Arama

Messenger Plus! ve Windows Live Messenger uyumsuzluğu - Sayfa 8

Güncelleme: 12 Temmuz 2011 Gösterim: 73.408 Cevap: 179
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
17 Ağustos 2008       Mesaj #71
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
tınmaz melaike adlı kullanıcıdan alıntı

.. işin ilginç yanı benim sistemimin kurulu olduğu kullanıcı administrator kısmında msn açılmıyor mesela bilgisyara başka bir kullanıcı eklediğimde msne plusu kabul ediyor...

Böyle yeni bir hesap açıp Messenger'ı Plus! ile birlikte neden kullanmak istemiyorsunuz ki? Hem böylece programlarınızı da kaybetmezsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Tınmaz Melaike - avatarı
Tınmaz Melaike
Ziyaretçi
18 Ağustos 2008       Mesaj #72
Tınmaz Melaike - avatarı
Ziyaretçi
olmaz öyle kullanamıyorum çünkü ana kullanıcıya erişim yasaklandı dio belgelerimi göremiyorum programlarımı açamıyorum oysaki bilgisyar yöneticisi olarak hesap açıyorum bu sorunu halletmem lazım birde bişi farkettim ne kadar msni kaldırıp yüklesemde ifadelelrim gitmiyor sanki hiç kaldırmamış gibi eski halinde çıkıyor karşıma lütfen plus gibi renk veren başka bi program yokmu heryer kod
Sponsorlu Bağlantılar
ogretmen_27000 - avatarı
ogretmen_27000
Ziyaretçi
20 Ağustos 2008       Mesaj #73
ogretmen_27000 - avatarı
Ziyaretçi
Son düzenleyen ogretmen_27000; 20 Ağustos 2008 00:32 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Bluesorrow - avatarı
Bluesorrow
Ziyaretçi
25 Ağustos 2008       Mesaj #74
Bluesorrow - avatarı
Ziyaretçi
live messenger ın son sürümünü kullanıyorum plus indirdim ama msn açılmıyor plus ı kaldırınca açılıyor plus kullanmak istiyorum livekaldırıp yeniden yükledim plus ıda yeniden yükledim ama açılmıyor plus ı kaldırdım sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
gs_bilge - avatarı
gs_bilge
Ziyaretçi
29 Ağustos 2008       Mesaj #75
gs_bilge - avatarı
Ziyaretçi
hala bi çözüm yok mu bu soruna sıkıldım renksiz kullanmaktan ????????*
kkkarakurttt - avatarı
kkkarakurttt
Ziyaretçi
31 Ağustos 2008       Mesaj #76
kkkarakurttt - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim sorunum biraz daha farklı Msn Confused
2 hafta kadar önce vista yüklü laptop aldım.messenger yüklü plus ta yüklü.ek olarak ne dinliyorum da yüklü.msn sorunsuz açılıyor ama messenger a herhangi ir ek yüklendiğinde kamera açamıyorum Msn Confused çoklu oturum açma yaması veya plus yüklediğimde kamera açılmıyor.sadece msn yüklüyken sorunsuz açılıyor.çok uğraştım çözemedim.umarım yardımcı olabilirsiniz..
kkkarakurttt - avatarı
kkkarakurttt
Ziyaretçi
2 Eylül 2008       Mesaj #77
kkkarakurttt - avatarı
Ziyaretçi
cevap gelmicek bilen yok galiba sağlık olsun.en iyisi xp ye dönmek vista kadar kasıntı bşy görmedim.iyi forumlar..
hllrrtfddef - avatarı
hllrrtfddef
Ziyaretçi
27 Ekim 2008       Mesaj #78
hllrrtfddef - avatarı
Ziyaretçi
ya bişey sormak istiyorum ben plusu yüklüyorum ama kimseyle konuşamıyorum konuşmayı basLatamadık dio napmaLıyım ben? Lütfennnnn yardım edinnnn lütfen Msn Sad!!!!!!!
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
27 Ekim 2008       Mesaj #79
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Bluesorrow adlı kullanıcıdan alıntı

live messenger ın son sürümünü kullanıyorum plus indirdim ama msn açılmıyor plus ı kaldırınca açılıyor plus kullanmak istiyorum livekaldırıp yeniden yükledim plus ıda yeniden yükledim ama açılmıyor plus ı kaldırdım sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Alıntı
gs_bilge adlı kullanıcıdan alıntı

hala bi çözüm yok mu bu soruna sıkıldım renksiz kullanmaktan ????????*

Alıntı
hllrrtfddef adlı kullanıcıdan alıntı

ya bişey sormak istiyorum ben plusu yüklüyorum ama kimseyle konuşamıyorum konuşmayı basLatamadık dio napmaLıyım ben? Lütfennnnn yardım edinnnn lütfen Msn Sad!!!!!!!

Tam olarak hangi Windows Live Messenger ve Messenger Plus! sürümlerini kullandığınızı belirtmeniz gerek. Program Ekle veya Kaldır listesinden Windows Live Messenger'ı bulup "Destek bilgisi için burayı tıklatın." seçeneğine tıkladıktan sonra "Onar" tuşunu kullanarak WLM'yi onarmayı deneyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
0weRap - avatarı
0weRap
Ziyaretçi
1 Kasım 2008       Mesaj #80
0weRap - avatarı
Ziyaretçi
bendede war ama bende hiç bir hata wermiyor ???