Arama

Webcam Sorunları - Sayfa 14

Güncelleme: 27 Ekim 2014 Gösterim: 237.461 Cevap: 301
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2009       Mesaj #131
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim sorunum eşimle görüntü arama yapamamak kamerası yok görünüyo ama daha önce açıldığında kitlenip kapanıyodu ne yapmam gerekir 10 gündür sorun çözülmedi acil cvp verirseniz çok sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
öfkeli - avatarı
öfkeli
Ziyaretçi
27 Kasım 2009       Mesaj #132
öfkeli - avatarı
Ziyaretçi
arkadasar msn yi güncellemek zorunda kaldım ama bu yeni sürümde ne görüntülü arama yapabiliyorum nede sesli arama yapabiliyorum hiç birine izin vermiyor hata bildiriyor. karsı tarafla sadece cam oluyor. normal olarak cam ve ses sorunum yok hepsi calısıyor eksiksiz denedim. ama biriyle konusurken malesef hiç biri calısmıyor.karsı tarafta bana sesli ve görüntülü arama yapamıyor .bu sorunun cözümünü nedenini bilen varmı yardım lütfen acilen.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2009       Mesaj #133
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn 8.0 kurdum uyumluluktan 2000 yaptım açılıyor ama webcam olmuyor yardın ederseniz sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2009       Mesaj #134
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb...benim bilgisayarımda cam yok...karşı tarafta cam var...davet gönderdiğimde massenger şuanda kullanılamıyor diyor...karşı taraf davet gönderdiğinde ise bana hiç bişey gelmiyor ne yapabilirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2009       Mesaj #135
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ii GünLer ÖncelikLe ßöLe ßir SiTe Kurdunuz İcin TşkLer YardımLarınız İcinde Bütün Ekibinize Ayrı Ayrı TşkLer Ben İnternet Cafe Sahibiyim Msn Sorunu Vardı MaLum Tr GeneLi Bir Kaç Ark GeLdi Ve Windows Live Mesenger Kurdu CompiTor mu Ne 2009 Msn Diye Geciyo Ben Bunu SiLip Bütün Pc Lere Karşıdan YükLedim Şimdi Msn Lerde Görüntülü Arama Yaparken Kendimi Kamerada Görüyorum Ama Karşi Taraf Görmüyo KameraLari Tek Tek YoLLadimda Tam Görüntü GeLirken Kapatıyo Yardım Ederseniz Minnetar oLurum Şimdiden TşkLer
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2009       Mesaj #136
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşalr web cam msn de açılmıyor ya sorun ne olabilir ayda yılda bi kamera aldım .ne yapmam gerekiyor.normalde kamera çalışıyo ama msn de açılmıyor.ayrıca benim kameramın sürücüsü yok tak çalıştır olanlardan
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2009       Mesaj #137
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kameram açılmıyor msn de ayrıca benim kameramın sürücüsü yok ne yapmam lazım l
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2009       Mesaj #138
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tarihini saatini düzel ve güncelle açılır yada ıp ni düzelt
nitronos - avatarı
nitronos
Ziyaretçi
19 Aralık 2009       Mesaj #139
nitronos - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba ben windows 8 kullanıyorum sorunum şu:
pc 'mle gelen SOFTLİNE webcam i pc'yi kuran kişi yükledi fakat ben uzun süre açmadım sonra açmaya çalışınca hiç bir görüntünün olmadığını gördüm yani webcam ekranım simsiyah gözüküyor.programı kaldırıp tekrar yükledim gene aynı şey oldu.Servise sorunca bana msn sürümü yeniyse onla uyum sağlamamış olabilir kasayı getirin yapalım dediler.
Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
sebahattin - avatarı
sebahattin
Ziyaretçi
21 Aralık 2009       Mesaj #140
sebahattin - avatarı
Ziyaretçi
msnnemde kamera acılmıyor se ve görüntü kurulumunu şuanda açamıyoruz diyor ve araçlardanda ses ve görüntüye girdigim zamanda açılmıyor neden acil cvppppppppp