyordu bu rahatsızlıktan dolaözür dileriz yazıyordu ama msnde yinede konuşuyordum kişi listemdekilerle ben msni onardım olmadı sonra gittim msnle ilgili herşeyi kaldırdım plus ve discovery yi sorun düzeldi ama tekrar aynı sürümlerini yükleyemedim yüklediğimde üstte yüklendi olarak görünmüyordu ben daha öncedende böyşe bir sorunla karşılaşıyordum format atmıştım yinede düzelmemişti yüklüyordum msn plus ve discoovery yi üstte görünmüyordu ve çalışmıyordu sonra baktım yeni versiyonları çıkmış onları yükledim olama yarınbirgün yine kaldırdığımda yeniden yüklediğimde sorun olacağını sanıyorum bunun kayıt defteri ile ilgili bir sorun olduğunus anıyorum orada eski dosyalar olduğu için üstüne yükleyemiyor olabilir beni bu konuda aydınlatırmısınız aynı sorun arkadaşlarımda da var
lut - avatarı
lut
Ziyaretçi
13 Aralık 2007       Mesaj #44
lut - avatarı
Ziyaretçi
bende sitede bulunan messenger plus'ın final versiyonu yani 4.50 sürümü var WLM8.5 Tr kullanıyorum fakat plusu yükleyemiyorum çünkü bana şu uyarıyı veriyor;

messenger plusun bu sürümü msn messeger 8.0 yada daha üstünü gerektirir diyor benim şuan ne yapmam gerek yardımlarınızı bekliyorum..
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
13 Aralık 2007       Mesaj #45
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
lut adlı kullanıcıdan alıntı

bende sitede bulunan messenger plus'ın final versiyonu yani 4.50 sürümü var WLM8.5 Tr kullanıyorum fakat plusu yükleyemiyorum çünkü bana şu uyarıyı veriyor;

messenger plusun bu sürümü msn messeger 8.0 yada daha üstünü gerektirir diyor benim şuan ne yapmam gerek yardımlarınızı bekliyorum..

https://www.msxlabs.org/forum/592104-mesaj145.html

Yukarıdaki mesajda biraz birşeyler anlatmaya çalışmıştım.

NeutralizeR'ın da bu konuyla ilgili önerileri şu mesajında: https://www.msxlabs.org/forum/631527-mesaj148.html
xxTuRKuaZxx - avatarı
xxTuRKuaZxx
Ziyaretçi
31 Ocak 2008       Mesaj #46
xxTuRKuaZxx - avatarı
Ziyaretçi
Selam 8.5.1302.10018 sürümünün msn plusu bulamadım
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
31 Ocak 2008       Mesaj #47
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
xxTuRKuaZxx adlı kullanıcıdan alıntı

Selam 8.5.1302.10018 sürümünün msn plusu bulamadım

Messenger Plus! Live - Messenger Plus - MessengerPlus : MsXLabs
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
SuqLaT_26 - avatarı
SuqLaT_26
Ziyaretçi
23 Temmuz 2008       Mesaj #48
SuqLaT_26 - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger 8.1 kullanıyorum MsgPlusLive yülüorum böle bi hata ile karşılaşıyorum yardım edebilirmisiniz..Msn Sad

adszsd7
Magnifique - avatarı
Magnifique
Ziyaretçi
23 Temmuz 2008       Mesaj #49
Magnifique - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SuqLaT_26 adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger 8.1 kullanıyorum MsgPlusLive yülüorum böle bi hata ile karşılaşıyorum yardım edebilirmisiniz..Msn Sad

adszsd7

C:\Program Files\Windows Live\Messenger\ içinden şu dosyayı kopyalayın "msimg32.dll" C:\Program Files\MSN Messenger\ içine atın.

Yine sorun devam ederse, Windows Live Messenger 8.5 i kurmanız gerekecek.
SuqLaT_26 - avatarı
SuqLaT_26
Ziyaretçi
23 Temmuz 2008       Mesaj #50
SuqLaT_26 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Anaxielia adlı kullanıcıdan alıntı

C:\Program Files\Windows Live\Messenger\ içinden şu dosyayı kopyalayın "msimg32.dll" C:\Program Files\MSN Messenger\ içine atın.

Yine sorun devam ederse, Windows Live Messenger 8.5 i kurmanız gerekecek.

Oke saOL yardımcı oldugunuz için tşkrLer...Msn Happy